Skocz do zawartości

Piosenka z Sylwestrowej mocy przebojów


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oglądałem będąc na sylwestrze u kumpli sylwestrową moc przebojów i akurat śpiewał Maciej Czaczyk swoją piosenkę i było tam coś ,,nie bój się chodźmy tam gdzie jeszcze nie był nikt'' szukałem tej piosenki i nigdzie jej nie ma proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oglądałem będąc na sylwestrze u kumpli sylwestrową moc przebojów i akurat śpiewał Maciej Czaczyk swoją piosenkę i było tam coś ,,nie bój się chodźmy tam gdzie jeszcze nie był nikt'' szukałem tej piosenki i nigdzie jej nie ma proszę o pomoc.

 

lol... Ja tam nie miałem czasu na TV, z zapałem się alkoholizowałem( teraz żałuję ) i nie wiem kto wogle to ogląda :D Nie lepiej włączyć sprzęt grający i zrobić małą imprezkę? ^.^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja napisałem ciekawy temat na GM Clanie w sylwestra, niestety został usunięty ale możecie go znaleźć z googlach wpisując "pierdole już nie ćpam akodinuf" . Aha, 4 piwa i 18 acodinów bo kasy nie mialem. Pilem z Mirkiem, ten co zawsze najebany chodzi na pewno kojarzycie świrek na niego mówią hehe nieraz z nim mam śmieszne kapy co jak raz byliśmy u takiego kolesia ślepego to wyciągał kase z kieszeni i się pytał ile tu jest a my mu że na jabola starczy a starczylo na 2 i jednego se sami obaliliśmy xD albo co raz na takich górkach piliśmy piwa co je ukradliśmy ze stacji benzynowej to Mirek się sturlał najebany z tej górki i udawał że umarł a ja myślałem że serio umarł bo jeszcze troche na acodinach bylem hehe najlepiej jak ma się kaca acodinowego to wypić browara albo zapalić lufke to przechodzi i fest kapa szczęścia dobra ide spać bo mp3 mi się podładowało bo nie zasne jak nic nie gra albo nie gada a ja telewizora w pokoju nie mam a kompa nie mogę zostawiać włączonego bo mama ryczy że prąd a ja bez roboty to wiecie jak jest nic się nie dokładam a raz to taka laska najebana ale o tym nie opowiem bo to niezgodne z prawem a już mam zawiasy kurde dobra bo jeszcze zęby musze umyć trzymajcie się i pis znaczy nie te polityki tylko peace do jutra napisał bym wam jeszcze poopowiadał ale musze isć spać papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...