Skocz do zawartości

FileWrapp


Exampler

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: FileWrapp

 

Gatunek: Operacje na plikach

 

Opis: Banalny w obsłudze przydatny program do przerzucania plików o takich samych nazwach z jednego folderu do drugiego. Zapewne po przeczytaniu tej formułki nikt się nie domyśla o co chodzi więc na chłopski rozum - zrzucam zdjęcia z aparatu i mam IMG001.jpg, IMG002.jpg, IMG003.jpg.

Wrzucam je do folderu Zdjęcia. Formatuje aparat i robię znowu 3 zdjęcia. Siłą rzeczy te zdjęcia mają takie same nazwy plików jak ich poprzednicy, co sprawia, że aby wrzucić je także do folderu Zdjęcia należy zmienić ich nazwy. A co jeśli zdjęć jest więcej niż np. 50 i zdałoby się rzeczą niemoralną zmieniać nazwy wszystkich tych plików? Wtedy pojawia się zbawienie - FileWrapp.

 

Oczywiście FileWrapp nie służy tylko do kopiowania zdjęć. Można kopiować nim wszelkiego rodzaju pliki. Może wystąpić nieograniczona ilość powtórek, FileWrapp sobie poradzi.

 

Download: https://gmclan.org/up8061_4_FileWrapp.html

Rozmiar pliku: 871KB

 

 

Autorzy:

Programowanie: Exampler

 

Screeny:

 

Screen1: screen1.png

 

Screen2: screen2.png

 

Screen3: screen3.png

 

 

P.S. - Jak każdy wie nie włożyłem w ten program więcej czasu niż 2-3h, zatem nie liczę na dobre oceny ale mam nadzieję, że program przyda się chociaż kilku osobom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program jako ciekawostka fajny, ale raczej się nie przyda, do kopiowania z pliku do pliku nie potrzeba programu.

 

Miałeś na myśli "z folderu do folderu"?

Śmiem twierdzić iż nie do końca zapoznałeś się z opisem programu. Masz rację - można kopiować bez programu, ale chodzi tu o udogodnienie jakie daje mój program - automatyczna zmiana nazwy pliku na masową skalę, jeżeli istnieje inny plik o takiej samej nazwie. No jakoś tak. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzą nie wiedzą, ode mnie dostajesz jedną gwiazdkę, bo nie widzę tu żadnej inwencji twórczej, program nie nadrabia dodatkową funkcjonalnością, ładnym wyglądem czy szybkością. Nie mówię już o tym, że dla 90% użytkowników Windowsa kompletnie niepotrzebny.

 

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego normalne gry, np. platformówki czy shootery, dostają tutaj zazwyczaj oceny 2-3, a takie coś 4. Gratuluję wam GMClanowicze, jak zawsze wysoki poziom ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to w XP też taka była możliwość. A z pewnością zmiana nazwy na masową skalę, gdzie dodaje wtedy albo numerek obok w nawiasie np. (21) lub kopia, kopia 1 itp. Nie pamiętam jak to było. Jak będę na innym PC to może sprawdzę.

 

A co do XP. Skoro ma 11 lat, czy nawet 12 już to znaczy, że to tak jakbyś używał zamiast iPoda/iPhona czy jakiegoś super MP4 używał jakiegoś Walkman'a czy odtwarzacza CD. A już o zabezpieczeniach nie wspominając.

 

Zdecydowanie jak już masz XP, a kompa używasz tylko do Internetu itp. to lepiej na słabszy sprzęt Linuxa dać. Jak wtedy potrzeba czegoś z Windowsa to najlepiej Wirtualna Maszynka (polecam VirtualBox od Oracle) lub Wine. Na prawdę ludzie. Przejdźcie z Windows XP na cokolwiek innego (nowszego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...