Skocz do zawartości

Gry siecówki


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

W raz z kilkoma kolegami od kilku dni grywamy razem w różne gry. Siedzimy na TeamSpeak i gramy w "Deer Hunter 2005" i "Transformice". Czy możecie polecić nam jakieś godne uwagi i działające na starszym sprzęcie gry online? Bywa nas nawet +6 więc to kolejne z kryteriów. Zależy nam też na tym by nie była to zwyczajna gra a w szczególności nie MMORPG. Niedługo mamy zamiar zabrać się za "Freedom Force". Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna gra - Tibia

 

Może grafika nie najlepsza, a muzyki brak - wciągnie was, ze ja pier**** :D Naprawdę, kiedyś myślałem, że nigdy w Tibię nie zagram, potem raz zainstalowałem i wiele lat przez nią straciłem, ech :D

 

Fervi

 

Fuck :/

 

Navyfield? Też dużo czasu straciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrossFire - fajna strzelanka, w której jednym z trybów jest np. Search & Destroy, czyli dokładnie to samo, co CS. Oprawa wizualna ujdzie. Wadami są bugi i lagi.

 

Warcraft III - gra, która mimo tego, że ma już prawie 10 lat, nadal bije rekordy. Klasycznie jest to świetna strategia, ale każda inna mapa to inny mod, powstały więc takie dzieła jak Dota, wszelkie gry w stylu TD a nawet gry RPG :) . Osobiście mi się nigdy nie nudzi... Oprawa audiowizualna, mimo tylu lat... wciąż genialna, z klimatem.

 

W te dwie gierki gramy z kumplami najczęściej ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mam nawet gdzieś na dysku moje mapy full otrigerowane, tylko żadna nie ukończona, jakiąś Dota like zrobiłem i hero arene.

W3 to koks giera :P

Idealnie nadaje się do grania z kumplami. Ja sobie ze stałym teamem cisnąłem najczęściej w TDki, Farmers vs hunters, jakieś mapy typu rpg, castle fight i card shuffle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...