Skocz do zawartości

Android


Rekomendowane odpowiedzi

Też mam wolny, niby 7 Mb tylko że mnie to nie obejmuje :(

UDK trzeba raz przetestować, tylko że to by mi ściągało z tydzień.

Ja to testowałem, na samą obsługę edytora i poznanie struktury plików zleciało mi półtora tygodnia. Tego języka skryptowego się nie uczyłem, przeglądałem go tylko, są tam klasy z UT3 i jest ich masa. Strasznie to wszystko jest pokomplikowane, to się w końcu poddałem xD ( z tym że ja miałem 1 wersję UDK i wtedy dokumentacja nie była jeszcze kompletna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w nocy zamiast ściągać filmy dla dorosłych lub nielegalne kopie to puść ściąganie, ja mam radiówkę (3Mb/s przez pierwsze 4 min, a potem to 1Mb/s) i UDK ściągało mi się jakieś niecałe 2 godz. a instalka waży 1,5GB więc nie rozumiem stwierdzenia że jak mi coś wolno się ściąga to nie pobiorę choć mi jest potrzebne, zainstaluj sobie jakiś akcelerator pobierania i będzie Ci łatwiej bo ten windowsowy to jednak pozostawia wiele do życzenia osobiście polecam free download manager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc wypakowujesz eclipse np do c:\eclipse to samo robisz z android sdk np c:\android

 

w sdk otwierasz SDK Manager.exe zaznaczasz poszczególne elementy do do zainstalowania: Tools, android 2.2 (reszta nie potrzebna) i klikasz na install.

 

Jak wszystko się ściągnie otwierasz eclipse Help->Install New Software dodajesz add name: ADT w location: https://dl-ssl.google.com/android/eclipse/

ok i z listy wybierasz adt i instalujesz.

 

Edit: w Window->Preferences->Android dodajesz ścieżkę do androida (SDK Location).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...