Skocz do zawartości

Zablokowane gmchan


Misaka  Mikoto

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy użytkownik, postów liczba dwa i od razu chce nam upodlić GMClan. Umrzyj

myślę, że bardziej gmclan upadlają osoby, które wlazły tu przez przypadek i proszą o odrobienie pracy domowej / zagłosowanie w konkursie, reklamują różne oferty, etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
myślę, że bardziej gmclan upadlają osoby, które wlazły tu przez przypadek i proszą o odrobienie pracy domowej / zagłosowanie w konkursie, reklamują różne oferty, etc

so true

 

 

Ale te wicze też wkurzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy request banhammer i załatwione... oh wait, potem jesteś nazywany konfidentem.

Widzisz sąsiada palącego jointa i dzwonisz na policję, rozumiem ;) ? Widzisz głodującego na ulicy i nazywasz go "żulem", przechodzisz obojętnie nie pomagając mu, tym razem na policję nie zadzwonisz? Ach ta ludzka moralność ;) ... Konfidentom nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Szkodliwość społeczna zarówno zapalenia jointa jak i napisania tamtego posta, niekoniecznie zgodnego z prawem (tutaj: regulaminem) jest żadna.

 

"Jak trwoga to do Boga" się mawiało. Rzadko jaki kapuś sam przestrzega sumiennie prawa ;) .

Akurat szkodliwość twojego posta jest większa niż to, że ktoś sobie jakiegoś gówno pali u siebie w chacie. Takie posty pogłębiają zepsucie społeczne GMClanu, szczególnie, gdy nie są w żaden sposób karane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkodliwość społeczna zarówno zapalenia jointa jak i napisania tamtego posta, niekoniecznie zgodnego z prawem (tutaj: regulaminem) jest żadna.

Lubię Sernata ale z tym się nie zgodzę. Branie narkotyków oficjalnie nie jest nielegalne ale skoro bierze to na pewno też ma, za tym idzie przypuszczenie że może handlować, rozprowadzać itp. Ich nie obchodzi że niszczysz sobie życie tylko że możesz w to wciągnąć innych.

A post, owszem. Zawarł całe twoje zażenowanie moją osobą, polane sosem z niechęci. Ale regulamin to regulamin ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Sernata ale z tym się nie zgodzę. Branie narkotyków oficjalnie nie jest nielegalne ale skoro bierze to na pewno też ma, za tym idzie przypuszczenie że może handlować, rozprowadzać itp. Ich nie obchodzi że niszczysz sobie życie tylko że możesz w to wciągnąć innych.

A post, owszem. Zawarł całe twoje zażenowanie moją osobą, polane sosem z niechęci. Ale regulamin to regulamin ;)

branie nie, ale handlowanie i posiadanie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...