Skocz do zawartości

Zablokowane Kwadratowy zegar analogowy.


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Kwadratowy zegar analogowy.

 

 

Gatunek: Widget

 

 

Opis: Aplikacja oferuje cztery kolory o niezwykłym wzornictwie i dbałości o szczegóły.

 

 

Download:

 

https://market.android.com/details?id=com.bacastudio.ac

Rozmiar pliku: 230kb

 

Autorzy:

Programowanie:
Mateusz Bacławski

 

Screeny:

 

v2011102209305547918038.jpg
v2011102209305626769107.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co pieć sekund wrzucasz jakieś spamy których spora cześć użytkowników nie może nawet otworzyć i tylko zaśmiecasz forum

A czy to moja wina, że nie posiadasz androida? Poza tym ja demonstruję swoją pracę, jak chyba każdy tutaj.

E:

Chyba, że admini będą mieli jakieś zastrzeżenia wtedy przestanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A czy to moja wina, ze nie posiadasz androida? Poza tym ja demonstruje swoja prace, jak chyba kazdy tutaj.

E:

Chyba, ze admini beda mieli jakies zastrzezenia wtedy przestane.

Z tym, ze twoja "praca" jest wkladem porownywalna do catch the clownow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ty nie masz urządzenia z Androidem nie znaczy, że widget (jeśli wiesz co to takiego) jest nic nie warty. Ma bardzo ładny design i widać g***o się znasz. Z pewnością opinii na temat swoich aplikacji na tę platformę Baca nie będzie szukał wśród grona wiecznie-hejtujących-i-robiących-problemy 12-latków. Pouczaj młodszych lub mniej doświadczonych od siebie. Tyle ode mnie ;) .

 

Osobiście za sam widżecik dałbym z 6/10. Jakoś ciemny nigdy nie pasuje do homescreena mi, może dlatego średnie wrażenie na mnie robi.

Z tym, ze twoja "praca" jest wkladem porownywalna do catch the clownow

Z tym, że twoja "wiedza" jest wkładem porównywalna do wiedzy Hitlera na temat pokojowych stosunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej mógłby założyć własny temat i tam byś wrzucał wszystkie twoje gadżety. Ale Chell, przecież baca musi się jakoś demonstrować. A, że wkładem są podobne do catch the clown? To napisz coś jak to takie proste. Ja jestem fanem bacy, za to, że pomimo braku jakiś tutków nauczył się robić na andka pomimo, że nie mam i nie chce mieć telefonu.

 

E:@Sernat Skąd wiedziałeś co chcę napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Oh, przepraszam Sernacie, nasz 19-letni gmclanowy profesjonalny ekspert w każdej sprawie nie może się mylić.

Kwadratowy zegar analogowy. Dzisiaj, 19:56
Widżety - Zegar Cyfrowy, Zegar Analogowy, Kalendarz, Bateria 21.10.2011 - 1:21
Zielona bateria 19.10.2011 - 15:30
Tutaj litościwie pominąłem 2 aplikacje z racji, że mogły jednak na coś się przydać (tj. do zabicia nudy)

To jednak coś znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tego tego typu aplikacje stanowią bardzo wielki procent aplikacji w Android Market? Ile ludzi tyle gustów, każdy szuka jakiegoś fajnego wzoru. Nazywanie czyjejś pracy syfem, podczas gdy syfem nie jest, jest niekulturalne.

Oh, przepraszam Sernacie, nasz 19-letni gmclanowy profesjonalny ekspert w każdej sprawie nie może się mylić.

<3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, przepraszam Sernacie, nasz 19-letni gmclanowy profesjonalny ekspert w każdej sprawie nie może się mylić.

Kwadratowy zegar analogowy. Dzisiaj, 19:56
Widżety - Zegar Cyfrowy, Zegar Analogowy, Kalendarz, Bateria 21.10.2011 - 1:21
Zielona bateria 19.10.2011 - 15:30
Tutaj litościwie pominąłem 2 aplikacje z racji, że mogły jednak na coś się przydać (tj. do zabicia nudy)

To jednak coś znaczy

 

A dla innych te drugie mogą być bardziej pożyteczne. Znając życie jednemu jedno się bardzo się podoba, a dla drugiego jest to ohydne.

 

 

Koniec tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nazywanie syfem czegoś, co jest syfem, jest jak najbardziej na miejscu.

Jednak robienie z tego powodu spamu i próba zwrócenia na siebie uwagi wciąż nie jest na miejscu. Dlatego też won. Trollom mówimy nie. Wykaż się jakąś dojrzałością i pozostaw dla kogoś nieśmieszne i niesprawiedliwe komentarze.

 

Baca: Mam mały problem. Otóż na HD2 jest problem bandingu, tzn. gradient zmienia się w paski. Mógłbyś zrobić nieco łagodniejsze przejście, tzn. jeden odcien = 1 pasek pixeli ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chell, zrobiłeś się takim trollem, czepiasz się o byle gówno. Kim jesteś żebyś czyjąś pracę i włożone w nań starania, oczerniać i nazywać syfem? No kim, że ubliżasz komuś przez internet, gdzie masz ledwo 12 lat albo i mniej i ego na poziomie doktora z mechatroniki. Zastanów się nas swoją płytką egzystencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up może mógłbyś zapodać screena, bo niestety nie posiadam telefonu z taką rozdzielczością jak ty i nie wiem konkretnie o co chodzi, a na emulatorze jest tak jak powinno.

Hmm. Jedynym rozwiązaniem byłoby stworzenie widżetu pod tę rozdzielczość + maksymalnie jak najłagodniejszy gradient (odcień po odcieniu najlepiej). Jeśli to możliwe, bo się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Z tym, że twoja "wiedza" jest wkładem porównywalna do wiedzy Hitlera na temat pokojowych stosunków.

Widzę, że tu historyka na forum mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Pozorne działania pokojowe to nie to samo, co wiedza na temat pokojowych stosunków... To tak samo jakbym napisał, że Wałęsa nie zrobił niczego dobrego dla Polski, a ty byś napisał, że nie znam się na historii.

Raczej napisałbym: Działania wojenne to nie to samo, co brak wiedzy na temat stosunków pokojowych.

 

Tak samo jakbyś napisał, że skoro Andrzej jest lekarzem to nie umie strzelać z broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kim jesteś żebyś czyjąś pracę i włożone w nań starania, oczerniać i nazywać syfem?

Potencjalnym klientem. Nie sądzisz, że jeśli Baca opublikował swoje dzieło to oczekuje opinii? I to NIE tylko tych słodzących i mówiących jakie to super i w ogóle boskie.

No kim, że ubliżasz komuś przez internet, gdzie masz ledwo 12 lat albo i mniej i ego na poziomie doktora z mechatroniki

Kimś, kto jest w stanie bez zawyżania sobie wieku i zgrywaniu doświadczonego życiem 20-latka powiedzieć co sądzi na dany temat i przyjąć na klatę krytykę na swój temat. A co to ma do mojego ego to nie wiem.

Zastanów się nas swoją płytką egzystencją.

Wyobraź sobie, że moja płytka egzystencja nie sprowadza się do siedzenia na gmclanie. Tak jak i ty (choć może nie) mam znajomych, przyjaciół i mam z kim spędzać wolny czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że moja płytka egzystencja nie sprowadza się do siedzenia na gmclanie. Tak jak i ty (choć może nie) mam znajomych, przyjaciół i mam z kim spędzać wolny czas.

To wyjdź na dwór i daj sobie spokój z pisaniem żałosnych recenzji aplikacji, których nie przetestowałeś, nie rozumiesz, nic do twojego życia nie wniosły i masz je w d**ie. Nie widzę powodu, by robić wielkie zamieszanie z wyżej wymienionych powodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mam takie samo prawo do żałosnych recenzji aplikacji jak ty do jechania po każdym. Powiedz mi, czy jest tu coś do testowania/nierozumienia? Baca sam zgrabnie opisał swój program w jednym równoważniku zdania - kwadratowy zegar analogowy. Nie wniosły nic do mojego życia tak, jak nie wniosą nic do życia innych. Nie jestem nikim odmiennym/specjalnym, po prostu tak jak wiele innych osób nie "upiększę" sobie mojego telefonu tymi oto zegarami. I tak, mam je w dupie. A wielkie zamieszanie? Czy to ja je zrobiłem? Powiedziałem tylko jak sprawa wygląda z mojej perspektywy i miałem rację. Chwała Bacy za to, że zdecydował się zrobić jeden temat dla wszystkich swoich kolejnych dzieł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo prawo do żałosnych recenzji aplikacji jak ty do jechania po każdym. Powiedz mi, czy jest tu coś do testowania/nierozumienia? Baca sam zgrabnie opisał swój program w jednym równoważniku zdania - kwadratowy zegar analogowy. Nie wniosły nic do mojego życia tak, jak nie wniosą nic do życia innych. Nie jestem nikim odmiennym/specjalnym, po prostu tak jak wiele innych osób nie "upiększę" sobie mojego telefonu tymi oto zegarami. I tak, mam je w dupie. A wielkie zamieszanie? Czy to ja je zrobiłem? Powiedziałem tylko jak sprawa wygląda z mojej perspektywy i miałem rację. Chwała Bacy za to, że zdecydował się zrobić jeden temat dla wszystkich swoich kolejnych dzieł.

Tak, po tym temacie i liczbie osób popierających ciebie widać jaką masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tak, po tym temacie i liczbie osób popierających ciebie widać jaką masz rację.

Skoro liczycie osoby to dodaj mój głos poparcia na Chella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Czy sranie tematami mającymi na celu przedstawienie swojej pięciominutowej roboty jest na miejscu?

i liczbie osób popierających ciebie widać jaką masz rację.

To jest gmclan - tu głos idioty i głos mądrego ma taką samą wartość

Dzięki ANtY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...