Skocz do zawartości

Konkurs GMCLAN: Edycja 4

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piotrk: Chodzi o konkurs czy tak ogólnie? Jeśli ogólnie, to projekt w gm'ie oj... może w 2007. Teraz mam inne rzeczy na głowie, a wierz mi, że chciałbym coś wyskrobać. :|

o konkurs

jakas krotka pokazowke.......

a ogolnie

cos jak hidden sword (chodzi mi tylko o szok i chec grania, moglaby to byc np. strzelanka :) )

Odnośnik do odpowiedzi

Konkurencja zmniejsza się jeszcze o mnie, poniewarz zrobiłem już silnik wyścigu w 3D, ale wciąż go poprawiam, bo wciąż czegoś mi brakuje i szczerze mówiąc, odeszła mi już ochota na robienie tej gry, też wolał bym gre wojenną.

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy zapewne by chciał inną kategorię, no ale przecież nie my ustalamy na jaki temat będziemy robić grę i to jest piękne! Ja się jeszcze nie poddałem :D , ale jak mi nie pomożecie w moim temacie to będzie lipa :o .

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administratorzy

heh, szkoda że mnie nie było tak długi czas bo może bym coś sklecił, ale taraz to za późno. Aczkolwiek razem z portalem giery.eu planuję w tym roku zrobić dla was konkurs, narazie jednak czekamy na koniec sezonu ogórkowego i większą ilość gier.

Odnośnik do odpowiedzi
Napewno robi Propaganja i pewno wygra.

no nie wiem, nie wiem... Co prawda nie widziałem gierek konkurencji ale moja sportówa nie jest taka dobra jak back2 ;p

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu chciałem wziąźć (wziąć) udział... Siatkówka nie wygra. Też wątpię bo słabe AI przeciwnika zrobiłem. :( mówi się JERONIMO!!!

Poza tym mówi się "wziąć", a nie "wziąźć". ;)

Patrysław

sorry nawet taki mały błąd jest dla mnie ważny (nie jestem dyscośtam)

EDIT: Gnysek 666 postów!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...