Skocz do zawartości

GMWEW


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

zrób aby wyszukiwarka podpinała się pod google (coś w ten deseń) aby można było znaleźć więcej przykładów.

 

Całkiem niezły pomysł, ale coś wydaje mi się że niestety wtedy byłby za duży bałagan.

Przecież Google to jedna wielka rupieciarnia, w której jeżeli chcemy coś naprawdę porządnego znaleźć to musimy się nieźle naszukać.

 

Bedziom, jeżeli ty będziesz dodawał przykłady, to potencjał programu drastycznie spada.

 

A jeżeli będziesz wstawiał cudze prace, to oczywiście potrzebujesz zgody innych. Ciekawe ilu autorów ci jej udzieli.

 

W tym jest troszkę racji.

Więc najlepiej byłoby zorganizować jakąś porządną ekipę, która od czasu do czasu tworzyłaby przykłady specjalnie dla programu.

Bo innego wyjścia to ja nie za bardzo widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli będziesz wstawiał cudze prace, to oczywiście potrzebujesz zgody innych. Ciekawe ilu autorów ci jej udzieli.

Jak umie się zagadać z autorem to pozwoli

 

Patrząc obiektywnie, to jedyne co zrobiliście, to wstawiliście kilka kontrolek Windowsowych i wypełniliście nic nie wartą treścią. To wszystko. Nie wiem, czy to szczyt waszych możliwości.

Obiektywnie to mało ci widać, więc nie oceniaj na ślepo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE Dobre bedziom i tworzenie przykładów :lol2: ...bez obrazy ;) .

 

Ja jestem tu nowy, więc nie wiem co kto potrafi. Wiem jedynie tyle że od czasu do czasu Bedziom mi pomógł, więc jednak jakieś pojęcie musi mieć.

A przecież nie chodzi o to żeby te przykłady były jakieś super extra z kosmosu, ale po prostu praktyczne.

 

Jak umie się zagadać z autorem to pozwoli

 

No może i pozwoli, ale z pewnością nie każdy, a chodzi o to żeby to była spora bazka :)

 

 

 

Dobrze byłoby jeszcze dodać w tym programie na jakiej licencji jest ten przykład - tzn. czy można używać komercyjnie, czy można używać darmowo, czy trzeba dodać do credits i tym podobne.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wkońcu sensowny :thumbsup:

Moglibyście zrobić wyszukiwarke pod GMC PL i ENG, popatrzcie ile przykladów robią na ENG, jest ich sporo, nieraz są bardzo przydatne.Niewiem czy trzeba o zgode yoyogames, zapewne tak, jednak warto zapytać prawda?

Google jest marnym pomysłem, nie ma dużo stron z przykładami, więc w sumie to bezsens, zajmowało by to więcej czasu, i i tak wyszukałoby oba GMC no i może jeszcze stronke jakiegoś teamu, co dali kilka przykładów na swoją strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ediepl to program będzie w wersji stronki i programu w tym że program będzie zapisywał dane żeby następnym razem np obrazek danego programu szybciej się wczytał(dobre przy wolnych łączach) lub można będzie pobrać guzikiem wszystkie obrazki które aktualnie są w bazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edie - nie mam zamiaru pisać grzeczniej, bo ja tu naprawdę dostaję tzw. szewskiej pasji jak patrzę na Sernata.

Pomijając fakt, że nigdy nie miałem okazji ciebie zobaczyć, a już tym bardziej ty mnie, właśnie potwierdziłeś fakt, że nie jesteś trollem, a idiotą.

 

Wracając do zacnego projektu:

Sernat ale jak nigdzie nie piszę że wszystkie prawa zastrzeżone, czy kopiowanie przykładu zabronione to można.

Mimo wszystko co najmniej nie wypada nie zapytać autora o zgodę ;) .

Program jak dla mnie bezużyteczny skoro istnieją portale, które się tym już zajmują np ten: 64Digits

Poczekamy aż twórcy się skapną. "Postów: 1,718" Mam nadzieję, że chociaż to będzie dla nich jako-takim argumentem, dlaczego mieliby tobie zaufać :) . W końcu ciągle się na moją datę rejestracji Bedziom i wyroby bedziomo-podobne powołują ;) .

 

Bedziom, dzięki za raport ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mi się nie podoba Twoje bagatelizowanie pt. "tylko tydzień pracy". Ale dla początkującego w C# to jest dość ambitny projekt. btw. ile widzisz tu projektów w czymś innym niż GM? Mało. Panie Wielki Programisto, zmień stosunek do początkujących, to może ocena na profilu podniesie Ci się do 2, może nawet 3 gwiazdek.

to forum od game makera nie od c#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mi się nie podoba Twoje bagatelizowanie pt. "tylko tydzień pracy". Ale dla początkującego w C# to jest dość ambitny projekt. btw. ile widzisz tu projektów w czymś innym niż GM? Mało. Panie Wielki Programisto, zmień stosunek do początkujących, to może ocena na profilu podniesie Ci się do 2, może nawet 3 gwiazdek.

Hehe, ładnie zedytował, nawet tego nie zauważyłem. Drogi Bedziomie, ocena mojego profilu jest jak deklaracja o prawach człowieka wydana przez Unię Europejską - człowieka, który nie postradał jeszcze zmysłów, gówno obchodzi ;) .

 

Nie obchodzi mnie też w jakim języku to jest pisane. No chyba, że ASMo - podobny - wtedy wasze starania docenię. Czy ambitnym jest wstawienie kilku kontrolek, nie zmieniając praktycznie wyglądu GUI? Niech ocenią inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to założyliście temat i sami sobie w nim rozmawiacie, fajnie to wygląda : D

 

Powiedzcie jeszcze w czym to ma być lepsze od gmc, bo jak dla mnie to jest mniej wygodne, trzeba to ściągnąć, będzie tam mniej przykładów, będą one gorzej opisane niż na forum i nie będzie pod nimi raczej żadnej sensownej dyskusji.

I jest brzydkie. Listbox jako lista przykładów? No proszę : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...