Skocz do zawartości

Cosiozbieracz 2


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

I tak oto prezentuję wam moją grę Cosiozbieracz 2. Nie dorównuje ona w małym stopniu Golden Curse, mięknie nawet przed Cairo 3. Mam 21 leveli (gra ma mieć 30 leveli). Demo ma levele od 6-10 (czyli cały drugi epizod).

Screen:

cz2s1.png

 

Demko

Pełna wersja CZ1 została skasowana z uploadera.

 

PS. W podtytule tematu jest napisane "moja pierwsza samodzielna gra 3d". Bo w poprzedniej użyłem małego przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... To jest szósty level. :) Dziwne, ja przechodzę z łatwością...

 

Gdy przytrzymacie Control, będziecie mieli widok od góry. Jest do poprawki, ale jest.

HEhe ja swoje gierki też przechodze z łatwością a ziomki którzy je testują giną całkiem często :) Ciężko jest wyminąć te chodzące kloce, jak na mnie to powinny być albo troche wolniejsze albo miec odrobinke dluzszy kawalek ziemi do przejscia.

Ale gierka jest naprawdę dobra i mi się podoba bardziej niz Cairo ;) Moglbys zrobic jakies male nawiazanie do froggera i zrobić że trzeba przez ulice przejsc ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ominąć te czerwono białe cosie? Gdy się wciśnie CTRL, sterowanie joest odwrotne.

Oto jest pytanie, mi się po ok 50 próbach udało ;) Musisz wskoczyć, przeskoczyć go, i zeskoczyć z platformy na której on jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do hmm zdaje sie 4 levelu(tego z niebieskimi stołkami), przydalbysie jakis napis ktory to lvl. Znalazlem maly bug, kiedy cosiozbieracz jest odwrocony np do dolu i lekko przycisne strzalke w prawo to przesuwa sie nieco w prawo, bedac caly czas odwroconym do dolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, cieniaki z was, pierwszy level przeszłem za około 7 razem, piszę około bo nie liczyłem, jedynie sie oriętuje.

drugi level jest łatwiejszy od pierwszego a trzeci to banał jeśli ten level z niebieskimi czymisiami to czwarty, to tam doszedłem.

 

Radzę zmienić kolejność leveli.

Jednak dodaj licznik leveli.

Cario3 się nie umywa do tego.

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu przy odpalaniu pelnej wersji wywala mi info, ze plik zamieszkuje Worm.Franvir ??

 

Co? Nie ma żadnego robaka u mnie. A ta pełna wersja to pewnie Cosiozbieracza 1 - i tak nie ściągajcie tego badziewia. :) A ten screen to jest nie z dema, ale z jednego z leveli w fullversji CZ2.

 

EDIT: Skasowałem pełną wersję CZ1 z serwera. Skoro tam jest wirus (ale u mnie go nie ma), nie będę zatruwał serwera. I tak niewiele tracicie. A tobie Zakol polecam szybko przeskanować dysk programem antywirusowym. Jeśli będzie wirus, użyj progsa File Shredder na CZ1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...