Skocz do zawartości

Dobra strategia


Markar

Rekomendowane odpowiedzi

Bitter Glory:

październik 2011 ( światowa data premiery )

Może World in Conflict albo Company of Heroes? Tudzież Codename Panzers lub Close Combat (szczególnie ta ostatnia jest niezwykle skomplikowana, z tego co słyszałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry polski Earth 2150 "Escape from the Blue Planet", "Lost Souls" i "The Moon Project" zapewnią ci wystarczająco wrażeń. Tylko nie ruszaj "Earth 2160" bo zrazisz się do całej serii, która uważana jest za jedną z najtrudniejszych RTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy to jest coś w stylu Bitter Glory, ale jeśli chodzi o RTSy, to z miejsca polecam Original War. Nie wiem czemu ta gra jest tak mało popularna (multi jest jak wieś, gdzie co druga napotkana osoba to twój znajomy), ale jest nie tylko świetna, ale też wyjątkowa.

Chyba jej sztandarową cechą jest to, że nie ma tu "fabryki ludzi" - każdy żołnierz ma imię, wygląd, charakter i umiejętności. A jeśli ktoś zginie - więcej go nie zobaczymy.

Warto jeszcze wspomnieć o niespotykanej wręcz nieliniowości - przechodziłem obydwie kampanie wiele razy i chyba żadna nie wyglądała dwa razy tak samo.

 

Wyczytałem, że w Bitter Glory jest możliwość projektowania własnych pojazdów. Tam też to znajdziesz, choć nie wiem, czy w podobnym stylu.

A, no i polecam polski dubbing - lepszego w grach nie znalazłem (rosyjski akcent :rolleyes: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...