Skocz do zawartości

MoaCube


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie. Poza tym faktycznie się już trochę wstydzę Magi. Do tego to oni ogarniali linki do filmików. Mi nawet nie odpisali, że faktycznie będą publikować ten artykuł, więc nawet nie miałem okazji podesłać fotek zespołu ;). Po prostu ktoś mi dzisiaj powiedział, że wyszło.

 

 

Brakuje mi tylko czegoś o alkoholu w tym wywiadzie, bo to chyba dosyć ważny element w Waszej ekipie. :D

Hehe. Spoko, o alkoholu za to gadaliśmy do jakiegoś filmu o twórcach gier. Nawet mamy ładną fotkę:

 

542246_4834147590474_1905561669_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Poza tym faktycznie się już trochę wstydzę Magi. Do tego to oni ogarniali linki do filmików. Mi nawet nie odpisali, że faktycznie będą publikować ten artykuł, więc nawet nie miałem okazji podesłać fotek zespołu ;). Po prostu ktoś mi dzisiaj powiedział, że wyszło.

 

 

 

Hehe. Spoko, o alkoholu za to gadaliśmy do jakiegoś filmu o twórcach gier. Nawet mamy ładną fotkę:

 

542246_4834147590474_1905561669_n.jpg

Wygrywy!

Kiedy ten film o twórcach gier? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie. Producent nie potrafił mi powiedzieć - będzie jak będzie. Skądś to znam :).

 

Btw, nie jesteś jakoś w Wawie niedługo? Można by sprawdzić czy krany z alko w Level Upie nie wyschły. Exigo też marudzi, że dawno nie piliśmy razem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Solo nie solo, jak się zakłada własne studio to swoje własne projekty też można tam wciągnąć przecież, bo te nowe to też własne ;) Co innego, jeśli przyczyną jest właśnie to, ze niekoniecznie chce się do niej przyznawać, bo to inny poziom ;) Ja też do niektórych moich dzieł się od dawna nie przyznaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Jest też jeszcze jedna rzecz - słabo wychodzi wymienianie od pyty tytułów na raz. Żaden nie zostaje wyróżniony - robi się taka "lista zakupów". Teraz myślę, że najlepiej byłoby powiedzieć coś więcej tylko o Cinders i Bonfire oraz napomknąć, że mamy tego więcej. Jak ktoś wejdzie na stronkę, to i tak znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Narobiłem fotek na samym festiwalu. Link do pełnego albumu.

 

CDqhv9RWIAARQkZ.png

CDZGZEXW8AAyrDC.jpg

 

To zupełnie wyjątkowa impreza, więc jeśli ktoś kiedyś będzie miał okazję pojechać - gorąco polecam! Po prostu czasem fajnie nawdychać się tego zachodniego pozytywnego podejścia do wszystkiego i robienia gier dla zabawy, bez wiecznego martwienia się o hajs. No i te koncerty! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...