Skocz do zawartości

Zablokowane Podobna gra - jak to zrobić?


lQs

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale zauważ że napisałem już wyżej że podstawowe gry umiem zrobić, a nie umiem zrobić takiego banału żeby leciało z opóźnieniem i na przykład dzień i noc trwały 10 minut.

jeśli nie umiesz używać alarmów, to znaczy, że umiesz jeszcze niewystarczająco dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to powiedz mi na czym miałem się tego nauczyć, skoro każecie mi robić proste gry. :lol:

masz się nauczyć obsługi programu. powinieneś przestudiować dokumentację i eksperymentować na własną rękę.

 

alarmy to bardzo, bardzo podstawowa rzecz, która występuje w NAJPROSTSZYCH GMOWYCH GRACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nauczyłem 80% z helpa. Jest on prześwietnie napisany. A resztę tutaj na gmc z przykładów, artykułów i przeglądania działu Pytania początkujących.

Edit: Teraz masz dużo łatwiej niż ja bo tego kontentu jest znacznie więcej, niż wtedy kiedy się zarejestrowałem ( 5 lat temu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nauczyłem 80% z helpa. Jest on prześwietnie napisany. A resztę tutaj na gmc z przykładów, artykułów i przeglądania działu Pytania początkujących.

Edit: Teraz masz dużo łatwiej niż ja bo tego kontentu jest znacznie więcej, niż wtedy kiedy się zarejestrowałem ( 5 lat temu )

 

A gdzie jest ten help, jeśli można wiedzieć? w FAQ na stronie jest b. mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

ty w ogóle odpalałeś kiedykolwiek gma? dostęp do helpa jest widoczny jak byk

 

 

Ta, dobra - ja tu nie proszę o prawienie kazania, tylko o odpowiedź na pytanie, jeśli nie znasz, to nie spamuj w moim temacie, bo sobie takiego czegoś nie życzę.

 

Mam pytanie - jak zrobić żeby ciągle dzień - noc się przesuwało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, dobra - ja tu nie proszę o prawienie kazania, tylko o odpowiedź na pytanie, jeśli nie znasz, to nie spamuj w moim temacie, bo sobie takiego czegoś nie życzę.

pytasz mnie gdzie jest help. ja odpowiadam. łaski ty mi nie robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Sorry, za odświeżenie tematu, ale ostrzegam innych userów, by nie wchodzili z nim w współpracę, ja zrobiłem mu ekwipunek z wybieraniem broni, ograniczenie ilości stworzonych broni itp.Wysłałem mu większość i przy końcu, gdy zrobiłem crafting zażądałem zapłaty w wysokości 50 zł zrezygnował nie płacąc mi nic i wyzywając mnie i moją matkę. Ja mam to gdzieś, zdobyłem trochę doświadczenia i jestem teraz mądrzejszy by nie wierzyć na słowo, a przezwiska spływają po mnie jak po kaczce. jednak innych userów przestrzegam przed interesami z tym jegomościem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za odświeżenie tematu, ale ostrzegam innych userów, by nie wchodzili z nim w współpracę, ja zrobiłem mu ekwipunek z wybieraniem broni, ograniczenie ilości stworzonych broni itp.Wysłałem mu większość i przy końcu, gdy zrobiłem crafting zażądałem zapłaty w wysokości 50 zł zrezygnował nie płacąc mi nic i wyzywając mnie i moją matkę. Ja mam to gdzieś, zdobyłem trochę doświadczenia i jestem teraz mądrzejszy by nie wierzyć na słowo, a przezwiska spływają po mnie jak po kaczce. jednak innych userów przestrzegam przed interesami z tym jegomościem.

 

Śmieszny jesteś dziecko, wysłałeś mi wirusa jako "niby" wersję z craftingiem, tutaj proszę, log z GG:

 

2011-04-02 14:44:22 :: ja

Nawet nie działa.

 

2011-04-02 14:44:43 :: KT

Bo nie ma działać, zemściłem się.

 

Wnoszę o zbanowanie tego użytkownika, rozsyła wirusy, które mają być grą, ale nie są, jest to krótko podsumowując NOOB, który nie potrafi docenić pracy innych, chociaż mi to nie robi, mam 5 kopi zapasowych gry na dysku + pendrive i żaden dzieciak nie przeszkodzi mi w dojściu do celu, nawet KT.

Chciałem nawet dodać go w creditsach + płacić mu regularnie za przychody z gry, ale.. Nie. :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro. Po Minecrafcie już nikt nie zarobi na podobnej grze.

Nie ma zapłaty, nie ma kodu. Sam chciałeś płacić, twój problem.

 

Chciałem mu płacić, ale 5 zł, nigdy nie wspominałem o 50 zł.

Ta gra oprócz tekstur w niczym nie przypomina minecrafta, w dodatku będzie za darmo, ew. za reklamy i ModPacki czyli dodatki do gry np. Christmas Pack, Holiday Pack, takie tam, będą za SMS 1,22zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta jest dalej aktualna, 50zł, a gra z Craftingiem idzie do Ciebie. Wiem, że teraz obawiasz się kolejnego wirusa, ale tym razem puszczę to na up'a na GMclanie, i jeśli tam będzie wirus to na pewno dostanę bana, więc jak zapłacisz, masz gwarancję wysłania gry.

E:5 zł, miało być za wytłumaczenie, nikt o zdrowych zmysłach, nie będzie się wysilał za taką kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta jest dalej aktualna, 50zł, a gra z Craftingiem idzie do Ciebie. Wiem, że teraz obawiasz się kolejnego wirusa, ale tym razem puszczę to na up'a na GMclanie, i jeśli tam będzie wirus to na pewno dostanę bana, więc jak zapłacisz, masz gwarancję wysłania gry.

 

Teraz, to już sam zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samym poczatku pisales 15zl, potem yxe napisal ze za 15Xwiecej dostaniesz demo, ty sie zgadzales, a teraz mowisz ze proponowales 5zl?!

5zl.jpg

2 hamburgery za gre?!

 

a po drugie: ten "wirus" z tego co czytam mial zniszczyc to co dostales za free a miales zaplacic, biorac pod uwage prawo powinienes zostac pozwany za oszustwo i kradziez

 

e: i obraze (post odswiazajacy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na samym poczatku pisales 15zl, potem yxe napisal ze za 15Xwiecej dostaniesz demo, ty sie zgadzales, a teraz mowisz ze proponowales 5zl?!

5zl.jpg

2 hamburgery za gre?!

 

a po drugie: ten "wirus" z tego co czytam mial zniszczyc to co dostales za free a miales zaplacic, biorac pod uwage prawo powinienes zostac pozwany za oszustwo i kradziez

 

e: i obraze (post odswiazajacy)

 

Obraza na GG, nie na forum = nie liczy się.

Tak, 5 zł za sam moduł craftingu, prosty, nawet bez przedmiotów do craftowania.

Oprócz KT nikt mi nie napisał na GG, no może oprócz jednej osoby która chciała 100zł za demo gry w jeden dzień.

Wirus, nie zniszczył niczego, bo mam ponad 5 kopi zapasowych + exe, w dodatku gra będzie za darmo, więc nawet nie wiem dlaczego mam płacić za coś, co będę dawał za free, ale mniejsza z tym - nie o tym jest temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraza na GG, nie na forum = nie liczy się.

....w szabie, na ulicy, w akwarium, obraza=obraza, zawsze, wiec piszacz/mowiac tresci obrazliwe dla drogiego czlowieka lamiesz prawo z tym zwiazane

Tak, 5 zł za sam moduł craftingu, prosty, nawet bez przedmiotów do craftowania.

ale z tego co powiedzial kt1117 nie zaplaciles za NIC

nawet nie wiem dlaczego mam płacić za coś, co będę dawał za free,

cos w stylu korepetycji, nie mozesz od tak powiedziec dla korepetytora po nauce ze nic nie umiesz, on jest ch*jem i wywalic go za drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę dalej podgrzewać kłótni, bo nawet nie chciałem nic robić z tego powodu, że mi nie zapłacił, oprócz tego, że zerwał bym współpracę, nawet wysłał bym Ci to craftowanie, gdyby nie to, że mama powiedziała mi, żebym nie dał się wykorzystywać, bo jak założę firmę i będę tak postępować to splajtuje, więc zażądałem zapłaty. I to nie było samo craftowanie, bo przedtem zrobiłem Ci ekwipunek, ograniczoną liczbę bloczków i wiele innych rzeczy, jak nie domagałem się zapłaty to wszystko działało dobrze, wyglądało super i w ogóle, a jak zażądałem zapłaty to wszystko było źle, ja stałem się idiotą i w ogóle.

E:Nawet jak nie skasowałem Ci mojego kodu, to i tak nie możesz go użyć, bo była by to kradzież i furrory byś na tym nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę dalej podgrzewać kłótni, bo nawet nie chciałem nic robić z tego powodu, że mi nie zapłacił, oprócz tego, że zerwał bym współpracę, nawet wysłał bym Ci to craftowanie, gdyby nie to, że mama powiedziała mi, żebym nie dał się wykorzystywać, bo jak założę firmę i będę tak postępować to splajtuje, więc zażądałem zapłaty. I to nie było samo craftowanie, bo przedtem zrobiłem Ci ekwipunek, ograniczoną liczbę bloczków i wiele innych rzeczy, jak nie domagałem się zapłaty to wszystko działało dobrze, wyglądało super i w ogóle, a jak zażądałem zapłaty to wszystko było źle, ja stałem się idiotą i w ogóle.

E:Nawet jak nie skasowałem Ci mojego kodu, to i tak nie możesz go użyć, bo była by to kradzież i furrory byś na tym nie zrobił.

 

Mogę go używać, to mój kod, jedyne co tam dodałeś to ekwipunek, którego i tak nie będę używał, kod gry wraz z całymi prawami autorskimi dostałem od pewnego Anglika ;). Ja Cię nie wykorzystuję, sam do mnie dzisiaj napisałeś z wiadomością, że robisz coś nad moją grą i czy chciałbym to zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. dziecko drogie :) Nie tłumacz się już bo każdy prawdopodobnie i tak uważa Cię tutaj ze mend...ela :P. Potrafisz nic, zakładając takie tematy, masz zero ikry, pasji do poszukiwań i nauki. Dlatego nikt się tutaj nie będzie na Ciebie złościł, ani nikogo nie obchodzą Twoje tłumaczenia ponieważ my wszyscy wiemy że guzik osiągniesz ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. dziecko drogie :) Nie tłumacz się już bo każdy prawdopodobnie i tak uważa Cię tutaj ze mend...ela :P. Potrafisz nic, zakładając takie tematy, masz zero ikry, pasji do poszukiwań i nauki. Dlatego nikt się tutaj nie będzie na Ciebie złościł, ani nikogo nie obchodzą Twoje tłumaczenia ponieważ my wszyscy wiemy że guzik osiągniesz ;) Pozdrawiam.

 

Jakoś tak przypadkiem już osiągnąłem.

 

I kto tu jest dzieckiem, 11 letni chłopczykowi nie jest dane to oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtopic:

Za 50 zł. sprzedam:

-skrypt plecaka

-skrypt craftowania

-skrypt na zmienianie trawy na piach i z powrotem, w zależności czy coś jest nad

-+2,3 proste skrypty

-+instalacja w grze

-zamienię też klocki na kod, również dokładnie tłumacząc, co gdzie i poco.

E:

{

W sprawie skryptów piszcie na PW, udostępnię 4 screeny, oraz filmik, ale najpierw pieniądze później dodaje do waszego gmk. Dodatkowo kod dokładnie opisany, w razie potrzeby wytłumaczę jak zmodyfikować.

}

Koniec edita.

ontopic:

Jak ktoś jest na tyle mało inteligenty, że nie może zrozumieć, że niektórzy nie ujawniają swoich prawdziwych danych osobowych, to przepraszam, ale ja osobiście nie wierze, że coś osiągnąłeś.(Chyba, że w dziedzinie sportu, albo jakiejś innej nie wymagającej myślenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtopic:

Za 50 zł. sprzedam:

-skrypt plecaka

-skrypt craftowania

-skrypt na zmienianie trawy na piach i z powrotem, w zależności czy coś jest nad

-+2,3 proste skrypty

-+instalacja w grze

-zamienię też klocki na kod, również dokładnie tłumacząc, co gdzie i poco.

E:

{

W sprawie skryptów piszcie na PW, udostępnię 4 screeny, oraz filmik, ale najpierw pieniądze później dodaje do waszego gmk. Dodatkowo kod dokładnie opisany, w razie potrzeby wytłumaczę jak zmodyfikować.

}

Koniec edita.

ontopic:

Jak ktoś jest na tyle mało inteligenty, że nie może zrozumieć, że niektórzy nie ujawniają swoich prawdziwych danych osobowych, to przepraszam, ale ja osobiście nie wierze, że coś osiągnąłeś.(Chyba, że w dziedzinie sportu, albo jakiejś innej nie wymagającej myślenia).

 

Jeśli sprzedasz mój kod gry, to sprawa pojawi się w sądzie, mniejsza z tym że Ci nie zapłaciłem, ale nie pozwoliłem Ci sprzedawać mojego kodu, którego z resztą dostałem od pewnego anglika, dostał już również emaila w tej sprawie. OFC, ja mam również ten kod i mogę dać go za darmo, wszystko oprócz craftingu mogę dać za darmo, bo jest tylko i wyłącznie mój, co nawet jest napisane w kodzie gry.

 

@EDIT

Dla nieogarniętych - kod gry jest mój i JA mu go wysłałem aby go edytował, nie jest jego.

 

 

@TheMarcQ

To mój temat, więc ja mówię kiedy jest zamknięty, a kiedy sprawa toczy się w toku, nie Ty, nie KT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...