Skocz do zawartości

Fallin Starship


Czarny Ass

Rekomendowane odpowiedzi

Tez w zespole mam dziewczyne na wokalu...

Co do glupiego postu Nikolasa - nie kazdego stac na profesjonalny sprzet za kilka tysiecy. Ludzie maja inne wydatki finansowe niz dzieciece fantazje. Ja np gram na everplayu, tak samo kolega z naprawde dobrego zespolu (gosc ma 28 lat). Wiec nie oceniaj muzyka po sprzecie, bo tu nie o to chodzi. Czepialbym sie perkusji z syntezatora.

A co do muzyki to straszny olej bez flakow i wokalista falszuje.

PS. Nagrywam z zespolem demo w marcu, wiec pokaze co to sa flaki bez oleju >;) I nagrywam w mini-studio, nie na wejsciu liniowym na poddaszu jak panowie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flaque

 

Głupiego postu ? Hmmm. Czy ja się z nich śmieje albo coś ? Nie. To, że użyłem znacznik zamykający "ironia", to w dodatku nie ma tutaj "otwierającego". A niech sobie grają nawet na desce stołowej, ważne że robią to co lubią. Ba, jest kilku gitarzystów (nie podam nazwiska bo nie pamiętam), którzy zarabiają kokosy a grają na tanim sprzęcie. Więc nie oceniam ich sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flaque

 

Głupiego postu ? Hmmm. Czy ja się z nich śmieje albo coś ? Nie. To, że użyłem znacznik zamykający "ironia", to w dodatku nie ma tutaj "otwierającego". A niech sobie grają nawet na desce stołowej, ważne że robią to co lubią. Ba, jest kilku gitarzystów (nie podam nazwiska bo nie pamiętam), którzy zarabiają kokosy a grają na tanim sprzęcie. Więc nie oceniam ich sprzętu.

Akurat to zabrzmiało kompletnie na odwrót niż tu napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nagrali "Born Too Late", nie zachwyca tak jak Over The Stars and Over Again.

http://www.myspace.com/fallinstarship/musi...emo-41-81299721

 

Wokal słabo wyszedł tutaj w porównaniu do poprzedniego utworu.

 

EDIT:

Sorry, że rozkopuję.

 

EDIT2:

Zapomniałem dodać, że to demo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wokal (możliwe, że to przez mikofon) wypada w brzmieniu bardzo "sucho" przez co odechciewa się słuchać, bo brzmi jałowo :) Gitarzysta powinien bardziej wykorzystać dynamikę, którą oferuje gitara i grać więcej z metronomem :D Poza tym fajnie, że coś robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzisiaj się dowiedziałem, że odeszli:

Witold Szczot

Janek Maniewski

Zaś doszła kobieta na wokal. Jeszcze nie znam nazwiska, ale na imię chyba Julia. :P

Tym bardziej, że podobno zupełnie inaczej będą grali. Do tego dochodzi fakt, że już nie nagrają kolejnego utworu - nazywanego ponoć "Taki sobie blues", który z resztą powinni nagrać już dawno temu. PS. jeszcze nie zaaktualizowali Myspace'a. :P

 

BTW. Dziś urodzinki Watersa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...