Skocz do zawartości

Zablokowane Talibek's World (MineCraft)


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

 

Zauważyłem, że parę osób stąd ma minecraft'a, może chcielibyście dołączyć do mojego serwera?

 

Zasady:

  1. Survival z lekką dozą freebuild. Surowce zdobywacie sami, potworów nie ma (przynajmniej przez pierwsze parę dni).
  2. PVP dozwolone ale w granicach rozsądku. Nie uprzykrzamy innym życia.
  3. Nie grief'ujemy (nie psujemy innym zabawy).
  4. Serwerek online, kiedy pierwsza osoba chce wejść i offline kiedy ostatnia osoba wychodzi. (będzie 24/7 kiedy będzie więcej niż 2 graczy ciągle online)
  5. Nie ma na razie specjalnych modów, ale jeżeli macie jakieś propozycje, to walcie prosto z mostu :)
  6. Aktualnie Beta 1.2_02

 

IP: 0.0.0.0

 

Q&A:

1. Czy mogę zostać adminem/modem?

Wybudujesz coś ######stego i będziesz grzeczny to pomyślimy :)

 

2. Czy na serwerze są moby (zombie, creepery itd?)

Na razie nie ma... przynajmniej przez pierwsze parę dni by ludzie mogli się rozbudować ;)

 

3. Dostałem niesłusznego bana... co zrobić?

Skontaktuj się ze mną. Obgadamy co i jak.

 

4. Mam piracką kopie MineCraft'a, czy mogę dołączyć?

Wypadało by kupić oryginała, ale jeżeli masz wersje beta 1.2_02, to możesz dołączyć.

 

Enjoy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać tematu o kupnie MineCraft, a piracić nie chcę. Czy po kupnie tzw Gift Code, oprócz ulepszeń w grze classic mam możliwość gry w normalnym MineCrafcie?

tak, a jak myślisz, po co kupujesz giftcode'a

 

tylko jest jeden problem. alpha się skończyła. kupujesz betę, nie dostajesz aktualizacji. słyszałem, że za to dostanie się pełną razem z posiadaczami alphy, ale głowy nie daję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz betę, nie dostajesz aktualizacji. słyszałem, że za to dostanie się pełną razem z posiadaczami alphy, ale głowy nie daję

 

Serio? Pierwszy raz slysze o tym. Ma ktoś głębsze info na ten temat? Bo jak to prawda to ostro się wkurzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Pierwszy raz slysze o tym. Ma ktoś głębsze info na ten temat? Bo jak to prawda to ostro się wkurzę.

EDIT: minecraft.net

Please note that when you buy the game, you're paying for the game as it is right now!

You will also get the full version of Minecraft when it is released.

However, you may buy a discounted beta account today, which will also include the full game!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na blogu Notcha:

When the game enters beta, the price will rise to 14.95 Euro.

 

We will also change the license to remove the line that promises all future versions of the game for free. Please note that this change only affects people who buy the game after December 20, so if you got the game for during alpha, you will still get all future updates for free, despite this change. A promise is a promise.

Buying the game during beta will include all updates up until release, of course, and bug patches will be free.

http://notch.tumblr.com/page/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to ze jeśli kupiliście w fazie alpha to będziecie mieć darmowy dostęp do późniejszych dodatków do gry jak i jej samej. Jeśli kupiliście bete macie dostęp do pełnej wersji gry ale nie do dodatków. Może się tak stać że nie będzie żadnych dodatków więc gracze co kupili bete wiele nie tracą jeśli coś w ogóle tracą. A z tymi dodatkami to jest tak jak by ktoś kupił simsy (wiem głupi przykład) i oczekiwał darmowych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladaliscie kiedys Shawshenk? Z tym czarnym gosciem? Mozna to porownac do tego:

Michal mowi ze nie dziala

Michal mowi ze nie dziala

Michal mowi ze nie dziala

Michal mowi ze nie dziala

Michal dalej sprawdza, i dalej nie dziala.

 

Jaki z tego wniosek? Michal jest debilem.

 

Moze bys cos zrobil na ten temat? Zamiast mowic ze nie dziala, spytaj sie Pietera kiedy serw jest wlaczony. Popatrz na strone serwera, spytaj sie kogos kto moze gral, o ktorej najczesciej serwer dziala.

 

A tak na marginesie, Michalek po kilku godzinach zaczal nam griefowac na serwerze IamTheLawa. Lepiej by bylo gdybys dal go na blacklist ; ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości chciałem zobaczyć twój serwer. Wbijam, i dupa. Próbowałem z 3 razy w minimum 1 godzinnych odstępach czasowych i nic. Jak już napisałbyś godziny w których serwer jest czynny bo za chiny nie da sie trafić na włączony. O ile w ogóle jest włączany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu, ale jakie wymagania ma MineCraft? (classic mi działa, ale nie wiem czy pójdzie beta)

Procesor: Core2Duo 2GHz lub AMD Athlon 64X2 2GHz lub lepszy

RAM: 2 gigabajty pamięci operacyjnej RAM

Grafika: GeForce 8800 GT z 512 MB pamięci lub jego odpowiednik ze stajni AMD

HDD: 9 gigabajtów wolnej przestrzeni na dysku twardym

System operacyjny: Windows Vista/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...