Skocz do zawartości

Way Out 2


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

logoooo.png

 

Tytuł: Way Out 2

 

Gatunek: Top-Down Shooter

 

Opis: Zgodnie z prawem powinieneś siedzieć do końca życia. Jesteś Alberto Biaggi. Przyszedłeś tu po tych, którzy podnieśli rękę na twoją żonę. Wyrzuciłeś już z pamięci co było kiedyś. Teraz liczy się tylko krew.

 

Więcej już z tego projektu nie wyciśniemy więc oddaję do użytku - gra ma tendencje do zawieszania się (przy pierwszym włączeniu najczęściej więc w miarę możliwości nie zniechęcajcie się proszę : D) i częstego zwalniania co jest problemem nierozwiązywalnym i ukróciło nasze zapędy wobec zarówno fabuły jak i długości gry. Oceniam na 2/5

 

Download: http://www.sendspace.com/file/bmo0ch

Rozmiar pliku: koło 40 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
PabloGM

Pomoc:
PsichiX, Dawidds, KonradGM

Fabuła:
Wojzax, PabloGM

Grafika:
Wojzax

Muzyka:
Flaque

Głosy:
Yasq (główny bohater), Flaque (mind)

Screeny:

cxzp.png

70175320.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra ma tendencje do zawieszania się (przy pierwszym włączeniu najczęściej więc w miarę możliwości nie zniechęcajcie się proszę : D) i częstego zwalniania co jest problemem nierozwiązywalnym

 

Wszystko da się rozwiązać :) . Myślę że warto byłoby wypuścić grę dopiero po usunięciu błędów i spróbować grę zoptymalizować co również byłoby( IMO ) dobrym doświadczeniem dla Ciebie które mógłbyś wykorzystać w następnych grach.

 

Podoba mi się klimat z screenów . Ściągne jak znajde czas :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fak, 40 mb. nagraj filmik pliss, tailer chocby, zachec nas. net nie pozwala mi sprawdzic ot tak, potrzebuje widziec, ze na serio warto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Myślę że warto byłoby wypuścić grę dopiero po usunięciu błędów i spróbować grę zoptymalizować co również byłoby( IMO ) dobrym doświadczeniem dla Ciebie które mógłbyś wykorzystać w następnych grach.

 

Też tak myślę, no ale to zależy już od programisty, ja z tym już więcej nic nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Widzę, że zaliczyliście podobny fail jak ja z swc ale co tam, opiszę moje uwagi:

 

Credits nie da się wyłączyć inaczej niż esc ( a to wyłącza grę ), chyba, że czegoś nie zauażyłem

 

Po ponownym uruchomieniu klikam na Game, krótkie intro i uwaga - czarny ekran, macham myszką, klikam i łażę wsadem ale słysze tylko dźwięki - nic nie widać.

Nic to, uruchamiam ponownie, tym razem działa (jakieś niefajne to chodzenie), pierwszy przeciwnik strzela do mnie, próbuję w niego strzelić i... aplikacja przestała działać :(

Tyle z wrażeń z gry, poleciłbym napisać do victorygames, żeby ją zrecenzowali (zawsze to kilka osób więcej zagra), gdyby działała!

 

Ocenę liczbową sobie daruję.

 

Nie poddawajcie się, łapcie motywację i ciśnijcie coś dopracowanego i żeby chociaż działało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem opis gry, zobaczyłem screen'y, pobrałem i zagrałem, czego żałuje.

 

Gra jest nieintuicyjna, zwłaszcza strzelanie. Chodzenie też takie jakieś nie fajne.

 

Plusami są:

-grafika

-dźwięki

 

Do czego mogę się przyczepić?

Na przykład, cała gra jest zbyt ciemna, nie widać w niej wrogów. Błyski wystrzałów są takie jakieś słabe, a chyba zapomnieliście o tym, że często następuje zapłon gazów strzelniczych po wystrzale, czego nie widać.

 

Spodobała mi się Twoja grafika Wojzax, może miał bym dla Ciebie robotę, oczywiście w pakiecie z miejscem w credits'ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Spodobała mi się Twoja grafika Wojzax, może miał bym dla Ciebie robotę, oczywiście w pakiecie z miejscem w credits'ach.

 

zależy jakie masz umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Spodobała mi się Twoja grafika Wojzax, może miał bym dla Ciebie robotę, oczywiście w pakiecie z miejscem w credits'ach.

HAHAHHAHAHAHHAHAH :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...