Skocz do zawartości

BLACkTcW


Artengo

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: BLACK TcW

Gatunek: Platformówka/Logiczna

 

Opis:

BLACK TcW jest to (a raczej będzie) platformówka z elementami logicznymi.

O co w niej chodzi? W Demo, czyli części pierwszej, czyli kampanii Pomarańczowej

chodzi o dotarcie do przycisku który usuwa ściany blokujące przejśćie, ominięcie przeszkód

i dotarcie do mety, którą jest obracający się kwardacik (jeśli można tak to nazwać).

Utrudnieniem w tej grze jest to, że jeśli spadnie się nie w to miejsce co trzeba,

będzie trzeba zaczynać od początku (poziom). Celem gry jest odblokowanie wszystkich światów,

oczywiście w pełnej wersji znajdować się będzie ich około 4, z czego jeden na około 60-70 leveli.

Jak można zauważyć do tej gierki można wymyślić dużo urozmaiceń, oraz zrobić masę poziomów.

Do dokończenia DEMA wystarczy mi zrobienie chociaż 1/4 kampani pomarańczowej, czyli mniej więcej

3-4 dni.

 

Autorzy:

Programowanie: Artengo

Fabuła: Artengo

Grafika: Artengo

Muzyka: (tymczasowy brak, jestem w trakcie robienia...)

Screeny:

a15566f2c7a09dabmed.png

ba45f78456723502med.png

 

edit:

To są dwa ss'y, wyglądają jak jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że zostane zjechany jaka to badziewna gra nie będzie, a tu proszę!

Na demko poczekacie do wtórku-środy.

Usunąłem napisy typu "Open", "Great", "Excelent!" które pojawiały się gdy wykonywało się akcję.

Aha, jak ktoś chciałby znaleść się w Creditsach to niech mi zrobi jakiś soundtrack do gierki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja myślałem że zostane zjechany jaka to badziewna gra nie będzie, a tu proszę!

Na demko poczekacie do wtórku-środy.

Usunąłem napisy typu "Open", "Great", "Excelent!" które pojawiały się gdy wykonywało się akcję.

Aha, jak ktoś chciałby znaleść się w Creditsach to niech mi zrobi jakiś soundtrack do gierki :)

Czemu usunąłeś? Właśnie takie rzeczy są podstawą w np. kasualach. Ludzie lubią widzieć, że ######ście im idzie, nawet jeśli tak nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po opisie nie wyłapałem, co ma znaczyć, że

jeśli spadnie się nie w to miejsce co trzeba,

 

dobra grafika?? to tylko zwykłe kwadraty, niektóre pełno, niektóre pocięte na ukos -.- nic w tym niesamowitego. Żaden styl graficzny... -.- nie zdziwię się jak gra nie będzie grywalna :)

idź macać cycki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ja to zawsze mam problem żeby jakąkolwiek grę zrobić, bo nigdy nie mogę wpaść na dobry pomysł, a tutaj widzę grę, w której chodzi się czarnym kwadratem po czarnych kwadratach i stwierdzam, że to może być świetna gra. Życzę powodzenia w tworzeniu (obyś nie odrzucił projektu po tygodniu pracy tak jak ja to przeważnie robię XD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, dam ci inny przykład.

4b81f7cb83ad4fa5med.png

No w sumie trzeba będzie skakać "umiejętnie" :)

Jeśli pójdziesz na "łatwiznę" i wskoczysz drogą czerwoną, (bardziej bordową ;o), to nie doskoczysz, prawda?

A jeśli obejdziesz i pójdziesz drogą zieloną, naciśniesz guziczka i pyk, meta :)

 

Ten lvl to przykład, w oficialu będą trudniejsze... ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...