Skocz do zawartości

Nowy polewacz!


Roki

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, Ediakar Studio, ma swój własny polewacz! Każdy może z niego korzystać, wystarczy założyć konto na ediakar.xaa.pl, a następnie z menu wybrać opcje "Polewacz". Można sprawdzić jak wygląda/działa w mojej sygnaturce. Jest to jednak wciąż wersja beta, gdyż dojdzie sporo ulepszeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposob przechowujesz / chronisz hasla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobcie jakies lepsze grafiki polewacza, albo jakis generator jak userbarow, bedzie fajniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, Ediakar Studio, ma swój własny polewacz! Każdy może z niego korzystać, wystarczy założyć konto na ediakar.xaa.pl, a następnie z menu wybrać opcje "Polewacz". Można sprawdzić jak wygląda/działa w mojej sygnaturce. Jest to jednak wciąż wersja beta, gdyż dojdzie sporo ulepszeń!

pokazujesz moje ip = pocałuj mnie w dupe = ujawnianie danych = prokuratura? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ip nie jest żadną intymną rzeczą. Praktycznie każdy ma podgląd na twoje ip. Począwszy od serwisów społecznościowych na których jesteś zarejestrowany kończąc na twoim własnym dostawcy internetu.

 

Edit: No chyba że się mylę.

Edit: Jeżeli to tak bardzo narusza prywatność mogę pokazywać np tylko 4 pierwsze cyfry ip...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kiedyś ty Tymon byleś dla mnie wzorem za twoje umiejętności i możliwość zachowania dystansu. Nie wiem co się stało ale wyglądasz jak byś naśladował starego dziadka który przebył II wojnie światową. Wydaje mu się że wszystko wie i nic mu nie pasuje. Wiem jestem młody ale to chyba nie powód żeby mieszać mnie z gównem za to że coś wreszcie zrobiłem. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie aferę. Uważam, że nie popisaliście się, tyle, a Ty jedyne co widzisz to jakąś moją urojoną złość. Weź się wybierz do mnie, stań przed moją osobą tak bym miał Cię przed oczami, a zobaczysz jak łapie Cię za ramie, klepię i mówię prosto w twarz, że geniuszem, robiąc to co ktoś inny dawno zrobił dużo lepiej, się nie popisałeś.

 

Przebij mój polewacz to Ci jeszcze sam poleję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jeśli już coś naśladujecie to powinniście zaproponować coś nowego i ciekawego w funkcjonalności by samo przez sie odróżniało się od wzoru z którego czerpaliście. Obecnie nie widzę w tym nic, a nic nowego i ciekawego.

 

...i ja wiem, że czasami mógłbym używać delikatniejszych słów i walnąć kilka emotikonów dla podkreślenia przyjazności postu... ale nie zwykłem owijać w bawełnę nawet przy trzynastolatkach, Święty Mikołaj po prostu nie istnieje. Ojciec lał mnie pasem po dupie jak byłem mały i nigdy nie oszczędzał mi szczerości przy wychowywaniu mnie - i teraz będę zwalał na niego winę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa.
I to mnie akurat cieszy.

Bez ironii.

 

Jeśli obrazek jest dynamicznie generowany to mam nadzieję, że jest cachowany.

 

I tym oto sposobem Tymon znowu pokazał kto jest górą.
Góra nie może przyjść Mahometa, to Mahomet staje się górą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ip nie jest żadną intymną rzeczą. Praktycznie każdy ma podgląd na twoje ip. Począwszy od serwisów społecznościowych na których jesteś zarejestrowany kończąc na twoim własnym dostawcy internetu.

 

Edit: No chyba że się mylę.

Edit: Jeżeli to tak bardzo narusza prywatność mogę pokazywać np tylko 4 pierwsze cyfry ip...

Po pierwsze jeżeli nie jesteś pewien, to po co piszesz takie rzeczy jak w pierwszym akapicie (nieznajomość prawa szkodzi)? Po drugie jak "każdy" może zobaczyć moje ip jeżeli jestem zarejestrowanym użytkownikiem na serwisie społecznościowym? Czy ja będąc właścicielem GMCLANu upubliczniam ip autora każdego posta na lewo i prawo? Po czwarte łamiecie ustawę o ochronie danych osobowych nawet ujawniając częściowo adres ip. Nie widzę nigdzie u was regulaminu ostrzegającego użytkownika przed ujawnianiem jego danych. Proszę: http://www.giodo.gov.pl/319/id_art/2258/j/pl/

 

ps. Kopiując pomysł Tymona nie dziwcie się, że się wk**ił. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze wnioskuje to został usunięty i dlatego stworzyliśmy swój.
Został usunięty bo zauważyłem, że kopiujecie pomysł. Po prostu przestało mnie bawić utrzymywanie skryptu skoro każdy ma już własny.

 

Dawidds, HTTP request na ten url.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Twoja kreatywnosc sprowadza sie do ocenzurowania avatara - to tak, jestes hipokryta.

Wiesz co kiedyś ty Tymon byleś dla mnie wzorem za twoje umiejętności i możliwość zachowania dystansu. Nie wiem co się stało ale wyglądasz jak byś naśladował starego dziadka który przebył II wojnie światową. Wydaje mu się że wszystko wie i nic mu nie pasuje. Wiem jestem młody ale to chyba nie powód żeby mieszać mnie z gównem za to że coś wreszcie zrobiłem. Prawda?

nowe pokolenie GMClanu czasami mnie przeraża

oto przykłady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...