Skocz do zawartości

<-J-Ę-Z-Y-K->


Rekomendowane odpowiedzi

A może ktoś jakoś wytłumaczyć jak to układać ,bo jak robiłem taki układ ,jak w tamtym temacie co mi JS nie działa (Psychix pomoże) ,no to tam mam:

<code>

#pojemnik {

width: 760px;

margin: 0 auto;

}

#naglowek {

border-bottom: 2px solid black;

}

#menulewe {

float: left ;

width: 200px;

}

#tresc {

float:left;

width:406px;

border-left: 2px solid black;

border-right: 2px solid black;

}

#menuprawe {

float: left;

width: 150px;

}

#stopka {

border-top: 2px solid black;

clear: both;

}

</code>

 

I nie mam nic podane ,że treść jest w środku (pojemnik) ,albo menu prawe i lewe ,jest po dobrej stronie :) ?

Bo umiem te zmienianie kolorów ,kafelkowania ,divy te zdjęcia (wiem ,że nic trudnego ,ale mam jakąś wiedzieć) ,tylko z tym coś mam problem...

 

 

Code nie zmienie ,bo jak daję edytuj to mam ten problem co opisałem w Valhalli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest język do tworzenia stron takich jak plemiona czy ogame... Jakie dokładnie języki trzeba umieć...

do ogame jest gotowy silnik o nazwie Xnova albo Ugamela, plemiona działają na podobnej zasadzie. Co nie zmienia faktu że html, php i mysql musisz znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja ci proponuje nauczyć się najpierw HTML, który jest bardzo prostym językiem ,jak podołasz z html dołącz do tego znajomość css. Rób sobie proste szablony , najlepiej załóż jakąś strone o tematyce która cię interesuje i ją udoskonalaj. Jak załapiesz html/css to zajmij się dopiero php i mySQL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książkę hmm. Nie wiem ja się uczyłem na przykładach. Potem kurs i proszę. Powiem ci tak jak napiszesz na kartce kod php/html/css/js to można powiedzieć że nauczyłeś się jezyka. Jedak nie jest to do końca sprawdzona metoda. Gdy się uczyłem myślałem ze już umiem. A co przyszło.... Gdy chciałem napisać swój własny kod to jakoś wszystko wyparowało z głowy. Na szczęście już to potrafię. Ale co ja ci tu truje o swojej nauce. Więc tak nie myśl że książka nauczy cie więcej niż nie jeden kurs który jest dostępny za darmo. No i miej pewność że to ci się nie znudzi bo to w tedy tylko stracony czas a ani korzyści anie pieniędzy za książkę. Więc radził bym ci żebyś najpierw poczytał kurs. Napisał coś prostego i jeżeli poczuł byś się na siłach to kupno jakiejś książki dla zaawansowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz darmowe poradniki i to bardzo dobre na necie, wiec nie wiem czy jest sens wydawać kase na książke w której jest to samo co w internecie, a wydawanie kilkudziesieciu zlotych za cos co mozna miec za darmo mija sie z celem.

 

 

A w wakacje naucze się?

 

To zależy od Ciebie, jesli bd sie przykładał i poświecał temu duzo czasu to na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest takie trudne

Nie wiesz co mówisz.

Więc tak nie myśl że książka nauczy cie więcej niż nie jeden kurs który jest dostępny za darmo.

Autor książki dokłada wszelkich starań, aby jego treść była jak najbardziej wiarygodna i zrozumiała, bo dostaje z tego kasę. Możesz oczywiście latać jak szalony po tutorialach, ale dużo czasu ci to zajmie, a w książce masz wszystko ładnie poukładane i przedstawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tamtym forum to mi tylko Tymona brakuje :(

Spróbuje znaleźć lepiej jakąś ,książkę ,bo z przykładów ,się nic nie nauczę podstawy...

Może jednak ,ktoś doradzi ,dla początkujących było ,bardzo początkujących...

http://www.empik.com/szukaj/ksiazki?qtype=...p;x=43&y=22

http://www.empik.com/szukaj/ksiazki?qtype=...p;x=31&y=11

 

Tylko takie co wiecie ,że wszystko dobrze wytłumaczone ,i poproszę ,więcej niż jedną jakby ,nie było jakiejś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...