Skocz do zawartości

Zablokowane GTA-Bidziowo Story


Bidziu890

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: GTA-BIDZIOWO STORY

 

Gatunek: Typu GTA (Nie wiem jak to się nazywa)

 

Opis: Chodzisz playerem po dużym mieście, kradniesz wozy, zabijasz innych, włamujesz się do cudzych domów. W grze na samym początku masz własny dom, samochód i zestaw broni. Gwarantuję świetną zabawę!

Autorzy:

 

Programowanie- Bidziu890

Grafika- Bidziu890 (jeżeli chcesz aby twój nick tu był napisz na PW i dostań się do ALOVER STUDIO TEAM)

Fabuła- Bidziu890

Muzyka- Bidziu890

 

Screeny:

Premiera czas nieokreślony

Premiera Dema:

20 Czerwiec

 

Premiera Pełnej Wersji:

Nieokreślona

 

Edytowane przez Bidziu890
Brak wymaganych screenów w zapowiedzi. Warn. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, to super

nawet screena nie ma

 

Opis: Chodzisz playerem po dużym mieście, kradniesz wozy, zabijasz innych, włamujesz się do cudzych domów. W grze na samym początku masz własny dom, samochód i zestaw broni. Gwarantuję świetną zabawę!

 

Gwarantuję świetną zabawę!

yeah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidziowo story -_- jak sobie chcesz ale ja bym dał bidzix city . "Gatunek: Typu GTA (Nie wiem jak to się nazywa)" GTA to znaczy Grand Theft Auto . Trzeba temu playerowi jakieś imie wymyślić ... Samochód to by się mogło w jakiejś misji dostać ;) . No właśnie czy będą jakiekolwiek misje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A screeny około 15 czerwca (LOL) -_- . No kurde kupiłem nowe gry a tu kolejna super-produkcja !!! Nie moge się doczekać premiery chociarz nie wiem kiedy jest !!! (LOL)

 

Misje typu "zapieprz tamtego potem drugiego" ale sie jaram !!!!! Aż tak trudno nacisnąć print screen ? Pokaż na screenie dom ! OFFTOP Quiz : Wysoki głos kobiecy to : A ) CTRL

B ) Alt

C )Sopran ? (LOL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubas, widac, ze nie chodziles do zawodowej szkoly trollingu.

Co do tematu: grubosc czcionki w zapowiedzi zostala odwrocona, co zachecajaco nie wyglada.

Skoro masz grafike, to czemu nie ma screenow?

Gry typu GTA maja nazwe 'sandbox'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super opis ci powiem xD Już się boje premiery :D Ciekawe...który przykład z GMClanu zobaczymy no nie muuu...uuuczek? xD

 

EDIT:

 

Fabuła- Bidziu890

Chodzisz playerem po dużym mieście, kradniesz wozy, zabijasz innych, włamujesz się do cudzych domów. W grze na samym początku masz własny dom, samochód i zestaw broni. Gwarantuję świetną zabawę!

 

hahahhaha xD Super fabuła :D Mogę cię wynająć? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misje postaram się zrobić... gra nie jest jeszcze w pełni zrobiona żeby były screeny.. ale w przyszłym tygodniu postaram się dołączyć screeny ;)

Screeny powinny być przy tworzeniu tematu w dziale zapowiedzi. Tak mówi regulamin. Ta zasada nie jest dlatego żeby admini mogli więcej warnów wlepiać ale po to aby każdy pomysł jaki narodzi się nam w głowie nie lądował od razu w tym dziale.

 

To co dał Ludzix może być ale w regulaminie piszę że trzeba dać 2 screeny więc czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradniesz wozy, zabijasz innych, włamujesz się do cudzych domów [...] masz własny dom, samochód

Po co kraść, skoro masz swoje?

po to że ten jedyny samochód szybko się niszczy ;P .. po kilku zniszczeniach się spali...

 

nie patrzcie na mnie co do grafiki patrzcie na LUXIX on to dodawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak gra jest moja bo ja ją zrobiłem z grafiką którą dał mi luxix więc przenoszę premierę na nie znana :(

My nie wiemy ile ty masz zrobione bo screen'ów nie dałeś więc skąd mamy wiedzieć czy nie masz tylko pomysłu na grę. Ja mam ich dużo i jakbym był ######sty to bym robił je wszystkie i miałbym z 10 gier na 5 gwiazdek. Tak wiem że jestem marzycielem i bujam w obłokach ale czasem sobie myślę że fajnie by było pograć w taką i taką grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tytuł: GTA-BIDZIOWO STORY

Od razu nazwij grę: "Bidziu890's Awesome Grand Theft Auto".

 

Gatunek: Typu GTA (Nie wiem jak to się nazywa)

Sandbox. Albo "klon GTA".

 

Opis: (...) zabijasz innych,

A to niespodzianka! Zwykle w tego typu grach zabija się samego siebie.

 

włamujesz się do cudzych domów.

A nie do swojego?! Nieprawdopodobne!

 

Premiera Pełnej Wersji:

Pierwsze Dnii Lipca

Czyli ten superhit stworzysz od zera w miesiąc. Normalnie demon prędkości z ciebie. Niewątpliwie gra będzie (jeśli w ogóle się ukaże...) niesamowicie wręcz dopracowana i rozbudowana.

 

O natłoku znaczników już nie wspomnę.

 

więc tak gra jest moja bo ja ją zrobiłem z grafiką którą dał mi luxix więc przenoszę premierę na nie znana :(

Czytaj: nigdy.

 

po to że ten jedyny samochód szybko się niszczy ;P .. po kilku zniszczeniach się spali...

Jakiś samochód-kot, bo ma 9 żyć - można go zniszczyć kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...