Skocz do zawartości

Zablokowane SUPER JACKIE BROWSE


Holdysz

Rekomendowane odpowiedzi

Gra szczegułami i grafiką się nie szczyci zrobiłem ją w 6 dni bo kolega mnie popędzał :/ no jest to część pierwsza gry dlatego fabuła się tak nie rozkręciła to przejde do opisu gry:

 

Wcielamy się w postać nieletniego nastolatka o imieniu Jackie który wyrusza w podróż aby szukać szczęścia w życiu i znajduje swoją dawną dziewczyne Natalie no zakochuje sie w niej ble ble i dziewczyna doprowadza go do bankructwa gdy natalie zorientowała się że jackie nie ma już forsy ucieka z Eustachym (nie wiem kto to jakiś koleś)

helikopterem i ruszamy w pościg za natalie gdy docieramy do zamku w którym znajduje się natalie walczymy z Eustachym oczywiście przegrywamy :/ i wypadamy przez okno reszte gry spędzamy jako żul na ławce opsikiwany przez pobliskie kundle i to już końec gry w zasadzie części pierwszej w drógiej będzie trochę inaczej los się odwróci w naszą stronę :D i będą dodatkowe opcje jak bazooka ;)

 

DO GRY WYMAGANY JEST KLUCZ AKTYWACYJNY KTÓRY MOŻNA POBRAĆ Z >>>TEJ<<< STRONY

 

A SAMĄ GRE DA SIĘ POBRAĆ Z >>>TĄD<<<

 

 

Możecie ją oceniać liczę że przynajmniej 2/5 będzie no nawet może być 1.5/5

 

 

AHA BARDZO WAŻNE PRZY WPISYWANIU KODU NALEŻY MIEĆ WYŁĄCZONY CAPS LOCK wszystko MAŁYMI!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie pobierałem, ale mam taki transfer, że nawet strona ładuje i się z 10 sek.  a co dopiero 35 mb. Co do fabuły fajna, ale to pesymistyczne zakończenie troche zniechęca (choć wiem, że będzie druga wersja). Daj screeny, wsadź jakąs inną muzykę, bo pewnie dlatego tak dużo waży, jeżeli Pan Transfer się mi polepszy to wtedy będę mógł pobrać i ocenić grę w edicie.

 

a co do oceny się powstrzymam ponieważ nie widziałem gry ale fabułe oceniam na 2.

 

pozdro. kraznal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA BARDZO WAŻNE PRZY WPISYWANIU KODU NALEŻY MIEĆ WYŁĄCZONY CAPS LOCK wszystko MAŁYMI!!!!!!!!!!!!!!!

No to w końcu mamy pisać małymi czy dużymi bo pisanie małych liter ze wciśniętym caps' em jest możliwe tylko z pomocą klawisza Shift więc nie wiem po co włączać CAPS LOCK skoro mam pisać małymi. Wiem o co Ci chodzi, ale chce Ci pokazać tylko, że nie napisałeś tego logicznie(z reszto ja też :sp_ike: ).

 

E1. A i jakieś screeny by się przydały.

 

E2. Co do gry to nie mogę jej w ogóle uruchomić UNXSPACK ERROR czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE szczerze to 5 i pół dnia wiem że do $#@%@%^!@ ale 2 część będzie za 2 tygodnie no i postaram się poprawić wygląd bochatera rysowałem go na edytorze gm bo wycinać mi się nie chciało obniżyć wagę pominąć cdkey ^^ i opuścić takie coś jak zacinanie się w obiektach np. bochater wbija się w klocek żal mnie to wkuża ok ale poprawię to i owo a co do części pierwszej to olejcie ją i tak nie dopracowana graficznie :/ a jeszcze jak chodzi o 2 częśc to tak do poniedziałku grom poświęcam zaledwie 9/10 godzin dziennie ^^ no to ino czekoć na 2 część :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE szczerze to 5 i pół dnia wiem że do $#@%@%^!@ ale 2 część będzie za 2 tygodnie no i postaram się poprawić wygląd bochatera rysowałem go na edytorze gm bo wycinać mi się nie chciało obniżyć wagę pominąć cdkey ^^ i opuścić takie coś jak zacinanie się w obiektach np. bochater wbija się w klocek żal mnie to wkuża ok ale poprawię to i owo a co do części pierwszej to olejcie ją i tak nie dopracowana graficznie :/ a jeszcze jak chodzi o 2 częśc to tak do poniedziałku grom poświęcam zaledwie 9/10 godzin dziennie ^^ no to ino czekoć na 2 część :D

 

Aha....

Jak jest taka zła to po co ją wstawiasz? Chcesz żeby ludzie się śmiali czy może coś innego? Opowiedz mi o tym proszę bo w tym momencie cię nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra została zrobiona w Gm w wersji lite więc nie mogłem dodać jakiś specjalnych silników :/ no a jeżeli chodzi o tą część to faktycznie jak w nią zagrałem to @#$%$@#%$#%#$ ale została zrobiona do tego żeby do chistorii wprowadzić gracza później będzie można np. latać odrzutowcami czy strzelać z masowej broni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra została zrobiona w Gm w wersji lite więc nie mogłem dodać jakiś specjalnych silników :/ no a jeżeli chodzi o tą część to faktycznie jak w nią zagrałem to @#$%$@#%$#%#$ ale została zrobiona do tego żeby do chistorii wprowadzić gracza później będzie można np. latać odrzutowcami czy strzelać z masowej broni :)

 

powstało wiele o wiele (WIELE) lepszej grafice, grywalności i enginie na wersji LITE. Więc nie gadaj, że byłeś tak bardzo ograniczony. Btw co to "chistoria"? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Stary, po pierwsze grafika. Ja rozumiem, że nie każdy rodzi się artystą, ale jeśli tak, to chociaż zrób parę pixeli w jakimś kształcie, nie abstrakcje... A dialogi? Weź to wyrównaj, bo oczy bolą... I jeśli nie robisz grafiki w wysokiej rozdzielczości, to nie dawaj fullsreena, bo to BRUDNE ZUO! I zrób coś by klocek się rozwalaż po dotknięciu z graczem, bo tak to można sobie scora nabijać w nieskończoność... Jak dla mnie 2.5/5 na zachętę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fabuła beznadziejna i po części chyba zgapiona.

Chyba już z 10 warnów powinieneś dostać za niestaranne posty + double posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...