Skocz do zawartości

Zablokowane Anime-Project - Serwer Do Gry Almora Online


mario713

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz to hostować "stale" to zmniejsz exp do x1, albo w ogóle Cheat Enginem ustaw x0.5, bo po miesiącu nikt nie będzie grał, bo każdy będzie miał max level.

 

chce hostowac do wakacji poki almora 0.8 nie wyjdzie :P

ustawilem exp x3 dlatego ze z tej gry ma byc przyjemnosc a ja nie widze przyjemnosci gdzie trzeba 1lvl bic godzine czy dwie :P jesli juz chcecie x1 to moze za tydzien uruchomimy drugi serwer z takim wlasnie expem ;P

 

 

co do znikajacych mobow i atakowania:

 

- dodajcie almore do wyjatkow w zaporze systemowej

- wylaczcie firewall

- uzywajcie cyfrowego ip poki nie wyjdzie patch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to on ale może coś zrób z Michas'em nie mam pewności ale on jakoś szybko wali o wiele szybciej niż inni.. Cheat engine?

 

 

@DOWN przed chwilą mnie kickło i też że serwer pełny

 

na przyszłość nie używaj czegoś takiego jak @Down, według regulaminu jest to zabronione.

Marek.S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech będzie tylko jeden serw z exp x1 bo serio przed chwila tekst był "kurde nie moge sie zalogowac a chciałem dziś wbić jeszcze 60lvl" no żal troche to będzie jak chiński metin

 

edit:

ale jest "a few" bugów w tej 0.7.6, nie mówie o mobach. irytujący problem spotykąjący wielu z nas: twoje konto jest już zalogowane, a mi teraz np. (nowośc) pisze że serwer jest pełny, patrzę na listę - zalogowanych 3 graczy w tym ja :P

 

edit2: bardzo ładna strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easeful thx :P

 

co do rzekomego buga z full serwerem to pokazywalo go dlatego ze ktos uzyl dziury i zaspamowal serwer tak botami czyli tymi No_Name...

 

ip pochodzilo z boo.pl i zostalo juz zablokowane dodatkowo zablokuje ip wszystkich hostingow stron www mi znanych i bede blokowal kolejne ip ktore beda probowaly zaszkodzic serwerowi :)

 

serwer online ponownie, zapraszam do gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTRL ja sie domyslam kto to a nawet jestem prawie pewien ale nie udowodnie tego tej osobie :P ta osoba spamowala serwer botami z hostingu boo.pl takze nie mamy jego ip :P

Mam tylko nadzieje ze przy kolejnym patchu bedzie ta dziura naprawiona a do tej pory sproboje cos wykombinowac samemu :)

 

@EDIT

 

 

CTRL, czytaj dokladniej :P te ip to ip hostingu boo.pl, czyli ktos wykorzystal ich hosting i z niego spamowal serwer :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jednoczesnie oznajmiam ze ip 195.248.226.9 zostaje zbanowane za spamowanie serwera botami...

 

?

 

Teraz niech Dawidek sprawdzi kto się z niego na GMclan logował :)

to napisz mi na PW xD

 

po prostu się nie znam. Tak jak hamachi nie działą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak... zmiana rate nie jest problemem powerlvla. W pierwszym lesie w "klasztorze" spawnuje się 1 szkielet, i nawet na 15 lvlu go idzie ubić z łuku/czarów (sam na tym poziomie ma cię na hita, ale sposobem strzał-zwiał można go ubić i po jednym 3-4 lvl upy)

Druga sprawa to krzaki przy wejściu w podziemia. Z fire bowem można je ubić, chociaż są szybkie. Luruje się jednego, zwiewa w stronę plaży a on blokuje się między drzewami i nie może do nas dojść kiedy my go spokojnie z łuku nawalamy (znowu 1 kill i 3-4 lvlupy). Farmienie na nich do ok 40 i na infinity w lochu. I tak oto w ten sposób nabiłeś 60 w 1 dzień

 

Aby problem zniknął należy usunąć szkieleta i krzaki, bo to przez nie gracz omija lvlowanie w podziemiach i deep forest. Jeśli mam usunąćten spojler, żeby nie psuć gry tym, którzy go nie znają to proszęo jakieś powiadomienie, najlepiej na gg, bo jestem online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz ale to znowu troche nie fair wobec osob ktore tu pograly troche bo straca swoje konta przy zmianie expa... no ale zawsze mozna na drugim serwerze x1 dac a ten niech pozostanie dla tych osob ktorzy jeszcze nie ogarniaja almory :P postaram sie pogadac z kumplem to moze uruchomimy niedlugo drugi serwer z x1 expem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak udało mi się wbić, FPSy prawie full do momentu, gdy padłem... Potem było krucho (25%-50% paska FPS), wreszcie komp się przegrzał...

 

@gnysek, może zrobisz narzędzie do statystyki FPSów w 0.7.6 i 0.8 to można by porównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...