Skocz do zawartości

EOE


Rekomendowane odpowiedzi

Pregrasz jak bediesz miał 21 lub więcej dusz, albo mniej niż 20. Wiez że to trudna misja, ale moge dać ci save jeśli chcesz.

 

http://www.gmclan.org/up863.html plik save1.rar Wypakuj to do folderu z grą i wczytaj zapis 1, jak wczytasz NIC nie rób, tylko czekaj aż sończy się czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Na końcu są autorzy, ta gra nie ma jakiejś fabuły, poprostu musisz wykonać zadania. W 2 moze coś wymyśle.

 

BTW. możemy jakoś pomóc? Jakieś pomysły dać lub ciekawe skrypty, ostatnio zrobiłem widoczność obiektów:

Chetnie przyjme pomoc, najlepiej pomysły, bo ze skryptami lubie sam kombinoać, grafike też robiłem sam (po za tą czaszą), i raczej tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdy grałem EOE znalazłem bug-da się kliknąć 2 ludziki naraz, co gdy celem jest zabić np:40 ludzi, zabije się 39, a potem klknie dwóch-jest wtedy 41 i można grać aż do zakończenia czasu! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w której misji to było??

To było dość dawno-może druga albo trzecia (od kiedy odkryłem tego buga minęło trochę czasu, a dostępu do Neta stałego nie mam). Tylko tyle mogę powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już kilka dobrych pomysłów na 2, ale ostatnio nie chce mi się nic robić.

 

Nie martw się ty że nie chce ci się nic robić też tak miałem.

Zrobiłem jedną gre w około 50% i odechciało mi się potem wpadłem na nowy pomysł ale terz mi się odechciał tak miałem chyba ze 10 razy. Na szczęście coś sie stało że chęć wruciła i robię nową grę tym razem zaszłem za daleko aby muc to schrzanić.

 

Trochę czasu upłynie i tobie też wróci chęć.

Tak swoją drogą to ta gra podoba mi się tylko że trudno jest trafić w te ludziki nawet po powiększeniu ekranu.

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchajcie go...Huderlord ma zyza :). Tak jak wcześniej wspomniałem nie byłoby wyzwania, gdyby ludzie byli więksi. Nie martw się i poczekaj aż będzieie ci się chciało GMować :P-pracuj nad dwójeczką; nikt Cię nie popędza.

Ma zyza dlatego trafia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...