Skocz do zawartości

EOE


Rekomendowane odpowiedzi

Niezly pomysl :)

Znalazlem pare bugow. Kiedy wzywam tornado to ludziki czasem do niego nie dolatuja, zatrzymuja sie na budynkach, niby normlane ale kiedy tornado sie skonczy to ludziki dalej sa obroceni i chodza jak gdyby nigdy nic, po 2 takim tornadzie chodza na glowach :) jeden ludzik sie taki zrobil ze kiedy tornado zniknelo on chodzil na boku z predkoscia wciagania tornada.

Innym bledem jest mozliwosc zabicia ludzika, ktory jest za budynkiem po czym zwloki leza 'na' budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam tak fajna zabawa, a co do gry to poco instalować taką małą gre instalowało sie to mniej niż 1 sekunda.

Muzyka 9/10

dzwieki8/10

grafika7/10

ogólnie8/10

no i jeszcze można by dać dokładniejszy opis gry bo w treningu było tylko o pożarze nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł grafa, dźwięki klimat, wszystko ok ale jak wyłączyć ta gre podczas kampani?

 

grafika 90/100

dźwięk 95/100(good job)

muzyka 70/100

klimat 80/100

grywalność 60(niestety)

----------------------------------------------

suma 395

ocena 4+ :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wada to wielkość ludzików i ortografia, ale...nic tak nie cieszy jak Zniszczenie na Ziemii! Muuhahahahahahaha...

PS.Z drugiej strony gdyby ludzie byli wielcy, to nie byłoby wyzwania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony gdyby ludzie byli wielcy, to nie byłoby wyzwania!

Dlatego ludki sa takie małe, gdyby były większe, gre można by było przejść w niecałe 3 minuty.

Przedłuż ja i zrob dwojeczke xD

Planuje zrobic 2 już od jakiegoś czasu, ale nie mam dobrego pomysłu, nie chce aby 1 i 2 prawie niczym się nie różniły. Ta częśc powstała w niecałe 2 dni, jeśli podacie mi ciekawe pomysły, druga część tez powinna szybko powstać. I dzięki za wszystkie odpowiedzi, jak widac chociaż ta moja gra, wciąż kogoś intresuje. Miło to słyszeć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypusc ta gre jako open_source i kazdy bedzie mogl ja modyfikowac wg. samego siebie
Moge to zrobić, ale najpierw wole wydać 2 część. A po zatym obawaim się sytuacji takiej, że ktoś bedie się pod nią podpisywał.

Zaj*sta jest ta muzyka w menu skad ja wziales?

Hmmm... Jeśli dobrze pamiętam, to każda melodja w tej grze, jest wzięta z Warcraft 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...