Skocz do zawartości

Sport


Thobby

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sporty trenujecie (jeżeli w ogóle), od kiedy i rekreacyjnie czy jakoś bardziej na poważnie?

Ewentualnie napiszcie swoje osiągnięcia.

Ja może zacznę: trenuję judo od 1 klasy podstawówki z przerwą 1,5-roczną na piłkę nożną (do dziś uważam, że pomysł beznadziejny).

Raczej traktuję to poważnie, trenuję 5 razy w tygodniu i się przykładam, ale nie mam zamiaru żyć z tego (tym bardziej że sport mało opłacalny).

Co do sukcesów (nie chwaląc się oczywiście :D) - mistrz polski i mistrz makroregionu w kategorii młodzików (2009).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trenuję tenis stołowy, traktuje to bardzo poważnie, przynajmniej raz w miesiącu robię sobie trening sam ze sobą (mam stół ) i oczywiście robię wtedy też proste, bez przyrządowe ćwiczenia ogólnorozwojowe, jak mam karnet na basen to pływam też. Bardzo bym chciał biegać ale nie mam z kim i nikt ze mną nie chce bo mnie nie lubi, więc jest pat :P , czasem gonie się z moim kotem, ale częściej to on mnie goni...

Mam nawet sukces w tenisie stołowym bo odpadłem z turnieju dopiero w 2 grze :P, więcej sukcesów jak sięgam pamięcią to nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, świetny temat, bo miękkie parówy takie jak Staś wymiękają. Bo gdyby nawet robili pięć przysiadów dziennie, to jestem pewien, że by się zaczęli chwalić.

 

Pływam średnio, gram w nogę średnio, w siatkę gram średnio, w tenis stołowy gram całkiem nieźle, ale od dawien dawna nie trenuję. Ostatnio i troszkę siłki w domu próbuję. Jakieś hantle, czy ekspandery. Niczego nie biorę na poważnie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, świetny temat, bo miękkie parówy takie jak Staś wymiękają. Bo gdyby nawet robili pięć przysiadów dziennie, to jestem pewien, że by się zaczęli chwalić.

 

Pływam średnio, gram w nogę średnio, w siatkę gram średnio, w tenis stołowy gram całkiem nieźle, ale od dawien dawna nie trenuję. Ostatnio i troszkę siłki w domu próbuję. Jakieś hantle, czy ekspandery. Niczego nie biorę na poważnie :) .

Nie objawiaj nam swoich kompleksów nolifie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vice mistrz karania/raportowania użytkowników gmclan na pomorzu(Gnysek I).

 

A tak serio to ASG i to od paru lat... zaczęło się od tego że jak miałem 8 lat to kupiłem plastikowe gównienko za 10 złotych w sklepie wielobranżowym "Ewa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nartach jeżdżę po czarnych trasach bez problemu, bardzo dobrze pływam, wyciskam ponad 20 pompek, w siatkówce tylko dobrze serwuję, w piłce nożnej jestem ponad nad przeciętny ;d, w ping-ponga jeszcze dwa lata temu świetnie pociskałem, potem nie trenowałem w ogóle i nie dawno pewny siebie, wyśmiewający grę kolegów na W-F'ie jak czekałem na swoją kolej gry, podszedłem do stołu i grałem tragicznie ;s Nie mogłem w piłke trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Rekreacyjnie dużo piłki nożnej (chwilami za dużo, ale człowiek się powstrzymać nie może), jogging co rano o 6 (tylko w wakacje i weekendy), a ostatnio 300 brzuszków dziennie i hantelki.

Na nartach jeździć nie umiem, na snowboardzie takoż, powiej więcej: nawet na rowerze jeździć się nie nauczyłem. Ale daje sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...