Skocz do zawartości

Resetowanie kompa


4tk

Rekomendowane odpowiedzi

po to, aby dyzmaken zdążył przeczytać wiadomość którą można dołączyć przez "wiadomość"

 

czy to także obsługuje takie "wiruski" jak pokazują na YT typu 'jak zrobić trojana'? zapisuje sie to w *.BAT i daje sie koledze linka: zobacz jaka fajna gra! tylko 1 MB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako bat nie można zapisać( a przynajmniej nie wiem ). Można napisać w gmie program do tworzenia plikow bat np. :] I jednak nie można dlla użyć do funkcji wylogowania,wyłaczenia restartu itp kompa bo wtedy jest zwalniana biblioteka i jak się zwolni to przestaje się wyłączać :D Można ewentualnie dodać plik.exe i go uruchomić i on by wyłączał kompa :] oczywięcie trzeba go napisać w c++ czy coś takiego. No i dlle pisze( ale nie zabieram się za takie mocniejsze :D ). Co mi trzeba to se zrobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychix

 

Z tego co wiem wystarczy

 

shutdown -r -f

 

I powinien bez zbędnych argumentów się zrestartować

 

Ew. możesz ściągnąć Brutus 2006 (2007 itp), który pozwala na ten sam efekt (po cholerę gościu pisał, nie wiem, ale ...)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że umiem visual basic`a, a tak w ogóle to mi się przyda coś takiego (niekoniecznie wyłączanie kompa tylko to, że komendy z visual basic`a obsługuje). Ja nie polecam dll`i skoro można zrobić to samo w gml i visual basic tyle, że łatwiej. (no może nie do końca to samo, ale w tym wypadku to... to samo :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...