Skocz do zawartości

Zjazd Twórców Gier 2010


Fanotherpg

Co o tym myślisz?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym myślisz?

    • Oczywiście, że się stawię!
      2
    • Zależy tylko od miejsca.
      8
    • Zależy tylko od terminu.
      1
    • Nie jestem pewien.
      5
    • Po co?
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Ale nikt ich nie zmusza do przyjazdu. Ci co uważają, że są tak "pro", że nie będą się z klikowcami zadawać zleją imprezę, ale na pewno są też tacy, co robią jakieś małe produkcje, średnio im to idzie i chętnie by przyjechali nauczyć się czegoś nowego i poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Właśnie wychodzenie z takiego założenia, że "inni nas nie lubią" powoduje takie a nie inne podziały.

 

Za samo wysłanie Ci głowy nie odgryzą.

Jeśli tematy będą dotykały design'u itp i będą prezentowane przez konkretne osoby nie ma problemu. Jako ,że jest to "Zainicjowana przez Polską Społeczność Klikową, od zawsze wspierającą inne edytory niż Kliki (obecnie Game Maker i Construct, dawniej również RPG Makera)" tego typu spotkanie zakładam, że większość będzie podporządkowana clik'ą i to raczej nie jest zbyt zachęcające. Jeśli rzeczywiście będzie coś interesującego dla programistów można zapraszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy zjazd był w Krakowie

3: a mnie tam nie było

 

mógłbym zagościć, wszystko zależy od :

-miejsca (oby nie na drugim końcu polski, co jest możliwe bo karków, warszawa, to pewnie teraz gdanisk :P)

-czasu (jednak szkoła itp.)

-ceny (jestem osobą nie pracującą, z reguły spłukaną :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas chodzi o to aby zaplanowany czas na edukację (prelekcje, oficjalne dyskusje i tak dalej) równoważył się z zaplanowanym czasem na zabawy (wspólne wyjście na miasto aby pozwiedzać, konkursy itd.).

 

 

Misiek999 i Gnysek, tak był materiał w TVN Warszawa ale odsiebie zamknęli a do wideo na YouTube TVN się doczepiło - oryginalny link...

 

 

 

Will właśnie w tym jest problem - co będzie prezentowane. Jeśli materiały ogólnogrowe jak rok temu prezentacja firmy AdAction odnośnie reklam w grach i ich działalności - to spoko. A jeśli prezentacja własnych gier... No to już tak niezbyt interesująco.

 

 

 

A co do terminu to jedynie wakacje - wolny czas dla wszystkich uczniów, studentów, a pracujący mają możliwość wzięcia urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek999 pierwszy zjazd był w Krakowie, drugi w Warszawie... Gdzie będzie trzeci?

 

Patrząc na miejsca spotkania czas na Trójmiasto(Gdańsk/Gdynię/Sopot). Wychodzi uczciwie względem pozostałych miejsc.

 

-miejsca (oby nie na drugim końcu polski, co jest możliwe bo karków, warszawa, to pewnie teraz gdanisk tongue2.gif)

Zmarnowałeś swoją okazję. Ja też chcę mieć ową do wykorzystania/zmarnowania.

 

E:

Jupi, Psisiu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taak, wtedy to na pewwno w tym roku sie pojawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak 3 miasto ja pewnie też się pojawię, o ile nie zmienię miejsca zamieszkania do tego czasu.

Nawet znam co najmniej dwie miejscówki - jedna, to mój uniwersytet, są dostępne 3 aule, z projektorami i dużo sal, akademiki w odległości 0,5km. Druga, to moje stare technikum, 500 metrów od starówki, jest aula z możliwością zasłonięcia okien, jest projektor, jest bursa (internat), nie wspominając o innych uczelniach i szkołach, akurat ostatnio coraz więcej ma sprzęt do obsłużenia takich imprez.

 

Na razie jednak nie mam absolutnie czasu, żeby przyłożyć się do tego jakoś bardziej (chociaż już podobne imprezy robiłem, moze bez noclegu, ale robiłem). Za miesiąc, dwa, jak nic nie ruszy a ja będe wiedział na czym stoję, pomyslę, czy pomogę coś więcej czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...