Skocz do zawartości

Zablokowane Tymony 2009 - Ostateczne Głosowanie!


Platyna

Tymony 2009  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy przykład / silnik

    • Kulki - Panboni
      2
    • Błyskawice - copoconaco
      28
    • Rurki - Slash
      8
    • iWave - Dawidds
      11
    • Fizyka liny - Platyna
      14
  2. 2. Najbardziej pomocny użytkownik

    • ZeroXbot
      3
    • Dawidds
      11
    • lenin
      6
    • Marek.S
      14
    • PsichiX
      29
  3. 3. Najlepsza gra

    • Fuaru - Saus
      25
    • WarFog - Wojzax
      18
    • Spacebar Mania - Copperdragon
      6
    • Solitary Yeoman 2:OTEL - Egzekutor
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Spośród waszych propozycji wybraliśmy 5 naszym zdaniem najlepszych.

W konkursie nie biorą udziału admini.

Oddajemy w wasze ręce ostateczny rezultat - głosowanie trwa do Wtorku 12 Stycznia, do godziny 23:59.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panboni = Slash ;P . Linki by się przydały :) .

 

Btw. Na Gmclanie nie byłem sporo i nie wiem, jak to teraz wygląda.

 

Najlepszy przykład: Błyskawice by copoconaco lub fizyka liny by Platyna. Obydwa są pro, dlatego przemyślę jeszcze.

Najbardziej pomocny użytkownik: PsichiX. Dałbym równie dobrze głos na Dawiddsa, ale jako początkujący mało bym zrozumiał ze względu na częste używanie trudnych pojęć. To samo się tyczy ZeroXbot. Dla nowych liczy się raczej pomoc, a nie wiedza odpowiadającego :) .

Najlepsza gra: Fuaru. Niby nudna i monotonna, a jednak bardzo rozbudowana i wciągająca.

 

Wiem, że nikt nie grał w Kulki, ale gorąco polecam, do dziś uważam je za jeden z moich najlepszych przykładów i te Rurki to jakaś pomyłka :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Kulki. Właśnie. "Grałem" to jest tutaj słowo klucz. Przykład to jest naprawdę marny. Kod nieokomentowany, dla początkujących nie do zrozumienia. To jest gra, a nie przykład.

 

Głos oddałem oczywiście na błyskawice. One nie mogę przegrać. Sam kiedyś próbowałem zrobić, ale mi nie wyszło.

 

Co do użytkownika to oczywiście Marek. Nie raz wyprzedzał mnie dosłownie od włos z odpowiedzią na pytanie. I isę tak ścigaliśmy. Szkoda w sumie, że mnie nie ma. Po cichu liczyłem na tego Tymona :)

 

Co do gry to tu było ciężko. Słabe był w tym roku. No, ale zagłosowałem na Treasure Dungeon, bo świetnie wykorzystywała GMowe możliwości 3D i nawet mnie wciągnęła. :)

Fuaru było nudne jak flaki z olejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kod był ok i można było wyciągnąć naprawdę ciekawe skrawki kodu :P . To jest przykład, moim zdaniem, nie dla początkujących, komentarze nie miały raczej sensu, a z tego co wiem, to były.

 

A to może w rurkach nie było. Może pomyliłem. Chociaż wydaje mi się, że w kulkach.

Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale zagłosowałem na Treasure Dungeon, bo świetnie wykorzystywała GMowe możliwości 3D

Platek, przecież to nie było robione w GM :P co nie zmienia faktu że gra zasługuje na udział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no fakt w sumie. no to mamy kłopot chłopaki :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady zasadami niestety :/ odrzucamy ale nie możemy dać nic na miejsce bo głosy przepadną i będzie nie fair że dodamy coś fajnego nagle a ktoś już zagłosował a chciałby na tą nową grę. Tak więc lepiej zostawić jedną grę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysku, przecież wiesz że za rok będzie już i tak inaczej z konkursem, więc niech tegoroczne Tymony lecą dalej na takich zasadach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przykład: Błyskawice Copoconaco, bo przykład dosyć praktyczny (zaraz po nim dałbym, jeśli chodzi o praktyczność, Fizyce liny).

 

Najlepszym pomocnikiem jest według mnie Marek S. podaje dobre i przystępne rozwiązania początkującym użytkownikom ;)

 

Nie rozumiem zaś o co chodzi ci Slash w stosunku do mnie tutaj

 

Dałbym równie dobrze głos na Dawiddsa, ale jako początkujący mało bym zrozumiał ze względu na częste używanie trudnych pojęć. To samo się tyczy ZeroXbot. Dla nowych liczy się raczej pomoc, a nie wiedza odpowiadającego :) .

Mam to rozumieć, że używam trudnych pojęć i pisze kod trudno zrozumiały dla początkującego? Nigdy tak tego nie odczuwałem, a wręcz odwrotnie, bo sam jestem (w porównaniu z Dawiddsem, czy PsichiXem) początkującym i staram się tłumaczyć (chyba że jest tak prosty, ze tego nie wymaga) im to na ludzki język :P powiedziałbym, że PsichiX bardziej "komplikuje" sprawy i musi czasem drugi raz tłumaczyć kod. No ale nie chcę ci wytknąć, że źle zagłosowałeś, to twoje zdanie kto zasługuje na twój głos. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przykład: Błyskawice Copoconaco, bo przykład dosyć praktyczny (zaraz po nim dałbym, jeśli chodzi o praktyczność, Fizyce liny).

 

Najlepszym pomocnikiem jest według mnie Marek S. podaje dobre i przystępne rozwiązania początkującym użytkownikom ;)

 

Nie rozumiem zaś o co chodzi ci Slash w stosunku do mnie tutaj

 

 

Mam to rozumieć, że używam trudnych pojęć i pisze kod trudno zrozumiały dla początkującego? Nigdy tak tego nie odczuwałem, a wręcz odwrotnie, bo sam jestem (w porównaniu z Dawiddsem, czy PsichiXem) początkującym i staram się tłumaczyć (chyba że jest tak prosty, ze tego nie wymaga) im to na ludzki język :P powiedziałbym, że PsichiX bardziej "komplikuje" sprawy i musi czasem drugi raz tłumaczyć kod. No ale nie chcę ci wytknąć, że źle zagłosowałeś, to twoje zdanie kto zasługuje na twój głos. ;)

 

Slashowi bardziej chodzi o 'bigsharkowanie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się o co ci chodzi (pomyśl trochę, użyłbyś trochę mózgu itp.). Na jakieś "dobre" pytania odpowiadam normalnie jak mniemam, ale niektórzy zadają takie pytania, a ja się wtedy łapę za głowę i myślę "jak można tego nie wiedzieć" (i nie chodzi mi tu, że to obowiązek każdego człowieka, ale że nie zapoznał się samemu z podstawami, a każe dawać kod na coś co i tak sam nie zrozumie) + dochodzi do tego zły humor jaki mi czasem "dopisuje" i w sumie tak wychodzi. Postaram się więc poprawić w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na przykład copo, ponieważ jest świetny! Na prawdę dobry i spójny.

Co do gdy to WarFog, strasznie mi się podobał ( może przez tą pikselową grafikę :)? ) .

A jeśli chodzi o najpomocniejszego użytkownika to oczywiście PsychiX.

 

PS: Trzeba zrobić jeszcze jedną kategorie: najzabawniejszy JapanStaszek by wygrał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Trzeba zrobić jeszcze jedną kategorie: najzabawniejszy JapanStaszek by wygrał :P

 

Japan by wygrał jakby była kategoria Najbardziej Zniechęcający Młodych Zdolnych Do Pracy Użytkownik. Jeszcze 2 głosy i obalę rządy Fuaru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...