Skocz do zawartości

Zablokowane Czy ja jestem nienormalny


Krajowa Rada Stolarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest coś ze mną nie ten tego jeśli słucham ciężkiej muzyki typu Gorgoroth, Nunslaughter, Rob Zombie, Kiss, itd. i równocześnie lubię takie anime jak Lucky Star czy K-On?

nie bój sie z tego sie wyrasta. Ja w młodości lubiłem yatamana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa co jest fajnego w byciu normalnym. Ostatnio wiode sobie normalne nudne życie, nie melanżuje nie świruje nie latam jak samolot nie wyrywam dupek nie robie szarży na kluby, nie robie hardcorowych nocnych improwizowanych wypraw w którąkolwiek strone świata.. i tak sobie myśle to ładne ku--- nudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś ze mną nie ten tego jeśli słucham ciężkiej muzyki typu Gorgoroth, Nunslaughter, Rob Zombie, Kiss, itd. i równocześnie lubię takie anime jak Lucky Star czy K-On?
Standard, niestety. Też najpierw myślałem, że to nowy temat Cory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że słuchacze metalu są najbardziej nietolerancyjni wobec innych rodzajów muzyki?

 

Bo po wieloletnim słuchaniu normalnej elektrycznej gitary i perkusji trudno potem przesiąść się na fruityloopsowy pop i rapujących murzynów w złotych łańcuchach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzyka to nie tylko metal fruity loops i murzyny z łańcuchami :) Ja kiedyś byłem mega fanem reggae niesłuchającym niczego innego, a teraz reggae to może 1/50 tego co puszczam. Zajawke trzeba znaleźć i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś ze mną nie ten tego jeśli słucham ciężkiej muzyki typu Gorgoroth, Nunslaughter, Rob Zombie, Kiss, itd. i równocześnie lubię takie anime jak Lucky Star czy K-On?

w sumie zapomniałem odpowiedzieć na to pytanie.

 

Odpowiedź:

Oczywiście, że jesteś, ale nie z tego powodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słucham bluesa i jazzu :P moi koledzy jak słyszą jak jakiś czarno skóry śpiewa to robią dziwne miny :), najbardziej podobają mi się stare utwory.

Normalnym jest się tylko wtedy gdy słuchasz muzy jakiej lubisz i masz w dupie osoby które mówią, że twoja muza do dupy.

Dużo osób słucha danej muzy tylko dlatego że inni tak robią, lub boi się nietolerancji. Moim zdaniem najwięksi idioci tego świata krytykują dany utwór nie usłyszawszy go wcześniej, tylko dlatego że jest inny gatunek niż niby ten co on słucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety właśnie powinno być: D. Metalliki, CMs. Metallice, B. Metallikę, N. Metalliką. ? prof. Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski
Jeśli jest to nazwa rodzaju żeńskiego, to odmieniamy ją Metallica ? Metalliki. Za wzór można przyjąć np. odmianę Vittorio De Sica ? Vittoria De Siki, zob. Wielki słownik ortograficzny PWN. Czytamy oczywiście [s-ika], nie [śika]. ? Mirosław Bańko, PWN

 

@topic: z reguły jeśli ktoś ogląda takie anime jak Lucky Star czy K-On, można przyjąć za pewnik, że słucha też metalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, twierdzicie, że metalowcy są najbardziej nietolerancyjni, a i tak ich nie lubicie :) Wojna subkultur?

Generalnie to słucham sporo metalu, mam kilka piosenek rockowych, znajdzie się też parę z gier (czytaj: techno).

Slash ma sporo racji, ale ja uważam, że trzeba mieć swój ulubiony gatunek, potem te poboczne, np. 60% - reggae, 15% - hip-hop, 10% - rock, a reszta - jeszcze inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czy jest coś ze mną nie ten tego jeśli słucham ciężkiej muzyki typu Gorgoroth, Nunslaughter, Rob Zombie, Kiss, itd. i równocześnie lubię takie anime jak Lucky Star czy K-On?
Tak, jesteś typowym nolifem, zabij się i ulżyj innym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...