Skocz do zawartości

Black Phantom


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Black Phantom

 

Gatunek: Survival

 

Opis:Rok 2076 z całą pewnością nie należał do najlepszych. Od kontaktu z obcą formą życia nie minął dobry miesiąc a już połowa planet w Układzie została zarażona mutagennym grzybem. Ze środków uzyskanych od wielkich koncernów powołano do życia zespół naukowców którzy z dotacji stworzyli miniaturowy pojazd analizujący kolejne mutacje grzyba pobierając dane o ich budowie dla NecroTech, firmy farmaceutycznej która zasponsorowała broń. Czy wspomnieliśmy pilocie, że w czasie misji zostaniesz zmniejszony i poddany działaniu halucynogennych chemikaliów?

 

Download: Download

Rozmiar pliku: 4, slownie Czy MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
PoxiPol

Fabuła:
Japan

Programowanie:
PoxiPol

Grafika:
PoxiPol

Programowanie:
PoxiPol

Muzyka:
SURPRISE!

Screeny:

k9t8gm.png

e193sz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Może tak normalne screeny? Czy niektórych zasady nieobowiązują. Nic innego tu nie ma to co ja się czepiam

 

PS. to nie jest śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle o czym wy gadacie? .__.

doszedłem do arkanoida, jednak piłeczka mi się zacięła i nie chciało mi się grać :{

 

EDIT:

dobra, zagrałem dalej, doszedłem do głownej gry

o co chodzi w tym pierwszym bossie? nie mogę go przejść : o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozczarowałem się, a mój wzrok już na stałe został uszkodzony,

dotrwałem i zbiłem wszystkie klocki w super wolnym i migającym arkanoidzie i nic

(ba nawet się wyłączyć nie dało, musiałem przez manager urządzeń )

 

up. a włącza się klikając myszką na start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra, fajne efekty przy drugim bossie, a arkanoid prosty nie wiem jak wy gracie ;J

ja padłem z nudów, bo arkanoid prosty, ale na początku woooolnyyyy, a jeszcze po tych ekranach startowych to już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być? To jest zwykły chłam jakiego pełno w necie. Założe się, że to twoja ulubiona gra i nosisz pingle na wade wzroku -10. A dlaczego -10? Bo tyle można mieć w ciągu 5min od czasu gapienia sie w twojego wyjechanego w kosmos arkanoida, intro i na tą oczoje*** grafikę. Na twoim miejscu nie podpisywał bym się pod taką "grą". 1/5 Założe się ze teraz cieszysz michę, że udało ci się kogoś wnerwić. Żal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być? To jest zwykły chłam jakiego pełno w necie. Założe się, że to twoja ulubiona gra i nosisz pingle na wade wzroku -10. A dlaczego -10? Bo tyle można mieć w ciągu 5min od czasu gapienia sie w twojego wyjechanego w kosmos arkanoida, intro i na tą oczoje*** grafikę. Na twoim miejscu nie podpisywał bym się pod taką "grą". 1/5 Założe się ze teraz cieszysz michę, że udało ci się kogoś wnerwić. Żal.pl

nie polubiłem "dzieła" Poxipola, ale jeśli on się cieszy z powodu wnerwionych graczy, dajesz mu pożywkę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...