Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No nie wiem, ten ostatni mi tez jakos pasuje ale czy tam kolorystycznie nie wpada przypadkiem pod rozowy? (pytam bo jestem daltonista i fiolet dla mnie jak rozowy wyglada itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta twarz w tle ma takiego blura że aż oczy bolą.

Bo moja ;P

Co do grafiki, to na logobar wybieram wersje Crystal, najbardziej pasuje kolorystycznie (mam tylko nadzieje ze kolorystyka sie rozowa nie zrobila :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie i tak robione jedynym aparatem jaki mam i to na komorce, a ile z nim bylo zabawy, zeby to z tego cos wyszlo.. no ale racja, pobawie sie jeszcze z tym kontrastem

 

[bylo tu cos ale nie ten tamat hehe ;p przenioslem do "Naszych fotek"]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem mam burze hormonow czy co? (lol no jestem nastolatkiem) Wtedy tak sie wkurzylem na forum ze mi bylo wszystko jedno, potem zalowalem, teraz znowu sie wkurzylem, ale tej grafy nie ripowalem, rbie remake starego mario i tyle, to ze nikt mi nie wierzy mam w dupie, i tak tutaj nikt nie jest dojrzaly (oprocz ranmusa, i Borka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoxiPol lolzord :/

Tylko lekko przerobiony zwykły Mario \:

i tak tutaj nikt nie jest dojrzaly (oprocz ranmusa, i Borka)

Hm to reszta już nie jest? Np. Gnysek, Propa, Harv lub Tymon ? W ogóle cała reszta dorosłych osób.

Plox zrób coś swojego wreszcie i nie podlizuj się ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyrzekam, gralem w super nintendo (heh starocie piekne) i narysowalem z trej gry mario NIE KRADLEM!!!

LOL, to jest pernamentny dowód na to, że kradłeś. Mówisz "SNES", a "narysowałeś" mario z "NES". Nie mów, że pomyliłeś konsole, PS1 i PS2 też pomylisz? Tylko rozciągnąłeś obrazek o 1-2 piksele, a później skasowałeś 1 rząd pikseli i się pod tym podpisałeś, EDIT[kolorki tylko lekko zmieniłeś]. A to, że masz problemy (i nie możesz kliknąć w przeglądarce "Zapisz", tylko musisz "przerysowywać"), nie obchodzi nas. Nie dziw się, że teraz nikt ci nie wierzy. Piętno złodzieja zostaje ci na cały okres przebywania na GMClanie.

nikt nie jest dojrzaly (oprocz ranmusa, i Borka)

Ale proszę cię, przestań być obok Tuxmana najbardziej NIEdojrzałym userem GMClanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze nikt mi nie wierzy mam w dupie, i tak tutaj nikt nie jest dojrzaly (oprocz ranmusa, i Borka)

 

Dla Ciebie ludzie stwierdzajacy fakty sa niedojrzali ?

 

Postaw sie w roli userow. Naduzyles zaufanie kilku osob podszywajac sie pod tworce jakis grafik. Zadaj sobie pytanie. Czy ufalbys zlodziejowi ? Oczywiscie nie mowie , ze nim jestes w pelni tego slowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...