Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

wojenny plakat. plomienie sa zbyt ostre na krawedziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konie zawsze robią głupie miny kto wie co one tam w głowie mają :D

3wob.jpg

projekt tatuażu i wizualizacja taka jak to ma docelowo wyglądać. Kwiaciane motywy i rewolwer podkradłem z googli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej z prawej, ale to pewnie dlatego, że to na ręce jest, a nie na kartce, więc to spłaszczenie powinno później zniknąć, tak myślę.

a no no, ale to przecież jasna sprawa, nie narysujesz nosa tak zebyś zmieniając pole widzenia widział go z różnych kątów, tatuaż pod tym względem zawsze jest płaski, taka o - tekstura. a tą 'wizualizację' tak na odwal się zrobiłem, nie ona jest ważna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konie zawsze robią głupie miny kto wie co one tam w głowie mają :D

3wob.jpg

projekt tatuażu i wizualizacja taka jak to ma docelowo wyglądać. Kwiaciane motywy i rewolwer podkradłem z googli

 

Super, może kiedyś zrobie sobie coś u Ciebie ale najpierw muszę mieć odpowiednią ilość kasy. Pomysłów na tatuaże nie brakuje. Najgorsza opcja jest taka, że nie wiem gdzie sobie wytatuować oczy lub jedno oko na czarno. Chyba mało gdzie robią tak porządnie, żeby nie uszkodzić a samemu sobie nie będe bić po oczach igłą i tuszem, bo musiałbym mieć unieruchomioną głowę. Ale jeszcze sie zrobie na zombiaka:

220px-Modified-zombie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, może kiedyś zrobie sobie coś u Ciebie ale najpierw muszę mieć odpowiednią ilość kasy. Pomysłów na tatuaże nie brakuje. Najgorsza opcja jest taka, że nie wiem gdzie sobie wytatuować oczy lub jedno oko na czarno. Chyba mało gdzie robią tak porządnie, żeby nie uszkodzić a samemu sobie nie będe bić po oczach igłą i tuszem, bo musiałbym mieć unieruchomioną głowę. Ale jeszcze sie zrobie na zombiaka:

220px-Modified-zombie.jpg

to dziaranie oczu to jest rzeźnia, nie mała szansa utraty wzroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziaranie oczu to jest rzeźnia, nie mała szansa utraty wzroku

Dlatego na 1 raz sobie daruje. Ewentualnie jedno oko ale na pewno nie 2 na raz. Ogólnie myślałem nad zrobienie sobie jakiś fajny kostek do gry na lewej dłoni i napis cape diem a na prawej trupią czaszkę z piszczelami bądź też karty i napis memento mori. Ciekawe by to mogłoby być. Tak samo na lewej łapie wytatuowac sobie tel pocisków ile mam lat i dokładac co jakiś czas nowe. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...