Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czekam na betę!

Powiem szczerze że bycie beta testerem tej gry to nie łatwe zadanie, Ci co narazie grali moze faktycznie nie koniecznie byli glownym targetem, ale puki co każdy wymiękł po paru misjach, i to nie dlatego że gra jest za trudna chociaz na harder nikt nawet nie włączył ;(

ale na harder to ja sie trykam nawet grać mimo tego (a może być też może dlatego ) że wiem co będzie za chwile, ja to bede ######ście zadowolony z kazdej jednej osoby która dojdzie do outra (bez którego można jedynie bardzo mylnie określić o czym ta gra właściwie jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
no, ten z dziś przez fryzurę wygląda pedalsko

taki zamysł był od początku

więc w końcu się udało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojzax najlepszy jesli chodzi o takie pixele

 

śliczne to.

a cytrynka Szpaq też jest piękna, te plastry miodowe są piękne i kolorystycznie jest bardzo fajnie. Co do pozy, to jak na cytrynę zdobywcę jest jak najbardziej.

 

a ten pan z pedalską grzywką ma łabędzią szyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E:

Moje placeholdery...

sprSandglass_strip9.pngsprEdges_strip6.pngsprItems.png

 

Ładne, brakuje butelce 2 pixeli anty-aliasowych przy dnie, jest taki wrąbek.

Niby jak klepsydra jest bokiem to piach powinien opaść na dno, ale zgaduję, że w ruchu i tak ego nie widać...

 

Ja wrzucam zdjęcia mojego rysunku, który sobie rysuję, rysuję i rysuję. Problem polega na tym, że sobie ręką rozmazuję co rysuję, więc już obczaiłam, że ostrożnie od lewa do prawa. No i szyja boli, bo jest pod kątem...

Mam pytanie, to jest duże, robię zdjęcia całego i w kawałkach, dałoby się to zrobić tak, by było zdjęcie z daleka, a po najechaniu lupą/prostokątem, dany fragment by się powiększał, ale znacznie, w sensie rozsuwałby się, co więcej by się tam znajdowało zdjęcie fragmentu, a nie tylko powiększony fragment zdjęcia całościowego... wiem, bardzo jasne...

 

IMG_1198.jpg

IMG_1200.jpg

 

IMG_1203.jpg

 

IMG_1207.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne! bardzo tatuażowe

 

w sumie dosyć neutralny motyw, ale stwierdziłam, że nie będę ryzykować, w końcu będę się na tę ścianę patrzeć przez lata,:) raz sobie narysowałam na ścianie mrocznego elfa, szybko zaczął mnie wkurzać, a potem złuszczył mu się kawałek twarzy (hehehe, malowałam plakatówką, jestem super zdolna), potem na lany poniedziałek się mu na płaszcz chlupło i się porobiły zacieki ^^ trzeba było zamalować...

 

a tatuaż, to byś musiał niezłego byczka znaleźć do tej wielkości.:D

Albo namalować połowę facetowi na plecach, a połowę kobietce, tak że jak będą razem się stykać plecami to by się wzór dopełniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można pomniejszyć dopasować, noo ale to takie moje zboczenie zawodowe, smoki popularny motyw na dziare, no i sam też lubie te bestie (i sam mam wielkiego bydlaka narysowanego nad biurkiem ;) ), ale ludzie dziabają sobie smoki głównie chińskie z wąsami i psimi pyskami, a co to za smok! A w ogóle jedna dziara na dwóch osobach, tak po pół, haha fajny motyw! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...