Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
ja po prostu zrobiłem na szybko zielono-czarno-bordowe logo team'u i już jest tu masakra :o

no logiczne że jak wrzucisz coś robione na szybko to cię zjadą, więc jaki sens wrzucania niedopracowanych brzydactw?

Dopracuj wrzucaj.

 

 

Army Men fajniusio wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soldiern.jpg

niefajne, wyglądają jak z plasteliny :\, chyba że robisz grę: "Plasticine Soldiers Adventures"

i trochę żołnierze przypominają postawą tego żołnierza z pracy Exigo

soldier_zielmoro_tpdwn.png

bla bla adm bla bla bla ini bla bla bla to bla bla bla pa bla bla bla ja bla bla bla bla bla bla ce bla bla bla bla bla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
trochę żołnierze przypominają postawą tego żołnierza z pracy Exigo

To chyba jakiś żart, to że ma hełm to może również dowód na plagiat?

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale żolnierze właśnie tak trzymają broń, tyle, że akurat u exigo ma kolbę na ramieniu i przycelowuje, a u mnie z biodra strzela.

 

@Wojzax: dzięx, nad przeciwnikiem za długo nie siedziałem.

 

chyba że robisz grę: "Plasticine Soldiers Adventures"

Wydało się :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej ze mi sie te dziarki ######scie podobaja :) No i przewaznie jak sciagam spodnie to sie jakiegos klienta nakreci wiec dodatkowy plus:) Ale o to chodzi w tatuazach kazdy ma wlasny gust i kazdy robi je dla siebie. Ja czesto robilem ludziom tatuaze ktorych sobie sam bym nie zrobil - i robilem sobie tatuaze ktorych nie zrobilbym komus. Kolejna sprawa ze na zywo to wyglada i tak duzo ciekawiej. A i sprawa trzecia :D Tam po lewej na dole :D Miala byc zbroja ale nie sieglem wiec wstawilem na szybko byle co :) cos wymysle w to miejsce jeszcze a po prawej w puste miejsce tez dojdzie jakis motyw (jeszcze sie wacham jaki) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napis kolo 100-200zl (jesli upierdliwa jakas czcionka, a napisy sa niestety zwykle bardzo upierdliwe), a np lew zalezy jaki chcesz wzor od 50 za jakis prosty do 200zl za fotorealizm :) Wszystko do dogadania. A i nie polecalbym dziarania sobie nadgarstka :) Ale to juz osobna kwestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...