Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki informacjom podanym mi na pw przez Crackkka narysowałem mu lepszego concepta

img005.jpg

Dziękuję :*.

 

Zeroiks: trzeba się z tym urodzić... choć jest możliwość "nabycia" tej umiejętności - rysowanie.

I do rysowania jakiegoś np. człowieka przejrzyj jak wygląda człowiek (anatomia) i będą kształtne rysunki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się z tym urodzić...

Nie. Trzeba ćwiczyć.

Idąc tym tokiem myślenia, możemy przypuszczać, że Morrowind wychował się nie widząc innych ludzi.

Nie. Anatomia to nic prostego i nie nauczysz się jej tak łatwo.

 

I do niektórych. Posiedzcie trochę dłużej nad pracami, nie 10 minut. Pocieniujcie prace, bo są płaskie. Bierzcie przykład z copoconaco, bo naprawdę ładnie mu to wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Trzeba ćwiczyć.

 

Nie. Anatomia to nic prostego i nie nauczysz się jej tak łatwo.

 

I do niektórych. Posiedzcie trochę dłużej nad pracami, nie 10 minut. Pocieniujcie prace, bo są płaskie. Bierzcie przykład z copoconaco, bo naprawdę ładnie mu to wychodzi.

Najlepiej zrób to za nas i powiedz, czy się opłaca do samego concpet-arta -_-'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrób to za nas i powiedz, czy się opłaca do samego concpet-arta -_- '

Czyli uważasz, że concept-art (wiesz w ogóle co to znaczy?) to szybki szit na odpierdziel wykonany przez zaturasa (nie wszyscy pewnie wiedzą o co cho :*) ? Jeśli tak, to ja się w ogóle nie znam i idę się schować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

copo kurde rozkręcasz sie :D ta łuczniczka elfka wymiata, to dziwne coś z czerwonym czymś też wymiata, tylko śmierć jakoś mi nie podchodzi (swoją drogą kosiarz fajna książka chociaż za światem dysku i pretchettem nie przepadam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się z tym urodzić...

Urodzic to sie mozna najwyzej z wielkimi piersiamy albo dlugim penisem : ) Jak to kiedys propa mowil, nie ma takiego czegos jak talent, po prostu sie cwiczy i rysuje. Kiedys lubialem bazgrac, i to neizle abstrakcje na rolkach papieru toaletowego (nie uzywanego lol : P, no kiedy komp nie dzialal czy cu, zawsze mam rolke kolo kompa na wypadek kataru czy cu, i se bazgralem), mozna by bylo powiedziec ze mam "talent", a z 2 lata nic nie rysowalem i "talent" se poszedl.

 

A se sprobuje cos nabazgrac, a co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...