Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe.

 

Przykro mi Grabarz, ale PoxiPolowi wyszło to lepiej :P Ładnie stonowane, a Twoje wali po oczach. Chociaż duszek ma zabawny kolor :D

 

Znikas Niewidka, całkiem to ładne, wesołe, jak gra dla dzieci od lat 5-ciu. Kiedy będzie można zagrać?

 

@Edit

Dziękuję za uszanowanie mojej woli i wstawienie tekstu o copyrajtach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojzax

 

A mi się ten dym BARDZO podoba, bo pasuje do klimatu, jest oryginalny poprzez swoją pixelowość. To tylko obrazek, więc nie ujmuje całego efektu, bo ten dym chyba będzie się ruszał, no nie? Chciałbym zobaczyć go w akcji, może dałbyś gifa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co masz dokładniej na myśli

 

Chodzi mi o to czy to będzie po prostu chodzenie w prawo i unikanie potworów, czy jakieś dodatki, umiejętności, nietypowe warunki wygrania planszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie update'owane demo WarFoga z nowym dymem, bo gifów mi się robić nie chce:

https://gmclan.org/up3744_4_warfog_demo.html

 

Em, co do tych dymów, to dobrze by było zrobić ich kilka kształtów, bo jak kilka razy obejrzałem ten "filmik", zaczęło mi przeszkadzać to, że każdy dymek wygląda tak samo. Najlepiej, jakby losowało spośród kilku sprite'ów dymu na jeden obiekt. Co ty na to? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie kilka mocy, nie wiem ile.Na razie jest jedna, zwykłe strzelanie.Będzie dużo unikania przeszkadzajek, ale także chciałbym umieścić w grze sporo dźwigni i sekretów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem zrobić podobną grę, ale bez kolorów. Rysowana i w odcieniach szarości, jakby na kartce. Kilka dni później pojawiło się to pytanie Trolla ^^ Skoro już ktoś robi taką grę to nie opłaca się robić drugiej takiej samej. Komu chce się grać w dwie prawie takie same gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...