Skocz do zawartości

Książki i cytaty.


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

"Wibrujący dźwięk stłuczonego szkła wyrwał go z medytacji nad istotą wszechświata."

 

 

"Żałując za jutro", Sebastian Uznański. Książka z ogólnie do pupy, chyba że ktoś lubi space operę.

 

A i właśnie, Pieter, masz moją żydowską miłość za ten temat. ^^"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeden homunukulus zmienił się w bezpiórego pyaka, drugi w coś rodzaju ośmiornicy, trzeci w szkarłatnego i agresynwnego skorpiona, a czwarty w zminiaturyzowanego papieża w szatach pontyfikalnych. Zanim ktokolwiek zdąłał cokolwiek przedsięwziąść, wszystkie cztery rozpłyneły się w zieloną i obrzydliwie cuchnącą maź, przy czym karłowaty papież zdążył jeszcze wyskrzeczeć "Beati immaculati, Cthulu fhtagn!"Było od cholery sprzątania"

 

Dałem więcej niż jedno zdanie bo akurat fajny cytat.

Andrzej Sapkowski, Boży bojownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W ciągu sekundy od wielkiego wybuchu wszechświat rozszerzył się na tyle, że jego temperatura spadła do około dziesięciu miliardów stopni Celsjusza, czyli była niemal tysiąc razy wyższa niż temperatury panujące obecnie w środku Słońca."

S.Hawking, Jeszcze krótsza historia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przeciwnie dzieje się w państwach, rządzonych podobnie jak Francja, gdzie łatwo możesz wkroczyć, pozyskawszy któregoś z baronów państwa, gdyż zawsze znajdą się malkontenci i tacy, którzy pragną zmiany.

 

Książę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinnej medytacji zdołałem usłyszeć muzykę w powietrzu, po kolejnej godzinie muzykę dodaną przeze mnie, po czym narastające wrażenie, że nie jestem zupełnie u siebie, poderwało mnie na równe nogi i popchnęło w głąb lasu, gdzie dotarłem do ruin chatki.

Peter Straub - Pan X

 

Co ty za książki czytasz, że akurat 65 strona. Przecież wtedy nawet się akcja w żadnej normalnej książce nie zaczyna, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Niech będzie. Oczywiście pod warunkiem, że będzie porządek. W sumie chętnie też bym posłuchał co użytkownicy mają do polecenia jeśli chodzi o książki.

 

"Naszykowała sobie czerwony długopis, ten ulubiony, do stawiania jedynek."

Andrzej Pilipiuk, Czerwona Gorączka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...