Skocz do zawartości

Circus Charlie remake


Ra3l

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Circus Charlie (remake)

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: Gra to remake znanej gry z pegasusa czy nes. Gra polega na przejściu jakiś akrobacji cyrkowych. Nie wiem co tu by można było napisać w 5 zdaniach, głębszej fabuły ta gra nie ma. Ale myślę że każdy ją zna i pamięta, i chętnie do niej wróci w wersji na PC.

 

 

Autorzy:

Programowanie: Ra3l

Fabuła: Konami ?!

Grafika: Ra3l/internet

Muzyka: Ra3l/internet

Screeny:

7d995e381ca85ed6m.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc to do tego ci te kółka były potrzebne ^^ Lubię gry z pegasusa, ciekawe czy będzie tak samo dobre czy nawet lepsze :D Na razie nie oceniam

 

Tak właśnie do tego ;p. A to już do was będzie należało ocenić. ;p

 

 

grafika widzę będzie taka sama jak w oryginale? Dodasz coś ciekawego od siebie, czy rozgrywka także pozostanie bez zmian?

Circus to imo jedna z najlepszych gier na nesa, ciekawe jak to wykonasz :)

 

Na razie w planach mam żeby grafika była oryginalna. Chyba że znajdę jakiś lepszy pomysł/grafikę. Pierwsze co chcę zrobić to co było w oryginale, później pomyślę nad "ulepszeniami". Ja też sam jestem ciekaw.

 

Up^^

Niebawem będziesz miał okazję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dla tych, którzy się zgubili:

Port - wersja programu komputerowego na inną platformę sprzętową bądź programistyczną, zazwyczaj na inną architekturę procesora lub system operacyjny. Port powstaje w wyniku przeniesienia już istniejącego kodu, ogólniej można mówić o implementacji danego programu na inną platformę.

Remake (wym. 'riːmɛɪk, ang. wytwarzać coś ponownie) – termin odnoszący się do filmów, w mniejszym stopniu także do gier komputerowych, które zostały nakręcone bądź stworzone na nowo, z różnym stopniem zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w oryginale było ich 5.

1. Jazda na lwie przeskakując płonące kręgi.

2. Chodzenie po linie, przeskakując małpy.

3. Jazda na piłkach przeskakując z jednej na drugą.

4. Jazda konno przeskakując "Trampoliny/batuty".

5. Skakanie na "linach".

 

Jeżeli będą jakieś pomysły to czemu nie,

 

Na razie na priorytet stawiam skończenie wersji podstawowej. Co później zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada dobrze gada, bo to jednak będzie jedynie niedoskonały port (uwierz mi, dodanie jednego trybu polegającego na tym samym nie doda tej grze żywotności) a nie remake więc kombinacja rom + emulator wciąż zapewnia produkt równie grywalny i klimatyczny co oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...