Skocz do zawartości

Vidya Gaems thread


Krajowa Rada Stolarzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Loki jest bardzo dobrym siecz&rąbem tylko później nudzi się jak sie przepakuje postać to komp staje dęba( ta, 40 poziomowa seria błyskawic i możesz sobie iść zrobić herbatę) ale ogólnie rachunek wychodzi na plus.

 

 

Znacie grę Combat Arms? Taki freeware'owy CoD MW. Polecam, gameplay jest niezły i mało dzieci neo w to gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Oraz Brothers in Arms: Road to Hill 30 (wersja na ps2), mniej więcej w połowie gry. Ta gra jest zarąbista, nie to co Call of Duty dla lamek.

Brothersi są dla trochę bardziej doświadczonych lamek, hardkory grają w ARMA II i Operation Flashpoint. :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam brothersów na kompa, nie mogłem przejść bo na złomie mi się cięła, ale gra ogólnie fajna

nie będę jednak(chyba) podchodził do niej chyba 5 raz bo mi się nie chce, ale zobaczymy

chociaż pewnie teraz podejdę bo czasu w szpitalu będzie dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Oraz Brothers in Arms: Road to Hill 30 (wersja na ps2), mniej więcej w połowie gry. Ta gra jest zarąbista, nie to co Call of Duty dla lamek.

 

To czasem ta w której Selectem mamy widok taktyczny i możemy wysyłać wtedy swój oddział na wroga z zaskoczenia? Bo mam któreś BiA w wersji review z Ubisoftu na PS2.

 

Edit: A Spelunky jest w Game Makerze napisane, wiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, prócz adresu. http://crossfire.z8games.com wydawca inny, jednak konta z subagames działają także i tutaj. Całe szczęście, że nie zabrano mi mojej rangi, pieniędzy i zakupionych itemów.

 

W tej grze masz o tyle fajnie, że grając jako f2p player masz 100% na pokonanie p2p playera(znaczy, tego co kupuje itemy za RL, co prawda ma łatwiej i szybciej, ale i tak w większości Ci co kupują za real kase to noobki są ;) )

 

Pomimo pingu 150 lagi nie doskwierają tak mocno jak w innych tego typu grach (Soldier Front - porażka).

 

Ogólnie mogę polecić, bo sprawia dużo frajdy i można przy niej zostać na naprawdę długo. Itemy kupujemy jednorazowo, więc nie musimy "grindować" całymi dniami (Combat Arms) by móc kupić broń za 3 dni, by potem przez kolejne 3 dni napierdzielać na kolejne 3.

 

Strzela się bardzo podobnie jak w cs-ie 1.6 - Grafika jest słaba, ale bardzo przejrzysta i przez nią klient mało waży (360mb). Wiec śmiało polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tylko różnice w statach akacza za gp(darmowe) a za zp są na prawdę duże, innych broni nie sprawdzałem.

I nie kupujemy tak jednorazowo, można kupić na tydzień, albo na miesiąc (ale to jest dużo droższe) za jedną grę zdobywam 50-100 gp, mam jakies 30k, a zeby kupic jakaś lepsza bron niz m16 to musialbym uzbierac z 50k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co ? Bronie kupujemy jednorazowo, lecz ceny są wysoki. Na 3/7/30 dni płacimy za przedmioty jakieś dodatkowe w stylu okularów itp. za broń płacimy raz i mamy ją na stałe.

 

Mam uzbierane 5k, trzeba kupować jak najwięcej broni, żeby je sobie zmieniać. Ja po kupieniu famasa zmieniam m16 z famasem, by nie rozpierdzielić jeden broni, tylko dwie do połowy. Bo na reperowaniu można nieźle zbankrutować :)

 

A te bronie do kupienia z zp są wypasione, ale ludzie i tak nie umieją z nich korzystać. Szczególnie te m4a1-adv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja wczoraj kupiłem pistolet na 3 dni za 12k

 

Jeszcze mnie oszukali, kupiłem sobie dziś mp5 i wlozylem w pierwszym zestawie a w drugim m16, teraz jak wchodze do gry to w pierwszym mam noz i granat a w drugim snajperke i granat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...