Skocz do zawartości

Nabór do X Team


Matizam7

Rekomendowane odpowiedzi

Za prośbą kolegów z Team'u otwieram nabór do Team'u

Nie wiem czy to dobry pomysł ale dam.

 

Matizam127 - Grafik, scenarzysta

Kubal09 - Scenarzysta

pawelpc - Scenarzysta, programista

 

1. Co oferujemy?

- Szeroka pomóc przy projektach,

- dzielenie się inforamcjami na temat świata i gier,

- współpraca nad wspólnymi projektami.

2. Osiągnięcia

- ostatnie gry kubala09

- gry pawelpca

3. Kto może dojść?

Zasadniczo każdy ale są warunki:

- mieć czas (min. ok 1 h) na pogadanie na gg

- zmieścić sie w przedziale wiekowym 10-16 lat (ze wzgędu inteligencji młodsi, a starsi ze względu na to że prezes [czyli ja] ma 13 lat :P )

- znać choć podstawy GM

4. Zgłoszenia[/b]

Zgłoszenia prosze przysyłać na moją pocztę GMC. Oto szablon:

Imię:

Nazwisko:

Dzień narodzin:

Profesja:

Ilość ukończonych projektów:

Ilość zaczętych projektów:

GM Pro: tak/nie

a następnie zarejestrować się na forum X Team i napisać nowy temat w kategorii nabór według szablonu.

 

To tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł ale dam.

 

A gdybym ja napisał ogłoszenie, że szukam ludzi do pewnego projektu. Czy chciałbyś dołączyć gdybym napisał w tym stylu? ;)

Rekrutacje prowadzi się rzadko więc warto się przyłożyć aby znaleźć jak najlepszych programistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając treść zastanawiam się czy prowadzicie nabór na kółko wzajemnej adoracji czy jak? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy jeden dobry programista niż 10 do dupy.

Na waszym forum widziałem, że macie 2 grafików i 3 tematy, napisane przez tychże z prośbą o grafiki do jakiejś tam gierki zripowane z pokemonów.

Nieźle.

Zazwyczaj team(studio?) zajmuje się jakimś wspólnym projektem, a nie dyskusjami na temat sensu istnienia świata i gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyjmy się tej jakże interesującej ofercie.

Za prośbą kolegów z Team'u otwieram nabór do Team'u

Nie wiem czy to dobry pomysł ale dam.

 

1. Co oferujemy?

- Szeroka pomóc przy projektach,

pomóc - nowy rzeczownik

- dzielenie się inforamcjami na temat świata i gier,

w stylu "wYsZłO nOwE gTa!!!!!!!1111 :DDDD-8"?

2. Osiągnięcia

- ostatnie gry kubala09

- gry pawelpca

zobaczmy: Pawelpc zrobił Magic Mana (jego pierwsza gra) i bezużytecznego CD Playera, a Kubal09 puścił tylko zapowiedź managera, "krzywy" przykład minigolfa i 4 strony niemal wypełnione pytaniami dla początkujących. sądzę, że takie portfolio mało kogo zachęci

3. Kto może dojść?

Zasadniczo każdy ale są warunki:

- mieć czas (min. ok 1 h) na pogadanie na gg

chwila! czegoś tu nie pojmuję... to wy będziecie gry robić czy gadać na gg? o.O

- zmieścić sie w przedziale wiekowym 10-16 lat (ze wzgędu inteligencji młodsi, a starsi ze względu na to że prezes [czyli ja] ma 13 lat )

po co wam przedział wiekowy. patrząc na wasze internetowe wyczyny żaden pedofil raczej tu nie wejdzie ;p

- znać choć podstawy GM

i posiadać umiejętność zalewania GMClanu pytaniami, które były omawiane minimum 5 razy?

4. Zgłoszenia[/b]

Zgłoszenia prosze przysyłać na moją pocztę GMC. Oto szablon:

PRO team: umie używać tagów

X Team Corp.

mało poważny formularz i wymagania jak na tak wielką korporację

 

wszystko co głupie omówione, więc:

NO THANKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zobaczmy: Pawelpc zrobił Magic Mana (jego pierwsza gra) i bezużytecznego CD Playera, a Kubal09 puścił tylko zapowiedź managera, "krzywy" przykład minigolfa i 4 strony niemal wypełnione pytaniami dla początkujących. sądzę, że takie portfolio mało kogo zachęci".

 

Niestety zrobiłem jeszcze jedną grę-musze cię zmartwić https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...mp;#entry275506 :]

 

To jak lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie liczy się - została dodana parę godzin po napisaniu posta, a - zmartwię cię - zachęcająco i tak nie wygląda. już to, że to tylko demo, pominę, a jego jakość (i sterowanie dla pijanych małp) - przemilczę. zdania nie zmieniam, ba, jest gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nasza kochana społeczność GMClanu potrafi kilka godzin obrócić w pył dziecięce marzenia by stworzyć super wypasiony "Team" z wyjechanymi grami i w dużą ilością kasy, ale cóż jaki naród taki GMClan :D, więc i ja też trochę ponarzekam.

Po co mi wasza ewentualna pomoc skoro ja mógłbym nauczać was, nie muszę z wami rozmawiać na temat gier bo od tego mam chociażby znajomych z klasy bądź dziewcza które chęcią ze mną pogadają w realu a nie na gg :D.

Więcej nie będę was mieszać z błotem, ale i tak uważam że team x-menów długo na tym świecie nie pożyje , a jeśli nawet to wasze produkcję nie będą się mogły równać z innymi projektami innym programistów.

Trenuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwni ci ludzie... może i nie jestem jakimś pśihiksem ale umiem sam sobie zrobić grafikę,zaprogramować grę, zrobić scenariusz i muzykę chociażby najprostszą. Czemu (bez owijania w bawełnę) nowicjusze chcą tworzyć zespoły w których każdy umie to samo/nic nie umie

 

bez sensu jest tworzenie teamu dla szpanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no zależy o co ci chodzi Hunter :)

Team istnieje od początku wakacji. Stworzyłem go ja. Moim pierwszym celem było założenie team'u który się wspiera i pomaga sobie. ponieważ dojrzewam (jak wszyscy) zdania mi się zmieniają. Teraz mam na celu skompletować Team i ruszyć z nimi do przodu. W teamie mogą być osoby tępe ale je naostrzymy :D Gdy już zbiore team ruszymy do pracy i nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie do mnie pisać na gg, pomogę wam chociaż nie mieszczę się w przedziale wiekowym. Może taki pro to nie jestem( bardziej "intermediate"), ale chętnie wspomogę młodszych po fachu.

 

[hint: jeżeli będziecie mnie dręczyć pytaniami typu "jak zrobić strzelanie, skakanie" które są w faq/przykładach to blokada na miejscu!]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...