Skocz do zawartości

Kasperlandia: Bezpieczna Gra


Mokrad

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Kasperlandia:Bezpieczna Gra

 

Gatunek: Strzelanka, Edukacyjna, Platformowa

 

Opis: Gra została stworzona z myślą o konkursie. Głównym bohater jest Kaspek, mieszkaniec i kandydat na strażnika Kasperlandii, w której królem jest Mr. Kaspersky. Kasperlandia została zaatakowana i akurat ty masz szansę wykazać się odwagą pokonując różnej maści wirusy. Na drodze spotkasz m.in. Spam i zarażony wirusami pendrive. Gra zawiera też walory edukacyjne, gdyż uczy co nieco o bezpieczeństwie.

 

Przewidywana Premiera: 7 Grudzień 2009.

 

Autorzy: Mokrad Games

Programowanie: Mikołaj "Mokrad" Mędrala

Fabuła: Mikołaj "Mokrad" Mędrala

Grafika: Mikołaj "Mokrad" Mędrala

Muzyka: Mikołaj "Mokrad" Mędrala

Screeny: UWAGA! Screeny były robione podczas testów gry. Będzie lepiej.

 

http://img91.imageshack.us/i/screenshot100f.png/

http://img233.imageshack.us/i/screenshot102f.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary weź baw się na gotowej grafice bo inaczej daleko nie zajdziesz :D zacznij od przeróbki grafik z neta (ja tak zaczołem i nieźle teraz umiem) np. ja znalazłem w necie ikonki antyvirów i teraz je przerabiam na gostków do plansz. proste nie? (ja nie mówie że musisz robić to samo to tylko przykład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konkurs o tematyce Bezpieczeństwo pracy przy kompie i w necie. a przy okazji to nie gówno tylko ziemia.

no, pochader (bo chyba bohaterem nie można nazwać zielonej kulki z nogami i łapami. i nie lubię kirby'ego, a na moje gry starsze niż około rok patrzę z pogardą) brzydki, po screenach w życiu bym się nie domyślił, że to gra o antywirusach (uważam, że wrzucenie głupiej fabuły i paru oczywistości może nie wystarczyć), a ziemia na skrzynkach unoszących się w powietrzu to dużo mniej realistyczna wizja niż gówno na skrzynkach.

z czymś takim konkursu nie wygrasz. będziesz musiał nad tym ciężko harować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... W grze chodzi się zielonym stworkiem, który mi się nawet podoba, chodzi się po antygrawitacyjnych blokach(tak myślę xD), i trzeba dojść do flagi(do tego co nazywacie kupą, czyli jesteście mało spostrzegawczy). Ja oceniam grę na 2.5/5 z tych powodów: fajny stworek, grafika fatalna, ale jest lepsza o od fatalnej ;), to twoja pierwsza gra. Powodzenia w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... W grze chodzi się zielonym stworkiem, który mi się nawet podoba, chodzi się po antygrawitacyjnych blokach(tak myślę xD), i trzeba dojść do flagi(do tego co nazywacie kupą, czyli jesteście mało spostrzegawczy). Ja oceniam grę na 2.5/5 z tych powodów: fajny stworek, grafika fatalna, ale jest lepsza o od fatalnej ;), to twoja pierwsza gra. Powodzenia w projekcie.

spójrzmy prawdzie w oczy - to jest ziemia, ale to wygląda po prostu jak gówno (bardziej krowie lub końskie, ale wciąż). kiedyś były takie klozety, że można było dokładnie obejrzeć, co się wysrało, a dziś od razu plum do wody i myli się ziemia z kupą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno do wymiany jest grafa. Postać mi się nie podoba.

I czemu ona lewituje? Chyba ze mi się wydaje.Mało pokazałeś :/

Po tej zapowiedzi nie wiem, czy będę chciał w tą grę zagrać.

 

2/5 Bo to twoja pierwsza.

PS. jeśli będziesz robił gry na konkurs lepiej by nie była ona pierwsza! xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej zapowiedzi nie wiem, czy będę chciał w tą grę zagrać.

Jeśli tylko projekt rozwinie się w dobrą stronę to z chęcią zagram, choćby dlatego, żeby zobaczyć efekt końcowy. A czy będzie mi się podobała to już druga sprawa, ale jak narazie projekt niczym gracza nie zachęca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...