Skocz do zawartości

Zablokowane Klockowy Kimonek


Kimonek

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Klockowy Kimonek

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Standardowa platformówka (pozbieraj, unikaj, przejdź na kolejny poziom), kierujesz Kimonkiem, którym musisz pozbierać punkty i tyle :lol: . Jest to moja pierwsza gra w gm, jak by co...

Download: Plik

Rozmiar pliku: 3,71 MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Kimonek, pomoc Tiger'a

Fabuła:
Nie ma...

Grafika:
Kimonek, malutka pomoc Tiger'a

Muzyka:
Internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się skusiłem, zagrałem, i powiem że mimo iż gra nie prezentuje sobą nic wielkiego to mi sie spodobała, taka prostota, muza z resztą nie utrudniała grania, wręcz jak spadłem to nie wyłączałem tylko uparcie grałem do końca - szkoda że mało poziomów, no i taką kiepską grafikę można by nadrobić dynamizmem którego może wspomóc właśnie ta muzyka w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie nazwałbym tego gotową grą...

ustaw jakąć maskę ludzikowi, bo czasem zacina się na sciankach. Grafika prosta i mało szczegółowa. Przydały by się jakieś animacje ruchu postaci.

Dodaj może jakieś nowe itemy, przeciwników, podwójny skok?

Jak na początek nie jest źle, jednak popracuj jeszcze trochę nad nią, bo bardziej można to nazwać wczesną wersją alpha

Ocenię jak popracujesz jeszcze nad tym, bo jak narazie więcej jak 2-/5 nie można dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączam. wciskam spację. beznadziejna muzyka, o Boże, takiego czegoś to nawet na esce nie puszczają, chyba że nie jestem na bieżąco. mimo to zacisnąłem zęby, wyciszyłem słuchawki i grałem dalej. jest trochę klimatu wczesnych gmowych gier, jednak to, co kiedyś publikowano bodajże na GM Showcase, dużo bardziej mnie wciągało. wylatuję za planszę - nic się nie dzieje. spadam z dużej wysokości i upadam na klocki - zatrzymuję się w powietrzu i spadam na ziemię, lecz wolniej. może jakiś move_contact by się przydał? grafika brzydka. tylko 4 poziomy i 2 rodzaje przeszkadzajek - żart, po prostu. nawet jak na pierwszą grę słabo.

 

daję 4/10. byłoby 6, ale nie chciałeś dać screenów i oślepłeś przy testowaniu (muzykę pomijam, gusta są różne no i można ją wyciszyć, w przeciwieństwie do grafiki, którą TRZEBA poprawić). gdyby to nie była twoja pierwsza gra, oceniłbym na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...