Skocz do zawartości

problem z gm 8 :)


snaks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Jak widać, nie zrozumiałeś po co jest guzik TAK ZROZUMIAŁEM.

 

To jest wersja testowa, gier w niej NIE POWINNO SIĘ ROBIĆ, bo prawdopodobnie w wersji finalnej i tak nie będzie się dało odczytać plików z projektem (tak było z betą 1 i betą 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musisz pogodzić się z tym, że Mark Overmars czy jak mu tam musi zarabiać na jego dziele. Chociaż może bawiąc się w modyfikowanie pliku wykonywalnego udałoby się usunąć ten znaczek? Trzeba spytać Snake'a :P

 

Btw. 3 warny w 15 postów :D Gratz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak ostro to raz.

Dwa: jeżeli jesteś naprawdę zainteresowany tworzeniem porządnych gier i bardzo chcesz się do tego zabrać jest sposób by tego dowieść i zapracować na przyjemność związaną z tworzeniem:

Zakładasz konto na paypal, wpisujesz w google dobre buxy, tam na forach znajdziesz adresy stron na których za oglądanie reklam nabija ci pieniądze. Wreszcie gdy uzbierasz kwotę potrzebną na zakup pełnego GM'a dajesz register game maker czy jakoś tak potem pay by paypal chyba wpisujesz swój e-mail już nie pamiętam kupiłem go dawno(nabicie 25$ zajęło mi ok. 3 miesiące)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, crack nie zamieszczony na serwisie xxx, ale zamieszczony na forum, więc jest zamieszczony. To tak samo, jakby reklamowało się jakieś strony mówiąc, że to nie jesteś jej autorem - bo i tak reklamujesz. Dlatego spytam się, co ma piernik do wiatraka? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13. Nie oferuj i nie proś o takie rzeczy jak key, serial, crack czy tym podobne na tej stronie. Nie tolerujemy nielegalnego oprogramowania. Nie dostosowanie się grozi natychmiastowym banem.
I co ja mam Ci zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...