Skocz do zawartości

Polin's world


LAKI

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: zręcznościowa

 

Opis:

 

Jest to gra w ktorej należy nie dopuscic do spotkania z duchami oraz zjesc wszystkie czerwone kuleczki i przejsc do nastepnego, jeszcze ciekawszego poziomu gry! Po drodze napotkasz ciekawe bonusy ktore nie latwo zdobyc. Ciekawe czy przejdziesz ostatni, najtrodniejszy poziom tej gry. Powodzenia! :thumbsup:

PS:To moja pierwsza udostępiona gra.

 

 

Download: https://gmclan.org/up5660.html

Rozmiar pliku: 1237KB

 

 

Autorzy:

 

 

Programowanie:
LUKASlukas

Fabuła:
LUKASlukas</FONT> LUKASlukas</FONT> LUKASluka

Screeny:</FONT>

 

Kopia_d.jpg

d.jpg

 

[size=3][b]Tytuł:[/b][/size] Polin's world
[size=3][b]Gatunek:[/b][/size] zręcznościowa
[size=3][b]Opis:[/b][/size] Jest to gra w ktorej należy nie dopuscic do spotkania z duchami oraz zjesc wszystkie czerwone kuleczki i przejsc do nastepnego, jeszcze ciekawszego poziomu gry! Po drodze napotkasz ciekawe bonusy ktore nie latwo zdobyc. Ciekawe czy przejdziesz ostatni, najtrodniejszy poziom tej gry. Powodzenia!

[size=3][b]Download:[/b][/size] <A href="https://gmclan.org/up5660.html">https://gmclan.org/up5660.html</A>
[size=3][b]Rozmiar pliku:[/b][/size] 1237KB


[size=3][b]Autorzy:[/b][/size]
[indent][size=2][b]Programowanie:[/b][/size] LUKASlukas
[size=2][b]Fabuła:[/b][/size] LUKASlukas
[size=2][b]Grafika:[/b][/size] LUKASlukas
[size=2][b]Muzyka:[/b][/size] LUKASlukas
[size=3][b]Screeny:[/b][/size]
<A href="https://gmclan.org/uploader/5660/Kopia_d.jpg">https://gmclan.org/uploader/5660/Kopia_d.jpg</A>
<A href="https://gmclan.org/uploader/5660/d.jpg">https://gmclan.org/uploader/5660/d.jpg</A>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory!

 

W grze jest wiele rzeczy o których zapomniałem:

-zapis gry

-adres bezpośrednio do pliku z grą(przy ściąganiu)

-przechodzi do nast. poziomu po wcis. spacji :crying:

 

Zrobię inną lepszą wersję gry!

 

Jeszcze raz Sorry!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory!

 

W grze jest wiele rzeczy o których zapomniałem:

-zapis gry

-adres bezpośrednio do pliku z grą(przy ściąganiu)

-przechodzi do nast. poziomu po wcis. spacji :crying:

 

Zrobię inną lepszą wersję gry!

 

Jeszcze raz Sorry!!!

To po co to tu wrzucałeś skoro tylu rzeczy nie zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory!

 

W grze jest wiele rzeczy o których zapomniałem:

-zapis gry

-adres bezpośrednio do pliku z grą(przy ściąganiu)

-przechodzi do nast. poziomu po wcis. spacji :crying:

 

Zrobię inną lepszą wersję gry!

 

Jeszcze raz Sorry!!!

po pierwsze plagiat pacmana, po drugie istnieje takie coś jak opcja edytuj :) próbuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja się z wami nie zgodzę fajna mi zachęta 2 mówicie jakbyście od zawsze byli pro -_-

ciekaw jestem jak wasze pierwsze gry wyglądały

 

mi się gra podobała starannie wykonana bugów nie zauważyłem gra jest może i plagiatem

ale od czegoś trzeba zacząć

poz tym jest w niej też i własnej inicjatywy w innych levelach

muzyka jest w mare ok dobrana

 

jak dla mnie mocne 3 ale skoro to twoje pierwsza gra tu to masz 3,5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Xarfronie, właśnie powiedziałeś straszną głupotę, teraz początkujący będą myśleć, że od plagiata trzeba zacząć

 

gra bardzo dziwna, splagiatowana, nic poza grafikami nie zmienione, nie wiem po co to tu dajesz, weź się postaraj i zrób porządną grę od zera, a nie przerobiąną z przykładu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Xarfronie, właśnie powiedziałeś straszną głupotę, teraz początkujący będą myśleć, że od plagiata trzeba zacząć

Drogi kolego jak się mało umie top trzeba kombinować by osiągnąć cel

 

 

i pomimo że kod prawdopodobne jest marka to po to on tam jest by się z niego uczyć

a jak widać gra to nie tylko pozamieniań sprity i inne levele

 

więc nie to ty się mylisz :)

 

Nigdy w życiu nie użył kawałka czyjegoś kodu bo akurat nie wiedziałeś jak dany efekt uzyskać (o ile w ogóle piszesz gry )

lepszy taki pacman od durnego cath the clown z którego i tak wszyscy początkujący kopiują kod z tutka więc jakby nie patrzeć też jest to plagiat więc pomyśl zanim coś napiszesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jak wasze pierwsze gry wyglądały

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=8070

prosz.

I wg. mnie twoje argumenty są żałosne. To, że gra jest pierwsza nie znaczy wcale, że musi być ultra i nawet jeśli to przerobiony przykład, poklepać po karku, pochwalić i wstawić 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=8070

prosz.

I wg. mnie twoje argumenty są żałosne. To, że gra jest pierwsza nie znaczy wcale, że musi być ultra i nawet jeśli to przerobiony przykład, poklepać po karku, pochwalić i wstawić 5

Następny pro się znalazł -_- żałosne to to że się wywyższasz nad słabszymi w programowani

 

Żałosne ciekawy jestem czy w ogóle żeś w to grali więcej niż 5 minut

czepiasz się go a już wiele razy wspomniałem gra jest solidna i nie jest kompletnym ripem

nie wiem czytać nie umiesz 5 też mu nie dałem bo jednak to za mało 

ale wiesz najpierw naucz się czytać

i też nie ma co oczekiwać od nowego ze ci almore wrzuci więc wrzuć se siana i pomyśl zanim coś napiszesz 

 

bo to wszystko już pisałem 

 

Możesz się ze mną nie zgadzać jednak takie jest moje stanowisko w tej sprawie i nic na to nie poradzisz panie pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopfsze, panie noob, podałem tylko przykład tego co tutaj insynuujesz. Nie wiem czy zauważyłeś, ale ta gra na więcej niż 1-2 nie zasługuje, a to, że jest jego pierwszą wcale nie znaczy, że skala oceniania dla niego się zmienia.

 

A, i podajmy przykład:

Ktośtam dajmy na to bierze przykład gry zrobionej przez kogośtam (np. RPG) zmienia graficzki i nic poza tym. Więc twoim zdaniem on zasługuje na ocenę 4 (bo np. tak oceniono przykład) tylko dlatego, że na tyle wykazał się swoimi umiejętnościami kopiowania czyjejś pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopfsze, panie noob, podałem tylko przykład tego co tutaj insynuujesz. Nie wiem czy zauważyłeś, ale ta gra na więcej niż 1-2 nie zasługuje, a to, że jest jego pierwszą wcale nie znaczy, że skala oceniania dla niego się zmienia.

Właśnie udowodniać że w ta grę chyba nie specjalnie długo grałeś 

 

Arogancja nie zna granic gra zasługuje na przynajmniej 3 dlaczego podawałem już za dużo razy i szczerze nie chcę mi się już więcej powtarzać wróć się do potów wyżej

 

mi się gra podobała starannie wykonana bugów nie zauważyłem

poza tym jest w niej też i własnej inicjatywy w innych levelach

muzyka jest w mare ok dobrana

 

jak dla mnie mocne 3 ale skoro to twoje pierwsza gra tu to masz 3,5/5

 

a skala oceniania raczej zależy od oceniającego :] panie pro 

A, i podajmy przykład:

Ktośtam dajmy na to bierze przykład gry zrobionej przez kogośtam (np. RPG) zmienia graficzki i nic poza tym. Więc twoim zdaniem on zasługuje na ocenę 4 (bo np. tak oceniono przykład) tylko dlatego, że na tyle wykazał się swoimi umiejętnościami kopiowania czyjejś pracy?

 

i o tym też już wspominałem 

czepiasz się go a już wiele razy wspomniałem gra jest solidna i nie jest kompletnym ripem

a jak widać gra to nie tylko pozamieniań sprity i inne levele

poz tym jest w niej też i własnej inicjatywy w innych levelach

 

dodam że każdy zwłaszcza na początku korzysta z cudzych kodów niektórych rzeczy nie da się pisać na miliony sposobów poza tym nie ma też sensu tego robić jeśli już istnieje takowy

niczego przecież nie ukradł skorzystał z darmowego tu podkreślam darmowego kodu wolno mu było zwłaszcza ze od czegoś trzeba zacząć

 

 

niewidem poco się mecze z takim półgłówkowi by mu wszystko trzeba było wyjaśnić

ocenę dałem i napisałem uzasadnienie to że jest nowy dostał tylko o pól procenta wyżej

 

 

a pod uwagę oceniania biorę zarówno staż jak i efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie powinien liczyć na nic więcej za cudzą robotę, uświadom to sobie

To ty wreszcie niech wejdzie to twej głowy że mógł jak bym robił pacmana też bym z tego skorzystał po to to jest -_- dostał 3 za własna prace nad nią za solidność

i to moja ocena więc wreszcie zaakceptuj to lub zrób nam obu przysługę i idź się powieś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie on nad tym pracował tylko ten kto zrobił przykład OMG! Czy ty tego nie widzisz?

OMG przykład pacmana jest marka ovmayersa (czy jakoś tak) twórcy gm który po to dał te przykłady by z nich korzystać

 

grę on napisał na bazie tamtej

co z tego a czy ty przynajmniej porównałeś te dwie gry

 

to ty jakoś ciężko kapujący jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończę, bo tobie się nie da niczego uświadomić. MASZ RACJĘ, TO ON ROBIŁ TĄ GRĘ I ZASŁUGUJE NA 3, BO PRZECIEŻ ON TO ZROBIŁ.

 

Hee spróbuje ci to wyjaśnić jeszcze raz

- coś ciężko ci to idzie mark stworzył prostego paccmana tak? tak

- ten tu twórca skorzystał z ów pacmana wykorzystał systemy tak ? tak

logicznie bo po co ma napisać gorszy system skoro już owy istnieje i jest za darmo

 

i na tym systemie dodał własną kiepską grafikę muzykę własne levele

plus napisy pomiędzy levelów, jak i urozmaicił levele (własny kod tak? tak)

oraz menu czego w wersji marka nie ma

 

i zrobił to solidnie widać ze się starał gra nie wykazuje żadnych specjalnych błędów tak ? Tak

i gra mnie wciągnęła

 

wiedział byś to gdybyś zagrał dłużej niż w jeden level

 

i dlatego za swoją staranność dostaje ode mnie 3 czy ci się to podoba czy też nie

 

Jak już wspomniałem normalne że robi w ten sposób bo jest początkującym każdy z nas kiedyś był

nie należy go za to potępiać tak się uczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logicznie bo po co ma napisać gorszy system skoro już owy istnieje i jest za darmo

Żeby się, cholera, czegoś nauczyć. Po co pisać pracę na polski z błędami, skoro poprawioną może sobie od razu ściągnąć za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się, cholera, czegoś nauczyć. Po co pisać pracę na polski z błędami, skoro poprawioną może sobie od razu ściągnąć za darmo?

Kolendy któremu trza tłumaczyć przecież w ten sposób człowiek też się uczy

co z tego ze ściągnie za darmo jeśli tego nie sprawdzi to i tak na polskim dostanie lagę

bo się okaże że ściągną nie to co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze ściągnie za darmo jeśli tego nie sprawdzi to i tak na polskim dostanie lagę

no to on ściągnął co nie trzeba (mógłby chociaż się postarać i zapuścić w otchłań GMC po jakiś inny, lepszy opensource'owy projekt).

 

a poza tym, jakby nauczycielka dowiedziała się, że się ściągnęło, to by też pałę wstawiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to on ściągnął co nie trzeba (mógłby chociaż się postarać i zapuścić w otchłań GMC po jakiś inny, lepszy opensource'owy projekt).

 

a poza tym, jakby nauczycielka dowiedziała się, że się ściągnęło, to by też pałę wstawiła

Powtarzam mi się gra na tyle podoba że dostał 3

 

a to zależy od nauczyciela czy uzna to za ściąganie czy też za źródło wiedzy

zwłaszcza jeżeli praca jest na temat

 

a skoro porównujemy do szkoły to czy w pierwszej klasę podstawówki nikt się nie przejmuje czy ściągałeś czy nie, a on jest początkującym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...