Skocz do zawartości

Polin's world


LAKI

Rekomendowane odpowiedzi

co nie zmienia faktu, że jak się ściągnie, to się później zwykle nie umie.

 

Może i w szkole (gdzie np. szkoła tańca polega na naśladowaniu ruchów nauczyciela (ściąganie))

 

jak już wcześniej wspomniałem człowiek najlepiej uczy się na przykładach

a umiejętność łącznia ze sobą potrzebnych przykładów by uzyskać dany efekt tego z kodu się nie nauczysz jak już wspomniałem braki w wiedzy trzeba nadrobić sprytem

 

jak już wspomniałem normalna rzecz w ten sposób pisać gdy jest się początkującym ja jak zaczynałem robić gry to też z wielu przykładów korzystałem skrypt to nie notka w zeszycie bezmyślne kopiowanie spowoduje tylko że skrypt nie zadziała a więc skoro trzeba sprawdzić to i się czegoś nauczy ja już podkreślałem że 3 dostaje za solidność i małe smaczki które dodał

 

takie odbijanie piłeczki może trwać wiekami

a mojego zdania nie zmienić już a ja waszego specjalnie nie mam ochoty i tak żeśmy tu wystarczająco na spamili skończmy zanik ktoś wreszcie dostanie warna

mi gra się pobada wiem ze użył kodu z przykładu gm uważam że mógł tak zrobić więc go za to nie potępiam dlatego u mnie ma mocne 3

 

ale o tym wszystkim już wspominałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrobiłem że dałem tutaj zwykłego pacmana i że że ściągnełem czyjś pomysł na gre, a w dodatku przy wysyaniu zapomniałem usunąć przycisk do sprawdzania leveli i wpakować zapis gry do Rara. Nie będe wysyłał drugiej wersji bez buli bo większość przy odpisywaniu była na nie. Może kiedyś dam swoją drugą grę (tylko najpierw ściągnę lepszy program graficzny od Painta). :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę tego czytać... Żaden program nie odwali za was zrobienia ładnej grafiki. Chociażbyś ściągał nie-wiadomo-jakie-fotochłopo-korele to i tak jeśli nie potrafisz rysować/malować to jedyne co ci wyjdzie to płaska k**a.

**up

Przecież to zwykły pac-man, tyle że z gorszą grafiką i gorszym bohaterem... Wole już zwykłego pac-mana.

Więcej mówić nie trzeba. Choć są też ciekawe gry pac-man'owe zrobione przez fanów, a równie ciekawe jak orginał ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kiedyś była ankieta a'la "Czy grałbyś w gry, gdyby miały słabą grafikę?". Widzę, że sporo osób odpowiedziało i zapomniało :P

 

Ja grę oceniam na 2/5

W każdym razie, jest to chyba pierwsza gra, Gra jest oparta na Pacmanie (przykładzie), na początku same będziesz robił Pacmany + Street Race, aż poznasz GML na tyle dobrze (licze na zmienne :P) iż będziesz tworzył własne gry.

Dodatkowo mapę ("Room") zmieniłęś o.O

Nie ma chyba muzyki (nie nie słyszałem)

 

Staraj się! :P

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...