Skocz do zawartości

LEFT4LUDZIX


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Bo ziutek go hacknal i to jego sprawka.

Edytowane przez Mimek
Offtop. Warn. Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, fabuła mniej więcej spisana (tworząc przy okazji 4 fabuły-mutanty. Kto chce, pisać) a do zespołu dołączył muzyk, Ludzix.

 

WSZYSTKO JEST W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU OBYWATELE

Szanse fifti-fifti, że skończę przed Październikiem, 75%, że przed Listopadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, fabuła mniej więcej spisana (tworząc przy okazji 4 fabuły-mutanty. Kto chce, pisać) a do zespołu dołączył muzyk, Ludzix.

 

WSZYSTKO JEST W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU OBYWATELE

Szanse fifti-fifti, że skończę przed Październikiem, 75%, że przed Listopadem.

 

Och Japanie... lejesz miód na moje serce... :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do zespołu dołączył muzyk, Ludzix.
Ej, ja byłem w zespole, zanim jeszcze Osiem dołączył :ooo

 

Wynika zatem, że 100% iż skończysz przed grudniem.
extrapolating.png

 

Takie pytanko do ludziksa jesli to czyta ofc, jakiego ty programu uzywasz : /? jakiegos numerkowego czy nutowego czy FL czy co?
Serio, co za różnica? Program != skill, jak zassiesz Paintera nie będziesz nagle umiał malować ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja byłem w zespole, zanim jeszcze Osiem dołączył :ooo

Ale przy Tżsk. nie robiłeś. A Osiem robiło :ooo

 

Co do projektu: jedna lokacja skończona - opuszczony blok, zaś do kolejnej, lasu wisielców, skończę w tym tygodniu grafikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zarzadzanie_druzyna_i_umiejetnos.png

Umiejętności i sterowanie drużyną. W końcu wypolerowałem silnik platformówki Japandżamp Core, więc nie będzie już problemów z zacinającym się bohaterem, jego grafiką ani inną kupą. A soundtrack liczy już 12 pozycji, skomponowanych specjalnie do projektu. Pora się zabrać za silnik odpowiadający za cutscenki, dialogi itepe - Japantalk Core i za kończenie gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Umiejętności i sterowanie drużyną.

Nie widzę ani tego, ani tego, chyba, że "umiejętności" to chodzenie po drabinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w wersję alpha? no i mogę się teraz wypowiedzieć.

Gra zapowiada się dobrze, fajne postacie, klimacik.Nie ma większych problemów ze sterowaniem oprócz złego odbijania się od ścian oraz czasami brak reakcji przy skakaniu (jak jesteśmy blisko krawędzi) Grafika jest przyjemna dla oka, szczególnie mnie urzekł smok? który strzelał płomieniami (chociaż nie wiem dlaczego ;p)

Powodzenia z pracą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tżsk. przechodzi w stan wstrzymania, jako, iż specjalne umiejętności z tego projektu jak i część grafik przerodziła się w nową, lepszą, formę.

 

lol1234.png

 

Oto historia czterech barwnych postaci połączonych wspólnymi wrogami i chęcią szybkiego zarobku. Odważny wojownik, sprytna złodziejka, silny krasnolud i adept magii razem walczą z przeciwnościami losu, od ratowania wioski przed goblinami, poprzez zwiedzanie starożytnych ruin po próbę włamania do zakonu sprawującego pieczę nad niewypowiedzianym złem. Dużo kombinowania, dużo skakania, dużo gadania, dużo ładnych widoczków, dużo walki i dużo zabawy. Na pewno więcej niż w Tżsk. (co do nieużytych grafik, z pewnością znajdą zastosowanie w następnych projektach)

 

lolmenus.png

Poziom testowy, razem z widoczkiem na panel postaci.

 

aura.png

Autorski silnik pogodowy zapewni niezapomniane wrażenia wizualne.

 

chybanieudaje.png

W końcu bohaterowie przestali być tylko milczącymi zbawicielami. Nasza czwórka komentuje nieudane akcje, otoczenie, zachowanie wrogów. W drużynie zmuszonej do współpracowania często pojawiają się kłótnie potrafiące trwać całymi minutami, nawet w samym sercu bójki w tawernie.

 

lol_wat.png

Za zdobyte skarby (sprzedawane legalnie albo na czarno) bohaterowie kupują mapy nowych lokacji, nowe stroje, uzbrojenie i zbierają fundusze potrzebne do szybkiego przejścia na zasłużony odpoczynek.

 

Przed 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałym akcentem humorystycznym będzie stereotypowy konflikt na linii elka-krasnolud. Na sztywność dialogów raczej też nie macie co liczyć. Naprawdę dobrze się bawię pisząc scenariusz i mam nadzieję, że będzie się to dało odczuć w rozgrywce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...