Skocz do zawartości

Formacja nowej ekipy


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale zauważ, że sam programista i grafik mieszkający w jednym mieście bez kapitału i wiedzy mogą najwyżej gierkę umieścić na Game Maker Clan

Bullshit, świata nie widziałeś chyba. Choćby taki Dennis Adventure, poszedł na PLAY - fajny Game Maker Clan, ni? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojzax, 100 k za projekt to max dla genialnej gry na dzisiejsze realia wsrod tworcow niezaleznych. srednio idzie 50 k za dobry projekt, bardzo dobry dochodzi do kwoty rzedu 80 k, sredni projekt to 20-30 k. gry 2d ida taniej - do 20 k przy dobrym wietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Równie dobrze mogę przejrzeć ogłoszenia i odezwać się do jakiegoś programisty, który nie będzie jęczał. Zrobi co trzeba, bo dostanie kasę. Proste? Co znowu wymyślicie. Jestem ciekawy. Tylko po to dalej to ciągnę.

Niewątpliwie profesjonalista chętnie zacznie pracować dla jakiegoś (młodszego odeń) dzieciucha, który wyobraził sobie, że będzie szefem wielkiej firmy, który mówi o sobie w stylu "jestem mądry i przystojny" i który handryczy się o byle co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam ten temat i musze powiedziec Paqoo, ze energie i zaangazowanie jakie poswieciles temu tematowi, mogles spozytkowac na setke o wiele bardziej pozytecznych rzeczy, takich jak, chociazby znalezienie samicy psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam pokazywać jakie tworzę grafiki, jeśli tego nie będę robił w przyszłości, bo od tego będzie grafik?

 

No tak, siedz na dupie i nic nie rób, wszytsko samo się zrobi, tylko nie zapomnij pomodlić się wieczorem.

 

 

Zresztą wszystko zależy ode mnie. W każdym razie daję szansę wykazać się komuś i jest możliwość uzyskania w przyszłości pracy. To mało?

 

To tak jak pracować, za darmo czekając kiedy cię wyleją.

 

Mam robić specjalnie grafiki żeby zachęcić ludzi?

 

No wypadało by, bo pisaniem na forach z tego co widze ci nie idze.

 

A może trzeba zrzut ekranu z rachunku na koncie i opinie wielu ludzi, którzy uważają mnie za inteligentną osobę i bardzo kreatywną?

 

Chciałbym poznać chociaż tuzin takich ludzi, chociażby na gmclanie.

 

Równie dobrze mogę przejrzeć ogłoszenia i odezwać się do jakiegoś programisty, który nie będzie jęczał. Zrobi co trzeba, bo dostanie kasę.

 

Więc czemu tego nie zrobisz?

 

 

Słyszałeś już opinię kilku ludzi którzy siedzą w tym interesie od dłuższego czasu, mimo to nie wiem komu chcesz udowodnić że jesteś od dnich mądrzejszy i wiesz więcej, a oni nie znają sie na rzeczy. Ja sam jestem ciekaw czy juz kiedyś siedziałeś w tym biznesie czy to tzn pierwsze interesyy "dorosłego" człowieka, zwykle nie trafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wyjaśnij mi w jaki sposób możesz wiedzieć o mnie wszystko? Jeśli nawet ja tego nie wiem...

Nie bardzo wiem, o co ci chodzi. :mellow: Chcesz powiedzieć, że trafiłem w dziesiątkę z tym, że jesteś dzieciuch i histeryk? Bo skoro twierdzisz, że mówiąc tak, udowadniam, że wiem o tobie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wyjaśnij mi w jaki sposób możesz wiedzieć o mnie wszystko? Jeśli nawet ja tego nie wiem...
Wyjasnij prosze czemu nazywasz ludzi malointeligentnymi, cieniasami czy nie wiedzacymi co robic w przyszlosci, skoro o nich nic nie wiesz? Przede wszystkim nikt Cię tak nie nazwał, w przeciwieństwie do Ciebie. Tak na pewno nie działa przyszły kierownik.

 

update: Otworzyłem temat, bo ktoś zamknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz kto go zamknął. To ja stwierdzę kiedy kończę dyskusję. To był mój temat. Dlaczego go otwierasz? Myślisz, że jak masz admina to możesz mną pomiatać?

 

Nie widzę sensu w odpieraniu ataków hordy rozwścieczonych, wychowanych na brudnych osiedlach zawistnych Polaków. Wstydzę się, że należę do tego chorego i przesiąkniętego głupotą narodu.

 

Koniec. Dziękuję za wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. A dla mnie tam, że chce tylko kierować wcale nie przeszkadza bardziej mnie martwi to jak chciałby przeprowadzić rekrutacje bo aby sprawdzić czy demo programisty lub kawałek kodu jest jego dziełem trzeba się raczej orientować w temacie. Co jak co ale ja nie chciałbym mieć takiego szefa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie widzę sensu w odpieraniu ataków hordy rozwścieczonych, wychowanych na brudnych osiedlach zawistnych Polaków. Wstydzę się, że należę do tego chorego i przesiąkniętego głupotą narodu.

 

Oprawię sobie te zdania w ramki i powieszę nad łóżkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek pomagał wam w GMie czy to na forum, GG lub PW. I niestety tego nie da się ukryć. Widać to w waszych grach.

Zawsze poświęcam tyle energii żeby udowodnić mniej inteligentnym ludziom, że mam rację. Powinni mi dziękować za wyprowadzenie z błędu.

:OOOOOOOOOO

 

Paqoo ty cieniasie Polaku brudny obsrany przesiąknięty głupotą nic nie wiedzący o przyszłości, nie wiedzący jak się w ogóle żyje rozwścieczony dzieciaku : )

Milo?

Nie dziw się. Sam nas wkurzasz jak jakiś natrętny h**

Edytowane przez Mimek
Poprawa błędów. Używaj polskich znaków! Mimek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w odpieraniu ataków hordy rozwścieczonych, wychowanych na brudnych osiedlach zawistnych Polaków. Wstydzę się, że należę do tego chorego i przesiąkniętego głupotą narodu.

Zawistnym, chorym i głupim brudasem to może ty jesteś, tylko ty.

Niezłe stereotypy tak btw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dobrze wiesz kto go zamknął. To ja stwierdzę kiedy kończę dyskusję. To był mój temat. Dlaczego go otwierasz? Myślisz, że jak masz admina to możesz mną pomiatać?
Nie wiedziałem, kto go zamknął bo nie sprawdziłem w panelu admina, proste prawda? Poza tym trzeba było napisać proste wyjaśnienie czemu zamykasz temat i by było po kłopocie - przecież tak robią inni użytkownicy. I ja tu nie widzę żadnego pomiatania, masz jakieś fobie czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzę się, że należę do tego chorego i przesiąkniętego głupotą narodu.

pokaż to rodzicom.

objechałem kawał Europy i muszę powiedzieć, że Polska to jednak wbrew pozorom całkiem nowoczesny kraj (a przynajmniej nie takie zadupie, na jakie kreują je media). a to, że parę dziadów i bab nie potrafi się przystosować do dzisiejszych warunków, nie oznacza, że cały naród jest "chory i przesiąknięty głupotą".

osobiście wstydzę się, że ty należysz do naszego narodu.

 

ale dziwny post wyszedł. cóż. ale uważam, że mam rację.

Poza tym trzeba było napisać proste wyjaśnienie czemu zamykasz temat i by było po kłopocie - przecież tak robią inni użytkownicy

przypuszczam, że kończyły się mu "argumenty", więc chciał mieć ostatnie słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

którzy uważają mnie za inteligentną osobę i bardzo kreatywną?

 

 

Ha-ha :) Zawsze poświęcam tyle energii żeby udowodnić mniej inteligentnym ludziom, że mam rację. Powinni mi dziękować za wyprowadzenie z błędu.

 

 

Myślisz, że jak masz admina to możesz mną pomiatać?

 

hordy rozwścieczonych, wychowanych na brudnych osiedlach zawistnych Polaków

 

Po 1. Masz syndrom rozpieszczonego bogatego dzieciaka, który uważa że jest od każdego lepszy tylko dlatego że mu rodzice dają kasę.

 

Po 2. Masz syndrom rozpieszczonego bogatego dzieciaka, który uważa że jest od każdego lepszy tylko dlatego że mu rodzice dają kasę. (do tego uważasz że łaskę robisz, że uświadamiasz tą ciemną masę jaką jest naród Polski i scena GMC)

 

Po 3. Masz syndrom rozpieszczonego bogatego dzieciaka. Oj, a jednak znalazł się ktoś z większą władzą od ciebie i od razu czujesz się pokrzywdzony, wielce obrażony, oburzony i w ogóle idź płakać do mamusi. W tym momencie pomiatasz nami niczym średniowieczna szlachta (nawet podobne wyrażenia). Jestem dumny z tego, że jestem tym zawistnym Polakiem, który w przyszłości więcej osiągnie niż Ty. For da Horde!

 

Btw, masz jakiś kompleks na punkcie kreatywności i inteligencji? Ciągle się nimi chwalisz jak murzyn interesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w odpieraniu ataków hordy rozwścieczonych, wychowanych na brudnych osiedlach zawistnych Polaków. Wstydzę się, że należę do tego chorego i przesiąkniętego głupotą narodu.

 

I przez ludzi, którzy tak piszą nasz naród ma taką opinię :(. Ale szczerze, to dawno nie widziałem tak dennego rozmówcy. Co to jednak znaczy, być bachorem bogatych ludzi, cholerka. Dobrze, ze mnie tak życie nie rozpieszczało, bo wtedy gadałbym podobne głupoty i mimo, iż 100 innych osób mówi zgodnie coś innego, to i tak szedłbym w zaparte. ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wstydze przyznawac w anglii ze jestem polakiem..z reszta po mnie nie widac...wiekszosc ludzi tutaj to typowe drechy ,wogole ludzie malo inteligentni ; D wogóle taką siarę zawsze robią że strach . Nie twierdze ze w polsce nie ma inteligentnych fajnych ludzi ( np. czesc tego forum ) ale jednak to duza mniejszosc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...