Skocz do zawartości

Formacja nowej ekipy


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pakusiu kochany, popatrz, co ty zrobiles, aby zainteresowac ludzi do siebie? Mowisz ze Pablo ma kompleksy, a popatrz na jego projekty, naprzyklad MBO. A to tak na prawde jeden z jego slabszych projektow! (z tego co pamietam : P) Gdyby on taki temat zalozyl, i gdyby on skladal team, ludzi byli by milsi i bardziej sklonni do pracy, gdyz go znamy, oraz wiemy ze ma nie slabe umijetnosci co do programowania.

Strzelasz fochy jak 3 latek, i nie dziw sie ze ludzie sie z ciebie smieja.

A crack, popatrz na Khamala, czy jak to sie nazywalo, zrobilem gowniany interface, ale za to gra zaczela wygladac o wiele lepiej. Jak sie mi odwdzieczyl? Powiedzial ze robi nowy projekt. Dobra zaczalem, ale po chwili mu sie znudzilo... Zaczelismy robic trzeci projekt, ale swoim gownianym nastawieniem mnie tak zdemotywowal do pracy z nim, ze mala glowa. Nie probuj stawac po jego stronie, gdyz nie masz dowodow : ) Jesli chcecie moge wam znalesc screeny ze starych gier Paqoo. Abyscie sie posmiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakusiu kochany, popatrz, co ty zrobiles, aby zainteresowac ludzi do siebie? Mowisz ze Pablo ma kompleksy, a popatrz na jego projekty, naprzyklad MBO. A to tak na prawde jeden z jego slabszych projektow! (z tego co pamietam : P) Gdyby on taki temat zalozyl, i gdyby on skladal team, ludzi byli by milsi i bardziej sklonni do pracy, gdyz go znamy, oraz wiemy ze ma nie slabe umijetnosci co do programowania.

Strzelasz fochy jak 3 latek, i nie dziw sie ze ludzie sie z ciebie smieja.

A crack, popatrz na Khamala, czy jak to sie nazywalo, zrobilem gowniany interface, ale za to gra zaczela wygladac o wiele lepiej. Jak sie mi odwdzieczyl? Powiedzial ze robi nowy projekt. Dobra zaczalem, ale po chwili mu sie znudzilo... Zaczelismy robic trzeci projekt, ale swoim gownianym nastawieniem mnie tak zdemotywowal do pracy z nim, ze mala glowa. Nie probuj stawac po jego stronie, gdyz nie masz dowodow : ) Jesli chcecie moge wam znalesc screeny ze starych gier Paqoo. Abyscie sie posmiali.

Wszystko, bo nie dajecie szansy się wykazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.

 

Może frytki chcesz?

 

Taki maly cytat dlaczego ludzie nie chcieli by byc przez niego zarzadzani, przynajmniej ja nie chcialbym miec takiego agresywnego zarzadcy.

 

 

https://forum.gmclan.org/index.php?act=Sear...;hl=&st=100

To jest to, co on umie :)

 

 

no, widocznie takich nie masz i szukasz ludzi którzy będą zarabiać za ciebie

 

Jeśli chcesz być szefem sam nic nie umiejąc, to tak jakbyś był trenerem piłki nożnej nie umiejąc strzelać

Powinno starczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.

 

Może frytki chcesz?

Powiedzial "Chce ludzi". Co innego mozna powiedziec?

 

Taki maly cytat dlaczego ludzie nie chcieli by byc przez niego zarzadzani, przynajmniej ja nie chcialbym miec takiego agresywnego zarzadcy.

Zamiast wziasc na spokojnie i sie wykazac, wzial zaczal sie denerwowac. Glowna cecha zlego pracowacy.

https://forum.gmclan.org/index.php?act=Sear...;hl=&st=100

To jest to, co on umie smile.gif

 

 

no, widocznie takich nie masz i szukasz ludzi którzy będą zarabiać za ciebie

 

Jeśli chcesz być szefem sam nic nie umiejąc, to tak jakbyś był trenerem piłki nożnej nie umiejąc strzelać

Pakuś zaczal strzelac fochy, gdy mogl sie wykazac. Harv pokazal to co wiekszosc GMC o nim mysli, patrzac na to o co sie pytal itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie to najbardziej odpowiedzialna funkcja. Ryzykuję moją kasę. Chciałem poznać poważnych ludzi, z którymi mógłbym w przyszłości współpracować. Ale wy nie potraficie niczego oprócz krytykowania. A co jeśli mam pracę i sporą sumę na koncie i głowę pełną ambicji oraz pomysłów? Jestem bardzo pracowity i inteligentny. To już dużo. Ktoś się nie zgodzi? Miło mi, że są ludzie, którzy potrafią racjonalnie myśleć. Już mi się odechciewało tutaj zerkać po przeczytaniu tych pełnych głupoty i zawiści postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crackk moze jak mowisz Poq umie coś, ale z tego co mowi wynika ze on woli zarządzać a nie robić, w tym wypadku na g***o sie przydadzą jego umiejętności. Poza tym to tak jak żywić pasożyta.

[...]Chciałem poznać poważnych ludzi, z którymi mógłbym w przyszłości współpracować. [...]

 

Zapoznaj sie najpierw z kimś z rodziny =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jeśli Ciebie Paqoo demotywuje grupa kilku osób to co to będzie z całą firmą!

 

Z całym szacunkiem, nie dziw się, że nie byliśmy zainteresowaniu Twoją propozycją skoro podchodzisz do tematu jednak trochę niepoważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Zazdrość nie zna granic. Chyba zatrudnię profesjonalistów. Najwyżej dostaną nieco więcej kasy. To nie ma sensu. Dyskusja z chłopaczkami, którzy całymi dniami przesiadują w domu przy komputerze i nie widzieli nic oprócz tych pixeli z ekranu.

 

Nie mam zamiaru po prostu nikogo do niczego zmuszać. Szukajcie sobie pracy w Polsce. Ja znajdę ludzi na tyle dojrzałych żeby potrafili ze mną rozmawiać, a nie rzucać bezpodstawne krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, zazdrość? Pytam się kto tu jest zazdrosny. Nie dość, że strzelasz focha to jeszcze mnie obrażasz. Fer-play? :)

Wychodzisz z ambicją i chęciami do nas i ja to doceniam, ale to mało. Podaj konkrety to pogadamy inaczej.

 

EDIT

Nie chce to nie, powinieneś to zrozumieć i poszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: dużo lepiej mi się pracuje nad projektem z PsichiXem bez osób trzecich nad głową bo 1. mamy wolną rękę w tym co robimu, 2. to nasza wizja, 3. będziemy mogli zagrać sobie w UT jak będzie nam się chciało!

W tych naszych "zabawkowych teamach" nikt tak naprawdę nie chce mieć trutnia który będzie tylko gadał i mówił co robić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...