Skocz do zawartości

Dajcie mi radość


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czasem myśle że pomyliłem fora ale wierze temu napisowi u góry.

Cora weź się w garść żalisz sie jak dziewczyna, męska część świata nie jest taka skomplikowana, jak laska cie wykorzystuje to jej to powiedź, niech się czepi tramwaju

Duża część kobiet to materialistki - witamy na ziemi...

No cóź, Kobiet nie zrozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
jak laska cie wykorzystuje to jej to powiedź, niech się czepi tramwaju

Mimo wszystko ja bym tak nie zrobił. Jak się kogoś kocha to się tak nie postępuje. poza tym jemu nie chodzi o laskę tylko o sens życia, a to jest dopiero problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Cora Wind, olej dziewczyny, zajmij się czymś innym - np. naucz się pięknie rysować, komponować muzykę, pisać, tańczyć, śpiewać, grać na instrumencie.

 

Nie jestem pewien, na czym polega sens życia, ale na pewno nie na tym, żeby cały czas biadolić i ćpać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tylko czasami mam takie jak to nazwać.. "Napady Depresji(?)".

 

Ja też to czasem mam. W takich chwilach nie piszę rozpaczliwych głupot w internecie, tylko czekam, aż mi przejdzie. Gram sobie w coś itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew mnie zalewa, jak pomyślę o tych wszystkich grach, których powstanie opóźniają takie tematy...

 

jak pomyślę o tych wszystkich grach, których powstanie opóźniają takie tematy...

 

grach, których powstanie opóźniają takie tematy...

 

 

 

LaughingElfMan.jpg

 

Nie sądzę czy taki gnysek czy bagno chciałby w ogóle przeczytać nawet pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ależ panie Rado! Tyle czasu spędziłem w tym temacie, że mój najnowszy hit na sklepowe półki może się ostro opóźnić. Także następnym raem proszę o trochę wyrozumiałości dla nastoletnich (jeszcze) twórców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjawisko.gif

 

Krew mnie zalewa, jak pomyślę o tych wszystkich grach, których powstanie opóźniają takie tematy... ale pewnie to był twój cel, huh?

 

wiem, że za bardzo podejrzewam go o myślenie, dajcie spokój

Racja, Bagno z pewnoscią wyda swojego tetrisa o kolejne 10 lat później po przeczytaniu tego tematu <_<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi radość-hahaha zagadaj do murzyna bez spodni.Wiesz co sprawia mi radość,to że cierpisz i piszesz głupie tematy,że się staczasz na dno,to że wciągnąłeś się w to bagno i odlatujesz po małej porcji a potem wbijasz na forum i majaczysz,śmieję się z tego i czerpie dużo radości oglądając jak słabe gatunki umierają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...