Skocz do zawartości

Klan GMCLAN


Nx

Rekomendowane odpowiedzi

Pieter, to kiedyś możesz mnie przesłuchać w sprawie grania :P . Najwyżej mogę być rezerwowym jakby się pełny skład zebrał, a sam nie wiem jak z moją formą w CS. Do TF2 bym się pisał bez zahamowań, ale jednak z CS mam pewien dylemat, bo mało w to gram, tylko tyle co od czasu do czasu z kolegami, bo pubów nie cierpię ;p . Można spróbować jutro wieczorem, o ile w stanie będę żeby grać (: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Dzięki cheaterom ta gra przestała się liczyć kompletnie w świecie gier multi smile.gif . Chyba nawet już lig żadnych porządnych w to nie ma." - EGU 2009

 

Mogę dołączyć, o ile każdy ma włączony mózg, majka, dobre słuchafony, skilla, zainstalowanego TS-a i ma więcej niż 15-17 lat.

 

Z dziećmi które nie mają jaj i nawet głosy przed mutacją nie zamierzam zakładać jakiegoś klanu.

 

Z chęcią takowy bym zrobił.

 

btw.

Nie no spoko ja tylko zasugerowałem jakie mody mogły by być
Heloł.

 

Nakyls czyli numer jeden którego nie powinno być w tym klanie :> JAKIE ZNÓW KARWA MODY DO CS ? :SSSSSSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że jest jakiś plugin do cs'a który robi że na Serwery ns moga wejść steamy. :D

Mam nonsteam jakbście zrobili serwer ns/s to bym was rozwalił... :]

No chyba ze tu jakis "obeznany" w cs'ie jest. ;P

poza mną i kryniakiem śmiem twierdzić, że nie ma tu kogoś kto by nam dorównał =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem AA3 wreszcie :D więc kto jeszcze ma? Graficznie crysis to nie jest ale w porównaniu do dwójki jest spora różnica.

Żeby znowu nie dostać niesłusznego warna to sie zapytam czy chciałby ktoś sklecic klan gmclan w AA3?

 

Niesłuszny warn, tak? Temat o CS, a ty gadasz o Americas Army, jak je odpalić, to niby to nie jest offtopic?! Teraz też bym Ci dał warna, gdyby nie zapytanie o tworzenie klanu.

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są jeszcze jakieś wolne miejsca w tym klanie - to się dołączam. Co do grania ns i steam na jednym serwie to jest taki plugin do meta moda chyba który się zwie "dual protocol". Mój steam: alcow. Piszecie ogólnie Counter-strike, chodzi o cs 1.6 ? W counter-strike source mi się lepiej gra, lepiej się celuje itp.

Istnieją serwery ET na których się nic nie sciąga praktycznie, np ten: 217.163.31.46:27960

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklys co tak się chwalisz, że siedzisz na PSP? o.O

 

LOL nie chwalę się, tylko jak komp jest np. zajęty albo np. leżę na łóżku to piszę z PSP o.O

 

I nie NAKLYS tylko NAKYLS !

 

@gorefest

 

Wystarczy protokól 47 i 48 wgrać na serwa i już.

 

@Pablo-GM

 

To trza sobie kupić steama.

 

@Farkraj

 

Ja ściągnąłem sobie AA3 ale tnie już na treningu :/ moja grafa to ati x1200 (nie najlepsza) a jeżeli chodzi o online to nie mogę konta założyć :/

 

Edit: Już założyłem konto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL nie chwalę się, tylko jak komp jest np. zajęty albo np. leżę na łóżku to piszę z PSP o.O

 

I nie NAKLYS tylko NAKYLS !

 

@gorefest

 

Wystarczy protokól 47 i 48 wgrać na serwa i już.

 

@Pablo-GM

 

To trza sobie kupić steama.

 

@Farkraj

 

Ja ściągnąłem sobie AA3 ale tnie już na treningu :/ moja grafa to ati x1200 (nie najlepsza) a jeżeli chodzi o online to nie mogę konta założyć :/

 

Edit: Już założyłem konto :D

 

Bo AA3 failuje, omg. I nie tylko Tobie.

http://www.gamingmasters.co.uk/showthread.php?t=2758

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako ironię to ci mogę zapostować, że nigdy nie grałeś na EUbnecie albo grałeś 10 min i teraz wydaje ci się, że masz słuszne zdanie na ten temat. Ja gram i tu i tu i wydaje się, że mam więcej do powiedzenia. Z dużą przewagą na EUbnet ostatnio, bo właśnie tam łatwiej gre sklecić i nie ma żadnych lagów. A klanowo to ping nie przekracza 30-40ms. Pff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, gram w dote od roku ( w sumie nadal gram średnio, ale gram) w tym pół roku na eub.necie i garenie. Dopiero poczułem co to dota przesiadując się na ten drugi. Więc wiem lepiej, o. Pff...

 

Wydaję mi się, że nigdy nie grałeś na EUbnecie albo grałeś 10 min i teraz wydaje ci się, że masz słuszne zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...