Skocz do zawartości

Klan GMCLAN


Nx

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

A tak sobie pomyślałem a jak by tak stworzyć klan counter-strike i nazwać go np. gmclan ?

No wiecie i grać na różnych ligach itp. a jeżeli chodzi o serwera to chyba nie ma problemu bo gmclan to w końcu popularna strona :D

 

PS. Chodzi mi o klan counter-strike STEAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i gitara ranmus :D

 

PS: Jeżeli był by dobry klan do zawsze można iść na esl a później kto wie jakieś wyjazdy ? :D

PS2: Jak by co to można zrobić listę :D

PS3: Ranmus i inni pasowała by nazwa gracza np: |GMclan| Nakyls albo [GMclan]-Nakyls ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam ssie

Ssie, bo wolisz grać na piracie i nie masz dostępu do serwerów dla graczy z oryginalnym ;> ?

 

Ja tam nie gram praktycznie w CS, ale jakby poziom klanu był niski, to mogę dołączyć was podratować (: . Może i bym się przydał jakoś. W CS nie gram, bo mnie puby i "pro"-gejmerzy wkurzają, ale klan można spróbować. Ale jak by grali sami dobrzy, to raczej odpadam :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mi to obojętnie, bo i tak grać nie będę ze względu na czas... no może od czasu do czasu żeby noobić. ;) Ale jeśli chodzi o sponsoring serwera pub/priv, to w grę wchodzą tylko najpopularniejsze fpsy pokroju CS czy UT. Do jakichś MMO czy Combat Arms ręki przykładać nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makary155: Ktoś się nad tą grą napracował, należałoby to uszanować. A jeśli chcesz grać bez cheaterów, radzę Ci kupić.

Od kiedy boty cheatują? ;d

Robienie klanu ze znajomych jest beznadziejne, chyba, że jest to klan for fun, a nie jakiś taki do ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot ty się nie martw że grasz nie tak dobrze ja pewnie gram gorzej :D

 

Aktualna lista (jeżeli mogę to tak nazwać)

 

-Nakyls

-Pieter

-Marmot

 

No to jeszcze potrzebujemy 2 graczy no chyba ze jeden jeszcze jako zastępczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zamiast tego durnego CS'a F2P MMOFPS'ik? Combat Arms bardzo fajne, aż się chce klan zakładać ;p

E tam. o już dużo lepiej Team Fortress 2. Wystarczająco ludzi z GMCLAN ma tą grę, żeby organizować jakiś klan, ale prawdę mówiąc, to w akcji widziałem poza mną 3-4 osoby, więc nie wiem jak każdy gra ;p . Ale zawsze CS też może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot ty się nie martw że grasz nie tak dobrze ja pewnie gram gorzej :D

 

Aktualna lista (jeżeli mogę to tak nazwać)

 

-Nakyls

-Pieter

-Marmot

 

No to jeszcze potrzebujemy 2 graczy no chyba ze jeden jeszcze jako zastępczy :D

wtf? masz zamiar bez konsultacji zbierać ekipe? to ja podziękuje i możesz mnie wypisać. =) a poza tym... ssiesz w csie, chciałem być tylko miły =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...